Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 19:32, 25 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Dzieki Gosiu,swoimi słowami podnosisz mego ducha,idę pospacerować do Twojego ogródka,a potem do pracy na dyżur nocny.
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
GosiaJoanna 20:46, 25 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Marta nie masz w podpisie linku do swojego ogrodu, zrób sobie, a łatwiej będzie do Ciebie trafić
http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 15:27, 26 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Hej ale ten link coś nie tak działa ponieważ pokazuje Danusi Wątek A jesli chodzi o tę kankę i te kwiatki to myślę, że chryzantemy fajnie by wygladały albo zawilec anemon
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 20:16, 26 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
No teraz to będę Cię miała na oku a swoją drogą to jak Ty takie przekierowanie do Danusi wyczarowałaś hehehh
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Marta7 20:58, 26 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Gosiu sama niewiem i chyba jestem czarownicaW każdym razie komputerowiec ze mnie że ho,ho,ho
Dzięki Gosiu za namiar na te kompozycje-jutro wpadnę do Ciebie- teraz lecę do pracy.
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Gosiniak 11:40, 27 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Witaj Marto- ogród pięknie utrzymany, rośliny takie duże, brawo dla Ciebie i ciesz się z tej pasji bo to dodaje życiu wartości, niektórzy całe życie przed telewizorem siedzą i nawet nie wiedza ile tracą, bardzo dobrze, że to w sobie odnalazłaś, i jak widać masz rękę do roślin, jest uroczo u Ciebie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
ZbigniewG 11:47, 27 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8887
Marta adres już prawidłowy bo trafiłem, to że masz pięknie to już wiesz
zauważyłem młodą brzozę (przy kamieniach) gdybyś ją poprowadziła kawałek wyżej przy paliku to z koroną można by było pokombinować tak żeby dać albo ławeczkę albo spokojnie przechodzić , buczkowi też bym wyprowadził w górę przewodnik- większy efekt chyba że masz w planie"grzybek"
tak czy siak -fajnie jest i już
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Marta7 14:51, 27 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Gosiu jak miło że zawitałaś w moje skromne progi-jak zobaczyłam Twoją wizytówkę to mi w piersi tchu zabrakło,ale dałaś czadu ! Jesteś profesjonalistką w każdym calu,będę u Ciebie częstym gościem.


Zbyszku ale sprawiłeś mi miłą niespodziankę-a Twoje konkretne propozycje natychmiast zrealizuję(tylko niech krzewy odmarzną)-nie wiedziałam że tak można zrobić-zachwycają mnie buki płaczące,marzy mi się Purple Fountain-widziałam takiego u Ciebie-przepiękny. Dzieki! Aha może pomógłbyś mi pomóc w zidentyfikowaniu jałowca,którego bardzo lubię (marzy mi się Horstman) i jeszcze jedno pytanie,jak byś wizualnie odzielił mojego jałowca z jałowcem mojego siąsiada-zlewają się razem-potrzebne mi do niego jakieś tło tylko nie wiem jakie. Przepraszam za jakość zdjęcia-komórka.


____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
GosiaJoanna 16:20, 27 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
No widzę że odwidziła Cię Gosia i Zbyszek uwielbiam ich ogrody i to że zawsze można na nich liczyć
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
beta 11:14, 30 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Witam serdecznie

powiem szczerze, że tytuł wątku mnie zmylił...i jestem rozczarowana....ale za to jak bardzo mega pozytywnie...jest pięknie i kolorowo...widać że kochasz rośliny a ona kochają Ciebie...a ten winobluszcz maskujący szopkę wygląda niezwykle efektownie (no właśnie on się po niej wspina czy zwisa?)

będę podglądać...sama mam szopę, która już jest delikatnie po liftingu latem pnie się po niej powojnik, posadziłam też bluszcz, ale jeszcze mały, i róże pnące-wszystko malutkie więc na efekty trzeba jeszcze poczekać, ale mam nadzieję że za jakiś czas będzie wyglądało tak urokliwie jak u Ciebie

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies