Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

Kasya 18:11, 17 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41944
Anabell napisał(a)


Asiu już dziś mi odeszło. a drugi raz naprawdę niepotrzebnie poszliśmy.

Podziwiam Andrzeja, że mało oponował, chodził cierpliwie i dźwigał zakupy.
Dzięki niemu pojechaliśmy w sobotę i całe szczęście pogoda dopisała, a dziś ponury dzień.


ale barbula sliczna
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anabell 18:33, 17 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Kasya napisał(a)


ale barbula sliczna


Kasiuszukałam teraz w zdjęciach bo mam zrobione same kwiatki rudbeki ciemnej bordo, okazuje się że w tel jest zdjęcie i nie mogę wgrać.
Jutro zrobię w przybliżeniu i popatrzysz na swój zakup, mnie się wydaje że to taka sama.

a barbulę powinnam kupić o zielono/białych liściach była.
zapomniałam że ja już mam kupioną z rozchodnikami z Albamaru jeszcze nie posadziłam to zapomniałam.

____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 18:36, 17 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Aurelllia napisał(a)
Haniu pokaż zdjęcia


zdjęć nie robiłam, wczoraj zmęczona a dziś nosa nie wychyliłam. skończyłam wekować przeciery pomidorów,
dostałam dwa kosze grzybów, dusiłam i mroziłam.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Aurelllia 18:54, 17 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
To pracowita niedziela była
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Mirka 19:06, 17 wrz 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Haniu czytałam U Zoi o hryzantemach.Ciekawe czy u Zbyszka przetrwały zimę. ON kupował tam gdzie i Ty.Dziś pogoda do bani zimno mokro i pada cały dzień. Też pomidorki dziś przestarzała.☺
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Anabell 20:04, 17 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Mirka napisał(a)
Haniu czytałam U Zoi o hryzantemach.Ciekawe czy u Zbyszka przetrwały zimę. ON kupował tam gdzie i Ty.Dziś pogoda do bani zimno mokro i pada cały dzień. Też pomidorki dziś przestarzała.☺


Mirko ja pytałam czy nie za późno na sadzenie, paczka przyszła 16 listopada.
Korzonki naprawdę maleńkie oderwane były od karpy przed wysyłką.

Co innego jak rozbudowane korzenie w doniczce czy nawet kopane ale z pełną bryłą.
Jak dostałam przesyłkę cieszyłam się z kolorów bo było 20 szt, ale jak zobaczyłam jakie maleńkie korzenie to się przeraziłam.
Chciałam przetrzymać w piwnicy zapewnia mnie że nie, w tym czasie ona jeszcze przesadza. Zgadzam się ale dużą bryłę.

Płaciłam 10 i 12 zł. za odmianę, to w sprzedaży były w podobnej cenie wielkie donice.

Nie zapewniałby mnie to brałbym w maju.
ale z zachłannymi sprzedawcami tak jest wolała mieć już mnie w garści.

____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
bogumila 20:11, 17 wrz 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Podglądam nowości i pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Mirka 20:28, 17 wrz 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Anabell napisał(a)


Mirko ja pytałam czy nie za późno na sadzenie, paczka przyszła 16 listopada.
Korzonki naprawdę maleńkie oderwane były od karpy przed wysyłką.

Co innego jak rozbudowane korzenie w doniczce czy nawet kopane ale z pełną bryłą.
Jak dostałam przesyłkę cieszyłam się z kolorów bo było 20 szt, ale jak zobaczyłam jakie maleńkie korzenie to się przeraziłam.
Chciałam przetrzymać w piwnicy zapewnia mnie że nie, w tym czasie ona jeszcze przesadza. Zgadzam się ale dużą bryłę.

Płaciłam 10 i 12 zł. za odmianę, to w sprzedaży były w podobnej cenie wielkie donice.

Nie zapewniałby mnie to brałbym w maju.
ale z zachłannymi sprzedawcami tak jest wolała mieć już mnie w garści.

Dlatego Haniu ja tak się wzbraniam przed zakupami internetowymi.W szkółce to widzisz co kupujesz. Z tych ostatnich zakupów rozchodnika nie jestem zadowolona bo malutkie sadzonki przysłali.W szkółce kupiłam rozchodnika za 7 zł.wielki dał się podzielić na 6 sadzonek.Unikalnym takich sprzedawców .Wiem wiem człowiek oczami kupuje i potem jest przykro.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Anabell 20:44, 17 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Mirka napisał(a)
Dlatego Haniu ja tak się wzbraniam przed zakupami internetowymi.W szkółce to widzisz co kupujesz. Z tych ostatnich zakupów rozchodnika nie jestem zadowolona bo malutkie sadzonki przysłali.W szkółce kupiłam rozchodnika za 7 zł.wielki dał się podzielić na 6 sadzonek.Unikalnym takich sprzedawców .Wiem wiem człowiek oczami kupuje i potem jest przykro.


Tak tylko ta Jatra ma wątek w naszym O. 'Chryzantemowy Ogródek' i założyła sklep internetowy.
Myślałam że to nasza dziewczyna a nie naciągaczka. a w rozmowie tel bardzo miła.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Kasya 20:50, 17 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41944
Anabell napisał(a)


Tak tylko ta Jatra ma wątek w naszym O. 'Chryzantemowy Ogródek' i założyła sklep internetowy.
Myślałam że to nasza dziewczyna a nie naciągaczka. a w rozmowie tel bardzo miła.


to nieladnie z jej strony
trzeba ostrzegac innych
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies