Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

Mirka 20:59, 17 wrz 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Anabell napisał(a)


Tak tylko ta Jatra ma wątek w naszym O. 'Chryzantemowy Ogródek' i założyła sklep internetowy.
Myślałam że to nasza dziewczyna a nie naciągaczka. a w rozmowie tel bardzo miła.
Wiem że ma wątek ale chyba nie aktywny.Haniu jest to przykre i trzeba o tym pisać aby inni tam nie kupili.Tak samo powinniśmy pokazywać na forum rośliny z wymiany na O bo nie zawsze ta druga strona jest fer. Oglądasz Opole?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
JoannA 21:35, 17 wrz 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Gosiek33 napisał(a)



Pierwszy raz byłam w Skierniewicach, to istne szaleństwo i bardzo męczące, tym bardziej, że z zakupami do samochodów daleko a kursowanie kilkakrotne z siatkami wykańczało. Przedzieranie się wśród tłumu ludzi nie pozwala na spokojne oglądanie wystawionych roślin. Za to emocji co niemiara

Właśnie to bieganie z zakupami do samochodu najgorsze. Na szczęście Andrzej chętnie z nimi biegał. Chyba wolał bieganie od zakupów roślinnych
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Kasya 21:37, 17 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41957
JoannA napisał(a)

Właśnie to bieganie z zakupami do samochodu najgorsze. Na szczęście Andrzej chętnie z nimi biegał. Chyba wolał bieganie od zakupów roślinnych

Na przyszłość trzeba z wózkiem żeby nie biegać
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
JoannA 21:38, 17 wrz 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Anabell napisał(a)


Asiu już dziś mi odeszło. a drugi raz naprawdę niepotrzebnie poszliśmy.

Podziwiam Andrzeja, że mało oponował, chodził cierpliwie i dźwigał zakupy.
Dzięki niemu pojechaliśmy w sobotę i całe szczęście pogoda dopisała, a dziś ponury dzień.

No Andrzej to lubi Nasze wspólne wyjazdy tylko na zakupy roślinne trochę oponuje. A dzwiganie zakupów to takie męskie Haniu
Dzisiaj byliśmy na grzybkach bo pogoda nie sprzyja pracy w ogrodzie. A teraz to już leje jak z cebra
Pozdrawiam Haniu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 21:43, 17 wrz 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Kasya napisał(a)

Na przyszłość trzeba z wózkiem żeby nie biegać

Niezly pomysl Kasiu. Ale w tlumie to ciezko tak z wozeczkiem.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Dorota123 09:44, 18 wrz 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Dziękuję za odpowiedź. Nigdy nie widziałam rozchodników o tak cytrynowym kolorze, bardzo ładnie się prezentuje.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
danuta_szwajcer 09:49, 18 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Tez mnie zachwycił ten rozchodnik i musze go poszukac bo fajna obwodka z niego: Jesteś Haniu skabnicą wiedzy i doświadczenia a Twoj zapał do pracy w ogrodzie imponujący Pozdrawiam, zdrowia i sił dużo życzę
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Anabell 20:35, 18 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Asiu
Kasiu
nam przydałby się meleksik na zakupy.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 20:39, 18 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję za odpowiedź. Nigdy nie widziałam rozchodników o tak cytrynowym kolorze, bardzo ładnie się prezentuje.


zrobię jeszcze po przeciwnej stronie obwódkę z cytrynowego, na części nowo obsadzonych rozchodników.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 20:49, 18 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
danuta_szwajcer napisał(a)
Tez mnie zachwycił ten rozchodnik i musze go poszukac bo fajna obwodka z niego: Jesteś Haniu skabnicą wiedzy i doświadczenia a Twoj zapał do pracy w ogrodzie imponujący Pozdrawiam, zdrowia i sił dużo życzę


Danusiu ściągnęłam Cię myślami
cytrynowy mam kilka lat, jeszcze mi się podoba, dlatego wniosłam go na pierwszy plan. Ze środka trzeba zabrać bo rozplenice zagłuszają.
Każda z nas ma coś do wniesienia i sobie przypominamy.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies