Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje Takie Tam w Ogródku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje Takie Tam w Ogródku

Slawko 22:37, 30 lip 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
No to nieciekawie:/ Polska to naprawdę dziwny kraj.
W takim wypadku, to myślę, że chyba nie warto tego nawadniania robić na dzień dzisiejszy, szkoda tylko pieniędzy i pracy.
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
aga_k 22:42, 30 lip 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Slawko napisał(a)
No to nieciekawie:/ Polska to naprawdę dziwny kraj.
W takim wypadku, to myślę, że chyba nie warto tego nawadniania robić na dzień dzisiejszy, szkoda tylko pieniędzy i pracy.



Dlatego biegam z wężem jak tylko uda mi się upolować wodę, na przykład wczoraj było to o 22:30 i musiałam robić to w dość szybkim tempie bo nigdy nie wiadomo co będzie za chwilę
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Slawko 22:52, 30 lip 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Ja aż sobie nie umie wyobrazić takiej sytuacji, że muszę szybko lecieć podlewać, bo nie wiadomo jak długo będzie wysokie ciśnienie. Totalna masakra Za to przy takich warunkach, Twój ogród naprawdę nie daje w żaden sposób odczuć jak dla mnie, że jest poddawany próbom
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
aga_k 23:00, 30 lip 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Tak naprawdę to najbardziej cierpi trawnik, reszta jakoś daje sobie radę
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Mala_Mi 00:37, 31 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aga..... jesteś super laska.. jak w awatarku... kobieta kobiecie takie komplementy prawi... hmmm ... ale tak jest.
A nawadnianie przy deficycie wody jeszcze bardziej wskazane, bo ustawiasz wtedy automat na podlewanie o 2 w nocy... największa szansa, że woda będzie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Lena 07:09, 31 lip 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Aga śliczne to ostatnie zdjęcie !
Super lasko - przybywaj dzisiaj do mnie
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Gabrysia_ 07:59, 31 lip 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Aga...to nie ciekawie macie z ta wodą niestety
...ja ostatnio leje hektolitry wody...rachunek też przyszedł konkretny,ale trudno
...roślinki też chcą pić
____________________
gierczusia 20:48, 31 lip 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
aga_k napisał(a)



Nad nawadnianiem (samej trawy) już się zastanawiam drugi rok ale u mnie w ramach oszczędności gmina w tak upalne dni ogranicza nam dostęp do wody. Nie ma jej wcale albo jest tak niskie ciśnienie, że nie ma możliwości podlania czegokolwiek

Katasrofa ... W takich momentach bozince podziękowałam że na etapie budowy domu zakopałam pod ziemią dwa zbiorniki na deszczówkę .. Teraz mam podlewanko gratis
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
aga_k 21:14, 31 lip 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
asc napisał(a)
Aga..... jesteś super laska.. jak w awatarku... kobieta kobiecie takie komplementy prawi... hmmm ... ale tak jest.
A nawadnianie przy deficycie wody jeszcze bardziej wskazane, bo ustawiasz wtedy automat na podlewanie o 2 w nocy... największa szansa, że woda będzie


Aniu, u mnie w gminie wzięli po uwagę to, że ktoś może wpaść na taki pomysł i jak wyłączą wodę wieczorem to włączają nad ranem. Tacy pomysłowi są
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
aga_k 21:20, 31 lip 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
gierczusia napisał(a)

Katasrofa ... W takich momentach bozince podziękowałam że na etapie budowy domu zakopałam pod ziemią dwa zbiorniki na deszczówkę .. Teraz mam podlewanko gratis


Ja też posiadam studzienkę do której zbiera się deszczówka z rynien i drenażu wokół domu ale jak jest dłuższy czas gorąco to i w studzience susza Ale niema co narzekać rośliny jakoś dają radę i całkiem nieźle się mają, tak jak pisałam wcześniej najgorzej ma trawnik.
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies