Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek jagody99

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek jagody99

hanka_andrus 10:44, 24 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Moja mama mawiała, nawet suchy chleb wodą popijany,ale między swoimi,w obcym kraju zawsze będziemy cudzoziemcami.
A że teraz rodziny nawet w kraju świąt wspólnych nie spędzają ....to fakt.Najlepiej kupić piccę na wynos i jest spokój,wolne od konieczności pitraszenia,usługiwania,a nieraz i sprzątania.......

Pięknych świąt z rodziną życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jagoda99 10:49, 24 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
zbigniew_gazda napisał(a)
Cześć Jagoda . Ale się narobiło - mamy ogrodniczkę za oceanem i to jak aktywną . Przeczytałem wszystko . Faktycznie jesteś wyjątkiem ogrodowym . Mam w USA 3 kuzynki i u nich żadnego badyla w ogrodzie nie oświadczysz. Pisz , opowiadaj i bądź razem z nami. Pozdrawiam serdecznie.



Witam Zbyszku
CIekawa jestem kto to w tym ogrodzie pracuje bo kiedy patrze to Ty sie na lezaku wylegujesz ha ha
Tutaj raczej sie nikt kwiatami ogrodami nie zjmuje jak juz troszke dla ozdoby kupia doniczke postawia czy powiesza i juz.Jak zapomna podlac roslina zeschnie oddaja spowrotem do sklepu i po klopocie dostana zwrot pieniedzy ludzie tu rozpieszczeni a na wszystkie rosliny jest rok gwarancji wystarczy ze zaniesiesz doniczke i reszte rosliny masz rachunek juz po klopocie.To kto tu bedzie dbal o kwiatki.Kto bardziej zamozny ma ogrodnikow.
Sam wiesz to koszty i duzo pracy cierpliwosci oni wola telewizjie plaze no ale robia to co lubia prawda.
NIe wszyscy zakreceni jak my,to naprawde trzeba kochac.
pozdrawiam
pytajcie bo tak latwiej a ja bede odpowiadac

____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
jagoda99 10:52, 24 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
hanka_andrus napisał(a)
Moja mama mawiała, nawet suchy chleb wodą popijany,ale między swoimi,w obcym kraju zawsze będziemy cudzoziemcami.
A że teraz rodziny nawet w kraju świąt wspólnych nie spędzają ....to fakt.Najlepiej kupić piccę na wynos i jest spokój,wolne od konieczności pitraszenia,usługiwania,a nieraz i sprzątania.......

Pięknych świąt z rodziną życzę.


Tobie rowniez Wesolych Swiat
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
jagoda99 02:07, 25 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do swiat co prawda daleko a moje kaktusy szaleja no jeszcze mi tak nie kwitly
popatrzcie












a tutaj choc za dobrze zdjecie nie wyszlo ale mam lokatora na lampie zawsze tam spedza zime jak mu zimno potrzepie skrzydelkami samo sie swiatlo zapali i jest mu cieplo



czyz nie piekny?



____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
hanka_andrus 08:29, 25 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A to lepszy cwaniak z tego ptaszka! Pozdrawiam niedzielnie.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jagoda99 16:59, 25 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Ot taki amerykancki ha ha
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Rench 22:38, 26 lis 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Witam Jagódko, dziękuję za odwiedziny
Pospacerowałam tez u Ciebie,masz piękne kwiaty. Lilie przepiękne !
Podoba mi się,że masz takie nasze bzy,bratki, śmierdziuszki, grudniaczki - takie nieamerykanckie
Pozdrawiam i będę zaglądała
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
betysia 06:52, 27 lis 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Jagodko....sciskam bardzo cieplutko na poczatek!
....doczytuje o tesknocie, o wspomnieniach, o Swietach ktore sa jakby nie z naszego swiata....
jak ja dobrze cie rozumiem!
jeszcze 5 lat temu tak chyba nie dokonca rozumialam co znaczy emigracja....pierwsza mysl...sami chcieli!
...ale zycie czasami plata figle i dzisiaj patrze juz na to calkiem z innej perspektywy....
Cudnego dnia lub nocki ci zycze i zajrze jeszcze dzisiaj....
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
jagoda99 21:09, 27 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Rench napisał(a)
Witam Jagódko, dziękuję za odwiedziny
Pospacerowałam tez u Ciebie,masz piękne kwiaty. Lilie przepiękne !
Podoba mi się,że masz takie nasze bzy,bratki, śmierdziuszki, grudniaczki - takie nieamerykanckie
Pozdrawiam i będę zaglądała



Ja to nawet nie znam nazw moich kwiatkow to takie kwiatki dla mojej mamy
sama tez je uwielbiam jak by byly takie amerykanckie to by byly plastikowe ha ha ha ale jestem malpa nie?
pozdrawiam




____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
hanka_andrus 21:17, 27 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No to pokazuj nam swoje kwiatki,będziemy je nazywać.
Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies