Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

dajana 17:38, 24 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Janinko i dziękuję ty wiesz za co .Wpadłam na chwilę ale muszę pochwalić i ja twoją rabatę.Wszystkie rosliny są piękne ale ja dojrzałam trawki a ze ostatnio praktycznie tylko trawki mi po głowie z roślin chodzą to mam pytanie Co to za trawki i jak duże urosną?Nie mam czasu nawet fotki zrobic Moje róże porosły ogromne i mają dużo pąków ,tylko słońca brak niestety .Trawka pięknie sie wyrównała w warzywniku włoszczyzna jeszcze jest a reszta bez kontroli .Nic juz w ogrodzie w tym sezonie nie zdziałam Liczę na lepszy następny rok .Serdeczności moc przesyłam i pozdrów proszę swego małżonka
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Janina 18:41, 24 wrz 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Dziękuję Ci za odwiedziny i pochwały. Te trawy to miskant Kleine Sibrestronne czy jakoś tak dorasta do 120 z kwiatostanem. U mnie też chłodno i bardzo wieje.Ja też już więcej nic nie będę sadzić tylko to co mam w donicach wieloletniego.Ściskam mocno.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
dajana 19:38, 25 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Janina napisał(a)
Dziękuję Ci za odwiedziny i pochwały. Te trawy to miskant Kleine Sibrestronne czy jakoś tak dorasta do 120 z kwiatostanem. U mnie też chłodno i bardzo wieje.Ja też już więcej nic nie będę sadzić tylko to co mam w donicach wieloletniego.Ściskam mocno.



Dziękuję Janinko zapisałam nazwę traw .Ja nawet czasu nie mam zjeść i wszystko leży odłogiem tyle się dzieje u mnie złych rzeczy że chyba jakiś diabeł zawitał w me progi Ale nic to, każdy ma swoje troski muszę to wszystko przeżwycięzyć bo innego wyjścia nie ma .Nie będę nikogo nimi obarczać Czasami wchodzę milcząco na Ogrodowisko aby zmienić obraz i chwilę odpocząć to daje choć chwile ukojenia .Ściskam cię serdecznie Janinko
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Janina 20:55, 26 wrz 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Bardzo Ci współczuję ale wszystko może odwróci się i będzie dobrze, z całego serca Ci tego życzę. Ja też często wchodzę na forum poczytam co słychać nowego nawet nie loguję się. Całuję Cię mocno.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 08:25, 08 paź 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Jesienne barwy.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 08:34, 08 paź 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
janina_zawada 09:01, 08 paź 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Dopóki kolorowe liście nie spadną na ziemię będzie jeszcze kolorowo w ogrodzie .Do wiosny tylko iglaki dekorują ogród .. U ciebie jeszcze śliczna jesień ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Janina 09:23, 08 paź 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
No niestety po nocnych przymrozkach winobluszcz już się obsypał tak samo katalpa, liście funki coraz gorzej wyglądają.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
kasiula79 07:07, 09 paź 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Witam Janinko. Wpadam z rewizytą. Śliczny masz ogród, a ta nowo założona rabata baardzo mi się podoba. Widać u Ciebie wpływ Ogrodowiska - wiesz kuleczki, stożki, nasadzenia roślin plamami - jest super.

pozdrawiam
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
dajana 10:12, 14 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Janinko przyszłam sie z tobą przywitać.Nie zapomniałam o tobie lecz czasu brak ale zima znajde go wiecej .Póki co serdecznosci moc posyłam, piekna jesien u ciebie U mnie przymrozek tez zniszczył kilka roslin Tylko róze kwitną jak szalone .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies