Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Agacia 11:49, 13 paź 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
To Aniu podziwiam, dla mnie storczyki to ciemna magia
____________________
~ W ogrodniczkach ~
bociek 12:34, 13 paź 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Lo matko i corko, nastepna po tysiaku dala. Anuska, spokoju, wytchnienia i samych cudownosci nie tylko na tysiaczek, ale w ogole.

Na Ogrodowisku krazy pogloska, ze ASC jest B O S K A
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Konstancja30 12:38, 13 paź 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
rany ... !!! ... człowiek tylko siem przespał a tu nie dość, że nowy wątek - wiem jak tradycja to tradycja - to jeszcze historia wrzucona z energią ... uśmiechem ... historia ogrodu ale i kawałek życia pary szaleńców z psem ... hmm Maćku ciocia macha dziecko do Ciebie ... ciebie też kochają ))) ...

Aniu to jak powstawał Wasz dom ... jaką role odegrał w nim Everest ... i jak warto mieć pod skórą ducha odważnego i głodnego przygód ... to w tej historii przeczyta każdy z nas ... ja mam wciąż przed oczami dwa obrazy ... tę plantację chwastów i ten OGRÓD MIMO WOLI ... to wielki krok człowieka ... nieważne czy w gumakach czy we szpilkach ...

byłaś pierwszą osobą, którą poznałam w naszym mega fajnym gronie ogrodowiczan ... tojeść i naparstnice będą już zawsze ze mną ... gdziekolwiek będę ... i wyciągną mnie z każdej ... serio
u Ciebie byłam na pierwszym spotkaniu ogrodowiskowym ... nie wiem do dziś co w tym jest ale jedno jest pewne ... moc w tym jest wielka ... niewiarygodne jak wspaniale mogą się rozumieć ludzie gdy łączy ich li tylko pasja ... ogród - kwiat - roślina - piękno ... to wspólny mianownik ... wystarczy aby mieć frajdę z życia ... warto zawalczyć

no i Anka czy to lotem w kapciu na kamieniu ... czy to gdzieś z głową w chmurach bocianie dzieci podglądając nam taką dawkę dostarcza ... za co ani się serdecznie dziękuje i prosi o regularne dostarczanie endorfin i piękna zaprawionych szczyptą szaleństwa i zabawy ...

TAK TRZYMAĆ )))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
AniaDS 12:43, 13 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Aneczko, wspaniały wstęp, dowiedziałam się z niego jeszcze wielu rzeczy, których nie wiedziałam .
Jestem obecna i w tej części, no.. inaczej byc nie może :**

____________________
Ania i róże i cała reszta :)
hanka_andrus 13:25, 13 paź 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Na bieżąco .....białostockie grzyby już pożarte,
dynie na swą kolej czekają o siebie oparte!
Jedna ich koleżanka w słoikach już siedzi,
a co tu jeszcze z nich zrobić Anusia się biedzi.....
Będzie więc świeczuszka w rozdziawionej paszczy,
i światełko dla duchów[toż to dla nich zaszczyt!]
A to co zostanie po takich ekscesach
wyląduje w piekarniku,posypane zielem,
przyda się na obiad w świąteczną niedzielę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
JulkAd 16:07, 13 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Aniu nie zdążyłam na 1000-czek, bo mnie nie było wczoraj...a tu już 6 stron nowego wątku, więc w nowym kwiaciora zostawiam i mnóstwa ciekawych inspiracji ogrodowych życzę

____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Gardenarium 19:09, 13 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
O mamuniu, jakie balety na kamieniach , najpierw czytam a dopiero teraz się melduję- Matka Chrzestna Jejku, na 6 stronie, ale masz powodzenie, a ja dziś robiłam za dwóch, ale się wymordowałam, ale zdrowo się dzięki temu czuję
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kasik778 19:11, 13 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Aniu genialne streszczenie idealne dla kogoś takiego jak ja, kto nie jest jeszcze na bieżąco

to zdjęcie w "skoku" jest niesamowite, że też się odważyłaś, podziwiam i zazdroszczę, bo ja bym się pewnie nie dała namówić
____________________
Mala_Mi 20:41, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
irena_milek napisał(a)
Aniu i mąż z pozdrowieniami i mówi, ze czeka na twoją fotkę z najstarszymi miłorzębami w Łańcucie ( póki złote liście), a od ciebie to tylko 17 km, tak powiedział sadzone były w 1700 którymś roku, są wyjątkowe

wisterie kapryszą, ale potem się dostosują, ale przesadź w najbardziej osłonięte miejsceno ba, jakbyś miała mało roboty, to ja tu tak wyjeżdżam


Przy najbliższej okazji postaram się tam zajrzeć i poszukać miłorzębów...
I powiedz swojemu M, że mieliście do mnie przyjechać i przy okazji obejrzeć te miłorzęby
Pod ręką mam tylko takie migawki z zeszłego roku ... z chrześniaczką....... bo od razu będą pytania .to to?




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 20:45, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
an_tre napisał(a)
Aniu "mimo woli" widzisz, że mimo woli wątek się rozkręca goście walą tłumnie, bo każdy czuje się tu dobrze i odbiera rodość i super klimat jaki panuje w twoim ogrodzie dzięki niewyobrażlnie pozytywnej energii jaką rozsiewasz wokół siebie
Wierszyk Bogdzi wzruszalący i taki od serca, zasłużyłaś na niego Pozdrawiam cieplutko
Jak skończyłam pisać tego posta zaświecilao pierwszy raz dzisiaj słoneczko, więc ci go przesyłam

Anuś dmuchaj w moją stronę, bo ja tęsknie do słoneczka.... zimno, mokro i beznadziejnie... nic w robocie nie zrobiłam, w ogrodzie też nie..... i nie kadź mi kochana tak bardzo.. bo czerwona się robie....

Ewelinko - dzięki za wpis... u Ciebie już też byłam z rewizytą....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies