Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

zawitka 07:13, 28 lip 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
No nareszcie jesteś i tak trzymaj .ogród wydoroślał a teraz trzeba mu trochę lepek przyciąć i zmienić Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Syla 17:46, 04 sie 2020


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Makao_J napisał(a)
Muszę zajrzeć na insta ale tu też wrzuć coś od czasu do czasu.


Postaram się
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 17:50, 04 sie 2020


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ola76 napisał(a)
Czesc Sylwia.
Od wielu lat podczytauje forum i jeden z pierwszych watkow, ktory przeczytalam od deski do deski, to Twoja historia ogrodowa. Przepiekny masz ogrod!
Chyle czola! Ogram pracy, jaki w niego wlozylas, planowanie nasadzen- wszystko fantastyczne. Bardzo zaluje, ze nie udzielasz sie juz na forum. Dawniej widzialam, w watkach innych osob, Twoje pomysly i sugestie. I teraz po latach, kiedy wreszcie doczekalam sie "wlasnego zielonego", to Ciebie zbyt czesto na forum nie ma
Szkoda! Moze sie jednak doczekam jakis fotek z Twoich aktualnosci ogrodowych

Pozdrawiam
Ola


Cieszę się niezmiernie , że doczekałaś się swojego zielonego miejsca na ziemi Wiesz, energia już nie ta sama ale miłość do ogrodu pozostała...... Ja wciąż coś gmeram i gmeram .... Jeśli pamiętasz była zielona sztuczna trawa w miejscu na basen, była.... i już jej na szczęście nie ma Wciąż coś zmieniam, coś przesadzam , ale bez wielkich rewolucji pozdrawiam Olu
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 17:52, 04 sie 2020


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
zawitka napisał(a)
No nareszcie jesteś i tak trzymaj .ogród wydoroślał a teraz trzeba mu trochę lepek przyciąć i zmienić Pozdrawiam


Taaaaa , ogród się starzeje i moje dzieci też a ja nadążam bo niewiele już zmieniam choć i tak praca w tym ogródku potrafi przeczołgać .... machammmmmmmm
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 18:00, 04 sie 2020


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Loosiuu napisał(a)

To prawda, forum niejednemu zaszczepiło ogrodnictwo Z sentymentu sam też zaglądam od czasu do czasu, nawet incognito, żeby podglądać ulubione wątki. Twój jest jednym z obowiązkowych



Dziękuję Ci bardzooooooo mocno wrosłam w to miejsce ale ten czas się okrutnie kurczy no i życie pisze takie scenariusze , że czasami ciężko Ostatnio przeglądałam swoje zdjęcia i się wzruszyłam to było zdjęcie z właścicielami tego forum Danusią i Witkiem no i zatęskniłam no bo od Danusi się wszystko zaczęło..... Rany jak ten czas ucieka
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 18:01, 04 sie 2020


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
A_gawa napisał(a)
A jakże Cię zapomnieć, Łobuzico.


____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 19:04, 04 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pozdrawiam Sylwia, zapraszam do naszego nowego ogrodu ...co prawda w budowie, ale czasem ktoś mnie odwiedza Pomimo pandemii, trzymamy dystans.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 19:15, 04 sie 2020


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Dla cierpliwie czekających
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 19:19, 04 sie 2020


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gardenarium napisał(a)
Pozdrawiam Sylwia, zapraszam do naszego nowego ogrodu ...co prawda w budowie, ale czasem ktoś mnie odwiedza Pomimo pandemii, trzymamy dystans.


Witam wiem, wiem oglądałam ..... Marzenia się spełniają Pięknie no i ten szklany budynek ! w czarnym moim ulubionym kolorze ! Miałam w tym roku z Wrocławiem wpaść na kawusię no ale ..... nie dziś to kiedyś.... Ten rok trochę trudny bo latorośl miał egzaminy, teraz czekamy na wyrok dostania się do LO Pozdrawiammmmmmmm
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 19:21, 04 sie 2020


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jeżówkowo no bo przecież jak ich nie kochać


____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies