Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

dajana 00:03, 19 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Marto spójrz powyżej na post Danusi ( to nasz Szefowa )i przeczytaj dokładnie Danusia prosi abyś wysłała puste posty jedynie z uśmieszkiem ,wtedy podzieli twoje zdjęcia .Będzie po kłopocie Spokojnie nie nerwuj się nic się nie stało .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Toszka 00:05, 19 sty 2013


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Martusiu, już Danusia napisała co masz zrobić, by mogła twoje zdjęcia "poluzować"
też mnie interesuje co twoja teściowa na to. (ja mam na razie podobną sytuację z tesciową )
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
KasiaWB 00:08, 19 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj Marta! jestem bardzo miło zaskoczona po tytule wątku też spodziewałam się czegoś innego, a tu proszę cudnie i z klimatem rozszalaś się ogrodniczo, aż miło i kto by pomyślał, że winobluszcz tak działa na ludzi chyba masz najładniejsze obejście w całej miejscowości gratuluję Fajnie, że do nas dołączyłaś
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
zbigniew_gazda 08:27, 19 sty 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Witaj Marto . Pięknie u Ciebie i bardzo kolorowo. Wychodek też jest i jaki wypasiony !!! W którą stronę pójdziesz z Twoim ogrodem to sama zdecydujesz. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
asica 11:07, 19 sty 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3814
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie widziałam tak pięknie zagospodarowanego wiejskiego podwórza.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
EPODLAS 11:32, 19 sty 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Marto i ja jestem pod wrażeniem. Znam wiejskie klimaty, od dzieciństwa jeździłam do dziadków, pamiętam wieś w tamtych czasach. Teraz tam, gdzie mieszkali moi dziadkowie kupiłam kawałeczek ziemi i mam swój kawałek własnej wsi. Wiem, że to wszystko co zrobiłaś kosztowało cię masę pracy, tym bardziej że masz dzieci i inne jeszcze zajęcia.Ogólnie i na wsi zmieniają się obejścia, coraz więcej ładnych i zadbanych ogrodów. Coraz bardziej kolorowo.Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Mój ogród
alinak 11:55, 19 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
ale nas zaskoczyłaś ....jestem pod wrażeniem . co znaczy determinacja . winobluszcz bije wszystko . masz tyle fajnych roślin .
myślę że w takim charakterze ogrodu bardzo pasuje taki pozorny nieład . źle bym odebrała u ciebie jakieś kulki , stożki itp. nie idź w tę stronę , bo zaburzysz charakter tego cudnego miejsca . wieś , gospodarstwo , stodoły tutaj odgrywają rolę prawie ozdobną . jak wprowadzisz formy geometryczne , przycinania , formowania , to wszystko popsujesz . tu nie ma co zmieniać , jedynie możesz sobie podszlifować dobór roślin na rabatach żeby współgrały . jest wątek o roślinach na rabacie angielskiej ...czy coś tak - poszukaj . gratuluję
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
an_tre 12:24, 19 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22371
Witaj Marta pięknie się rozszalałaś ten ogrodowy bakcyl dotyka każdego, prędzej czy później ale zawsze prędzej
dzięki tobie już wiem co brakuje mojej stodole, dzięki za inspirację
...i powodzenia
pozdrawiam Ania
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Joaska 12:53, 19 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Ależ sielsko i ten winobluszcz! Będę podglądać i też jestem ciekawa opinii teściowej
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Sebek 15:11, 19 sty 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aaaale tu kolorowo!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies