Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na balkonie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na balkonie

Marcin89 23:25, 29 maj 2016


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2368
Nie ma co pokazać
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Malgosik 20:08, 31 maj 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
no zakupy się pokazuje
____________________
Ogród na glinie
Marcin89 12:35, 02 cze 2016


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2368
Zatem tak na szybko przed pracą pokazuję zakupy.

Powojnik wielkokwiatowy 'Snow Queen' - kwitnie wiosną i powtarza kwitnienie latem; kwiaty duże, białe



Powojnik 'Polish Spirit' z grupy Viticella - kwitnie od lata do jesieni, kwiaty fioletowe



Powojnik 'Arabella' - bylina, kwitnie obficie od lata do jesieni, kwiaty fioletowo-niebieskie



A na koniec kratka dla moich pnączy - nie podoba mi się kolor. Powstały dziwne zacieki i plamy. Zdjęcie tego do końca nie oddaje. Nie wiem teraz co mam z nią zrobić. Najgorszy jest ten ciemny kolor Na puszcze był inny...


____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Malgosik 22:20, 02 cze 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Marcin ja bym się nie przejmowala ta kratka. Jak człowiek sam maluje to bywa niezbyt idealnie. Rośliny przykryją i one będą przyciągaç wzrok. Kolor kratki ładny.
Widzę pączki. Będą kwitnąć powojniki.
____________________
Ogród na glinie
Marcin89 22:40, 02 cze 2016


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2368
Zakwitnie ten powojnik niebiesko-fioletowy (bylinowy), który podobno kwitnie do jesieni. Biały może zakwitnie dopiero latem na nowych przyrostach, a ostatni fioletowy jest bardzo niski i nie wiem czy zakwitnie w tym sezonie
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Marcin89 13:36, 05 cze 2016


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2368
Pierwsze kwiaty powojników na moim balkonie

____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Malgosik 08:43, 15 cze 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
piękny powojnik!
____________________
Ogród na glinie
katel 18:12, 15 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Arabella pięknie się prezentuje a kratką się nie przejmuj, dobrze wygląda a potem i tak zarośnie.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Marcin89 18:24, 15 cze 2016


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2368
katel napisał(a)
Arabella pięknie się prezentuje a kratką się nie przejmuj, dobrze wygląda a potem i tak zarośnie.


Dziękuję. Arabella przekwita pomału, ale czekam na kolejne pąki Pozostałe powojniki wybujały jak szalone. Kratkę delikatnie zmatowiłem i wygląda teraz lepiej. Ale kolor nadal pozostał i jest zabezpieczona lakierem.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
czeresniowap... 17:08, 20 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Witaj dotarłam do Ciebie przez Łukasza .
A ja narzekam, ze mało miejsca i więcej bym chciała , a tu proszę na balkonie ogród powstaje da się - da się Co prawda powojnika mam tylko jednego, ale nie ma z nim żadnych kłopotów , wiec myślę, ze i na balkonie sobie niezle poradzi, choć to trudniejsze warunki uprawy, będzie się pięknie prezentował Z tego co zauważyłam powojnik lubi mieć nogi w cieniu, a głowę w słońcu . Wiec jak chcesz, możesz mu dać jakiegoś kąpana do towarzystwa, nawet paru troszkę go ocieni od dołu i dłużej będziesz miał kolorowo w donicy
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies