Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

kawa8002 09:52, 24 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Po ile czosnków główkowatych jest w kępie? One się rozmnażają?
____________________
Kasia między polem a lasem
Magda70 09:55, 24 kwi 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Tak, one się rozmnażają. na początek było kilka cebulek...teraz jest już kilkadziesiąt chyba
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
amatorodniczka 10:01, 24 kwi 2020


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Pięknie u Ciebie powiedz mi śś jak kupowałaś miały już parę pni? Bo byłam w szkółce koniecznie chciałam je zobaczyć i tam jedna miała tylko dwa pnie (pozostałe pnie dopiero kiełkowały malusie z doniczki), a inne miały po jednym pniu od dołu..
I tak myślę czy te kolejne pnie dopiero wychodzą z czasem czy trzeba szukać takich wielopniowych ?

Pozdrawiam
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
Anda 10:10, 24 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Pięknie masz. Szczególnie rabata z śś podbiła moje serducho Kępy stipy świetnie przycięte Pokazuj więcej
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magda70 10:13, 24 kwi 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
amatorodniczka napisał(a)
Pięknie u Ciebie powiedz mi śś jak kupowałaś miały już parę pni? Bo byłam w szkółce koniecznie chciałam je zobaczyć i tam jedna miała tylko dwa pnie (pozostałe pnie dopiero kiełkowały malusie z doniczki), a inne miały po jednym pniu od dołu..
I tak myślę czy te kolejne pnie dopiero wychodzą z czasem czy trzeba szukać takich wielopniowych ?

Pozdrawiam


Tak, moje miały już po parę pni...Ja osobiście byłam i wybieralam w szkółce pod Szczecinem. Jak na razie u mnie z pnia nic nie wychodzi więc ciężko mi napisać jak będzie.

Buziaki!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 10:15, 24 kwi 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Anda napisał(a)
Pięknie masz. Szczególnie rabata z śś podbiła moje serducho Kępy stipy świetnie przycięte Pokazuj więcej


Ewa...dzięki

Tam ze śś mam jeszcze kulki cisowe, lawendowe i seslerię. Ale już późno było wczoraj na ładniejsze zdjęcia.
Dziś jadę do ogrodu nad jeziorem. Będą nowe fotki
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Anda 10:19, 24 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
To czekam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
malgol 13:33, 24 kwi 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Magda70 napisał(a)


Tak, moje miały już po parę pni...Ja osobiście byłam i wybieralam w szkółce pod Szczecinem. Jak na razie u mnie z pnia nic nie wychodzi więc ciężko mi napisać jak będzie.

Buziaki!


No niemożliwe,że pod Szczecinem udało Ci się cos kupic Ja wszystko spod Warszawy ciągnę
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Sebek 13:38, 24 kwi 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Chodnik do domu Ci zarósł
A tak na serio - pięknie Magda masz! Płaskie drzewo wyglada mega! U mnie rozpięty grab może wreszcie będzie wyglądać jak powinien - muszę go bardziej pilnować
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Rojodziejowa 22:42, 24 kwi 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8401
Magda70 napisał(a)


Ewa...dzięki

Tam ze śś mam jeszcze kulki cisowe, lawendowe i seslerię. Ale już późno było wczoraj na ładniejsze zdjęcia.
Dziś jadę do ogrodu nad jeziorem. Będą nowe fotki


Madziu Ty masz brabanty gdzieś? Czy mi się popyrtało? Mamy takie bidoki rzadzieluchy z długimi gałązkami, ale zielone miotełki tylko na końcach. Jak ja to mam przycinać, żeby uratować? Nie mogę opitolić za bardzo, nie?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies