Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

Alicja169 19:47, 14 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Cebulowe sadzenie się zaczyna, aż mi się nie chce myśleć ile tego z różnych kątów powyciągam
Haniu oszczędzaj kręgosłup, aby nie dać się wyeliminować z tego "pasjonującego" jesiennego szaleństwa cebulowego
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Anabell 19:58, 14 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
anka_ napisał(a)
Rany... toc jakąś ekipę trzeba do pomocy...


Aniu - nie wiem czy pomocnik połapałby się gdzie sadzić.



wyłamała mi się łodyga latem białego floksa latem, włożyłam do ziemi i teraz w pełni zakwitł.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 20:01, 14 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Kasya napisał(a)
o matko, wspolczuje tego sadzenia...Haniu, omijaj juz sklepy


Kasiu- omijam, cały tydzień nie zajrzałam do żadnego.

jutro muszę być w obi, w B i nie ręczę za siebie.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
anka_ 20:06, 14 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Anabell napisał(a)
Aniu - nie wiem czy pomocnik połapałby się gdzie sadzić.
Haniu ty byś była obok i patyczkiem pokazywała gdzie sadzić...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Anabell 20:08, 14 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Alicja169 napisał(a)
Cebulowe sadzenie się zaczyna, aż mi się nie chce myśleć ile tego z różnych kątów powyciągam
Haniu oszczędzaj kręgosłup, aby nie dać się wyeliminować z tego "pasjonującego" jesiennego szaleństwa cebulowego


Alicjo - tak czułam że gdzieś wojażujesz dawno Cię nie było

Ja intensywnie tyram w pasjonującym ogrodzie i intensywnie rehabilituję w czerwcu cały miesiąc i teraz 3 tygodnie zabiegi a kręgosłup i tak boli.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Mirka 20:10, 14 wrz 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Haniu ja czekam na festiwal wiosennych kwiatów u ciebie☺Sadzenia nie zazdroszczę. Powiedz mi co z tymi malutkimi cebulkami zrobić. Jak wykopałam tulipany to było sporo maluszków.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Anabell 20:27, 14 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Nowe nabytki rozchodnikowe.
wyłamałam wszystkie łodygi, w dołki podłożyłam perlitu i wtykałam sadzonki, ciekawe czy dadzą radę jeszcze wypuścić korzonki.


Ładny kolor tego rozchod. Class Aef.

To była jedna sadzonka, dało rozerwać się na dwie, a jeszcze pocięłam łodygi, może powiększy się karpa o nowe przyrosty.

Skończone powiększanie rabaty, będzie rozchodnikowo, w miejsce doniczek kupię rozchodnika poznanego na wystawie Zieleń t. Ż srebrny łopatkowy Cape Blanco.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 20:33, 14 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Mirka napisał(a)
Haniu ja czekam na festiwal wiosennych kwiatów u ciebie☺Sadzenia nie zazdroszczę. Powiedz mi co z tymi malutkimi cebulkami zrobić. Jak wykopałam tulipany to było sporo maluszków.


Posadziłam maluchy w ubiegłym roku do skrzynek, zadołowałam przetrwały zimę, wiosną zasilałam, niektóre zakwitły.
skrzynki wyjęłam z zagonu. w tym roku ponownie zakopię te same skrzynki.
Natomiast nowe z tego roku cebulki posadzę tak samo i zadołuję.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Kasya 20:36, 14 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42191
ten ostatni ladny

Haniu, czy u ciebie rozchodniki choruja ? u mnie niektore stracily wszytskie liscie...
na 2 mam gąsiennice jakies...
no nie ma roslin idealnych
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
MirellaB 20:40, 14 wrz 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ładne te rozchodniki. Lubię właśnie takie o zdecydowanym kolorze
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies