Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

Anabell 22:33, 01 lip 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962




____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 22:54, 01 lip 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
zoja napisał(a)
Twoim przykładem zainspirowana poszłam dziś i powiązałam moje anabelle cóż - sznurek miałam pomarańczowy ale liście go zasłaniają - baleronik mi wyszedł

kichawiec u mnie tak samo wysoki - nie wiem czemu myślałam, że on niższy i sadziłam z przodu rabaty więc będę musiała przesadzać...

Macham!


Kichawca jak marcinki można przycinać wiosną, pierwszego cięłam dwa razy i jest niższy choć w cieniu, a tamte w słońcu i wysokie, z tym że sadziłam od tyłu rabaty.

Zoja ja kiedyś też zrobiłam balerony, a sznurka nie będzie widać.

Wrzucam dalej zrobione zdjęcia.





____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 23:11, 01 lip 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962

To róża rabatowa Josephine Bruce ciemne bordo.




____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 23:16, 01 lip 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
okrywowe


kazda inna




zdjęcia z przed tygodnia teraz więcej kwiatów
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
paniprzyroda 23:24, 01 lip 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Jestem pod wrażeniem.. wszystkiego. Jak już to dużo i z rozmachem Przynajmniej miejsca Ci nie brakuje Co sypiesz teraz hortensjom, moje jakieś bladawe.
____________________
Dwa ogrody
Anabell 23:48, 01 lip 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
paniprzyroda napisał(a)
Jestem pod wrażeniem.. wszystkiego. Jak już to dużo i z rozmachem Przynajmniej miejsca Ci nie brakuje Co sypiesz teraz hortensjom, moje jakieś bladawe.

Anabelkom sypnę ostatni raz pewnie saletrę potasową bo mieszanka poszła wcześniej.

a bukietowe jeszcze będę sypała więcej razy, teraz końcówki w nich zjaśniały a kwiatów nie widzę.
Ja jeszcze wykorzystuję nawozy co mi zostały.

Mariola ale róże u mnie to słabiutkie, dużo wymarzło odbijają po dwa pędy. wszystkie ścięte były do mninimum.
Za mocno upycham w rabatach, zostawiam samosiejki bo mi szkoda wyrzucić, głuszą inne.
Mam jeszcze w doniczkach jeżówki Glowing Dream i nie wiem gdzie upchnąć. Poczekam aż firletki zaczną przekwitać i usunę a rozrosły się w krzaczory.
Lubię ich kolor to szkoda.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
danuta_szwajcer 05:19, 02 lip 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Anabell napisał(a)
zrobiłam dubelek.



zdążyłąm przed deszczami podwiązać hortensje anabell i bukietowe.



Jaki widok, szpaler z anabelek cudny a dopiero jak w pełni kwiaty będą to będzie widok Deszczu zazdroszczę bo u mnie susza a jestem unieruchomiona a teraz hortensje najbardziej wody potrzebują. Pięknie masz Haniu, ogrom pracy. Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Margerytka40 07:44, 02 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anabell napisał(a)
Bogusiu

Irenko Dziękuję.

Zrobiłam zdjęcia dziś Cleome mam w trzech kolorach różu i jeszcze biały.
Miałam do tej pory dwa odcienie różu w tym roku jeszcze Cherry.




Najciemniejszy jest w kolorze firletki kwiecistej. i dwa jeszcze inne odcienie różu, bardzo mi przypadły te kwiaty, podpatrzone kiedyś u Bogusi.


Zakochałam się w tym widoku. Koniecznie muszę w przyszłym roku wysiać cleome. Piękne są
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
MirellaB 09:35, 02 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Haniu dziękuję za instrukcję podwiązania hortensji
Moim też będę musiała podwiązanie i podpory zafundować, żeby ładnie stały

Piękną masz rabatę z trawami i tujkami danica
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kasya 11:33, 02 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
ale przepych u ciebie na tych rabatach...

lubie tak
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies