Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

kitek81 17:04, 15 paź 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Janinko i ja zaglądam i zostawiam serdeczne pozdrowienia :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
jagoda99 21:09, 16 paź 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Janinko pieknie u Ciebie
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Gosiniak 12:29, 07 lis 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Janinko nadrabiam
Ale piękne zdjęcia z motylkami, a rabata cudowna Ci wyszła
Pytałaś u mnie co na rabacie koło tarasu posadzę- niby wersja jakaś jest, ale ciągle zmieniam zdanie, tyle tu inspiracji i wszystko by się chciało, na razie jest tam trzmielina i buksiki, ale docelowo buksikom znajdę inne miejsce, także na razie jest praktycznie pusta ta rabata, czeka na wiosnę.
Pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Janina 16:22, 07 lis 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Ja też robię rabatę, póki co posadziłam żywopłot z grabów jako tło, wsadziłam też wielkiego bukszpana nieforemnego ( dostałam od jednej pani) i nie wiem co dalej. Skończę na wiosnę może mi coś do głowy wpadnie.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
dajana 21:49, 07 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Przybiegłam zobaczyć twój żywopłot z grabów i nie ma .Zrób fotkę proszę .Chciałabym zobaczyć jak wygląda bo ja też obsadzę grabami wejściowe ogrodzenie Tzw zielony płot i bardzo bym chciała zobaczyć jak to wygląda przed posadzeniem .Będzie biała furka z pergolą ,biała brama wjazdowa i żywopłot z grabów .Mąz kocha się w grabach ? one są naprawdę piękne Serby również ale to inna juz bajka Mam serby i nawet ładnie rosną ale jak będą wyglądały za kilka lat to nie mam pojęcia .Widziałam ich wiele ale kazdy inny i nie wiem od czego to zalezy Może od cięcia ,póki co nie wiem jak się go tnie aby był ładny .Pracowity ten twój męzulek tyle rzeczy zrobił altanę, gril z wędzarnią i pewnie wiele innych rzeczy .Taka pomoc to skarb ja muszę wszystko sama Czasami jest to uciązliwe bo nawet potrzymać nie ma kto .ale nic na to nie poradzę robię co mogę sama .Jeśli chcesz aby ci ktoś dobry w tej profesji doradził co posadzić przed grabami musisz wkleić zdjęcie aby było widać Wtedy chętnych do porad fachowców nie braknie Altanę tez bym chętnie zobaczyła i ten gril z wędzarnią Z czego mąz zbudował ? Pozdrów małżonka i pochwal w moim imieniu załużył na pochwałę Bukszpana tez dostałam od pani ze wsi ale nie jest taki ogromny .Bardzo lubię bukszpany tylko ze są bardzo drogie niestety tym bardziej cenie takie prezenty .szczesciara jesteś . Bedziesz go formowała ?Ściskam Janinko i czekam na fotki .Buzka
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Janina 08:58, 08 lis 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Żywopłocik na razie malutki, sadzonki około 80 cm. kupowaliśmy w nadleśnictwie niepołomickim po 35 gr.za szt.kopane z gruntu w stanie bezlistnym więc mało go widać na tej rabacie. Będę przycinać na wiosnę a jeśli chodzi o zdjęcia to zrobię ale muszę prosić Olę żeby mi zgrała bo wciąż korzystam z jej komputera, nowego jeszcze nie kupiłam.Altana i grill z wędzarnią to jeden budynek, jedna ściana jest murowana i tam będzie grill i wędzarnia a dalej miejsce do siedzenia. Nie wiem czy będzie skończony w tym roku bo zamówiliśmy cegłę szamotową i będzie dopiero we wtorek a Marek wyjeżdza już w czwartek.Jeśli chodzi o bukszpana to muszę go formować bo on jest nie foremny i ma kilka grubych odnóg ,w kulkę się nie da tylko w bonsai.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
agam 10:10, 08 lis 2013


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Oj ja też przybiegłam oglądnąć żywopłocik, a tu zdjęć nie ma. Nic wpadnę innym razem.
Poza tym pięknie w Twoim ogrodzie. Pozdrawiam .
____________________
Aga i Ogródek Agam
dajana 11:49, 08 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Rozumiem ,poczekam wiec do wiosny .W jakiej odległosci od siebie sadziłaś graby? w jednym rzędzie czy na przemian dla lepszego zagęszczenia Janinko?
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Janina 21:22, 08 lis 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Danusiu tak mniej więcej ma wyglądać ta rabata. Chciałam ją połączyć z rabatą, na której rośnie sosna. Nie jest jej jeszcze ostatecznie nadany kształt, może ty coś poradzisz. Bukszpan rośnie w tym miejscu co na rysunku.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 21:29, 08 lis 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
dajana napisał(a)
Rozumiem ,poczekam wiec do wiosny .W jakiej odległosci od siebie sadziłaś graby? w jednym rzędzie czy na przemian dla lepszego zagęszczenia Janinko?
Sadziłam w dwóch rzędach na przemian co 25 cm.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies