Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 21:04, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agacia napisał(a)
To Aniu podziwiam, dla mnie storczyki to ciemna magia

Agata - storczyki to jedyne kwiaty w domu których nie zamordowałam w ilości 100%. Czasami jakiś mi padnie.... ale ja nie mogę regularnie dbać o moje chabazie.. dziś wyrzuciłam kilka z reanimacji.... Miltonie za nic w świecie nie chcą mi rosnąć... a piszą że takie łatwe w uprawie... dziś poszły do kosza wszystkie....
Za to felki.... są nie do zdarcia... czyli zwykłe fenelopsisy.... [podlewam co 2 tygodnie... z rozrzutem czasowym -2dni/+7dni... Kwitną praktycznie cały czas... ten kwitnie już ponad 2 lata bez przerwy...


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:13, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
bociek napisał(a)
Lo matko i corko, nastepna po tysiaku dala. Anuska, spokoju, wytchnienia i samych cudownosci nie tylko na tysiaczek, ale w ogole.

Na Ogrodowisku krazy pogloska, ze ASC jest B O S K A

Ktoż takie plotki rozsiewa???
A może Boćku kochany czegoś nie doczytałaś i to było tak "O Matko Boska!!!".. i np co ona znów wyprawia, co ona wypisuje, co ona pokazuje.......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:19, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja30 napisał(a)
rany ... !!! ... człowiek tylko siem przespał a tu nie dość, że nowy wątek - wiem jak tradycja to tradycja - to jeszcze historia wrzucona z energią ... uśmiechem ... historia ogrodu ale i kawałek życia pary szaleńców z psem ... hmm Maćku ciocia macha dziecko do Ciebie ... ciebie też kochają ))) ...

Aniu to jak powstawał Wasz dom ... jaką role odegrał w nim Everest ... i jak warto mieć pod skórą ducha odważnego i głodnego przygód ... to w tej historii przeczyta każdy z nas ... ja mam wciąż przed oczami dwa obrazy ... tę plantację chwastów i ten OGRÓD MIMO WOLI ... to wielki krok człowieka ... nieważne czy w gumakach czy we szpilkach ...

byłaś pierwszą osobą, którą poznałam w naszym mega fajnym gronie ogrodowiczan ... tojeść i naparstnice będą już zawsze ze mną ... gdziekolwiek będę ... i wyciągną mnie z każdej ... serio
u Ciebie byłam na pierwszym spotkaniu ogrodowiskowym ... nie wiem do dziś co w tym jest ale jedno jest pewne ... moc w tym jest wielka ... niewiarygodne jak wspaniale mogą się rozumieć ludzie gdy łączy ich li tylko pasja ... ogród - kwiat - roślina - piękno ... to wspólny mianownik ... wystarczy aby mieć frajdę z życia ... warto zawalczyć

no i Anka czy to lotem w kapciu na kamieniu ... czy to gdzieś z głową w chmurach bocianie dzieci podglądając nam taką dawkę dostarcza ... za co ani się serdecznie dziękuje i prosi o regularne dostarczanie endorfin i piękna zaprawionych szczyptą szaleństwa i zabawy ...

TAK TRZYMAĆ )))


Iza TAK TRZYMAC...... jesteś mistrzynią super słowa.... pocieszycielką najgorszego nastroju...
Endorfinki to ja mam od Ciebie ..zawsze
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:21, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
AniaDS napisał(a)
Aneczko, wspaniały wstęp, dowiedziałam się z niego jeszcze wielu rzeczy, których nie wiedziałam .
Jestem obecna i w tej części, no.. inaczej byc nie może :**



Musisz być...... kto mi będzie doradzał w kwestii róż..... ja dopiero zaczynam....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:24, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hanka_andrus napisał(a)
Na bieżąco .....białostockie grzyby już pożarte,
dynie na swą kolej czekają o siebie oparte!
Jedna ich koleżanka w słoikach już siedzi,
a co tu jeszcze z nich zrobić Anusia się biedzi.....
Będzie więc świeczuszka w rozdziawionej paszczy,
i światełko dla duchów[toż to dla nich zaszczyt!]
A to co zostanie po takich ekscesach
wyląduje w piekarniku,posypane zielem,
przyda się na obiad w świąteczną niedzielę.


Hanuś........ skąd u Was taki talent do pisania????
Nawet nie wiesz jak mi się buźka do tekstu uśmiechała... nawet dynie dostały duszę i innym okiem na nie spoglądałam....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gardenarium 21:26, 13 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Przeczytaj PW
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 21:26, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Julitko i Kasiu dzięki....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:32, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)
O mamuniu, jakie balety na kamieniach , najpierw czytam a dopiero teraz się melduję- Matka Chrzestna Jejku, na 6 stronie, ale masz powodzenie, a ja dziś robiłam za dwóch, ale się wymordowałam, ale zdrowo się dzięki temu czuję


Mako Chrzestna..... cieszę się, że się zameldowałaś... ale zaintrygowana czym sie dziś budująco umordowałaś, że poleciałam zobaczyć.... Zobaczyłam i ..... znów zrobiłam tylko takie WOOOW.. powietrze ze mnie zeszło........ i postanowiłam rozwalić znów małe co nieco .... i to nie dlatego, że muszę mieć lepiej niż inni.... ja chcę patrzeć na moje i mówić WOOW... Ale M stał na przeszkodzie i brak pomysłu..... Jednak popatrzył na Zimozielony...... i się zgodził wyciąć nawet w pień wszystko przed chałupą...... Od razu humor mi się poprawił..... Zasługa Zimozielonego
A potem przeczytałam PW... i do tej pory ochłonąć nie mogę...... czytałam, czytałam... i zatkało kakao..... jeszcze powietrze ze mnie schodzi.........
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 22:23, 13 paź 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O MATKO BOSKO!!! Ja gdybam dlaczego u ASC tak ciuchutko, produkuję się na starym wątku, powiadomienia nie przychodza.... A tu już sześć stron!!! Jak zykle spóźniona ale przyłączam się do chóru TAK TRZYMAĆ
Ogrodnik Mimo Woli - nikt Ci i tak nie wierzy nasza encyklopedio ogrodowa, fruwająca kobieto o bicepsach jak miss fitness Buziam

I żeby było jasne takie bicepsy to moje marzenie ale za leniwa jestem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mirka 12:31, 14 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Dzięki że wpadłaś do mnie u mnie jeszcze wszystko w pieluchach,zaczynam od wiosny.Ogrodzenie potem dalej .Pozdrawiam i będę zaglądać do ciebie jeśli pozwolisz
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies