Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

ElzbietaFranka 23:06, 29 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Raptem 2 dni cieplejsze ale noce zimne nawet mróz. Jeśli już więcej przymrozków nie będzie i w dzień słoneczko będzie świeciło to wszystko ruszy.

Milka pisze że u niej sucho. A ja w niedzielę wodę z studzienek do rowu spuszczałam

Jutro jadę na wieś zobaczę co przymrozki.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:03, 05 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Haniu witam.
Czego u ciebie taki zastój na wątku. Nie masz czasu piszesz. Też się nie wpisuje tylko czytam. Jak widzisz za bardzo się rozpisuje,jak zacznę nie wiem kiedy skończyć.

Ja też tylko robię i robię i nie mogę się wyrobić. Znowu chwasty rosną zimna się nie boją.
Haniu tak to od ciebie ten wielosił dostałam.

Muszę się podzielić radoscia wszystkie jeżówki u mnie odbiły i ładnie rosną. W sobotę dam.im trochę nawozu. Mam już rośliny nawiezione oprócz Jeżowek bo jeszcze tydzień temu ledwo wychodziły.

Tak ten deszcz wkurzający. Nic nie można zaplanować. Sobota, niedziela to tragedia 2 dni stracone padało,wiało i zimno jak cholera.

Pozdrawiam

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zawitka 08:22, 06 maj 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Wiosenne kwiatuchy świecą kolorami. A co do lilii to faktycznie siatka zda egzamin mam ją i porobię koszyczki .Oszczędzaj się teraz po szczepieniu przez 2 tygodnie bo organizm osłabiony i łapać będzie co się da.

Sciskam ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ElzbietaFranka 13:21, 24 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Oj Haniu wiesz że te ciemierniki już były wykopywane przed samym wyjazdem. Bardzo mi się spodobały i zapytałam czy mogę wykopać siewki a ty wiadomo, że nie odmówisz czyli dostałam siewki. Żebranie to nie musi oznaczać wyciąganie ręki po coś. Różnie się mówi w rejonach Polski jak coś sie chce.

Już prawie wszystko posadziłam oprócz chryzantem tak jak mówiłaś i zawilców bo czekam na rabatę po tulipanach. Wczoraj ostatnia dalie wkopalam ta gruba z pomarańczową wstążka.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 13:32, 24 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Dorota123 napisał(a)
Podziwiam pracowitość, chęci i piękne efekty, pomimo problemów z nogami.
Pozdrawiam




Dorotka byłam ostatnio u Hani i widziałam te jej wszystkie pracochłonne eksperymenty. Jakie to trzeba mieć samozaparcie, aby tak wszystko rozmnażać, przesadzać. Widocznie Hania ma to we krwi, genach.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 13:33, 24 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
zawitka napisał(a)
Wiosenne kwiatuchy świecą kolorami. A co do lilii to faktycznie siatka zda egzamin mam ją i porobię koszyczki .Oszczędzaj się teraz po szczepieniu przez 2 tygodnie bo organizm osłabiony i łapać będzie co się da.

Sciskam ;d



Co to za koszyczki czemu mają służyć.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zawitka 07:36, 25 maj 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Odpowiem za Hanię to koszyczki do sadzenia cebul lilii i tulipanów.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Anabell 23:34, 25 maj 2021


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
a ja odezwę się po niedzieli zmarł mój eM
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Gosiek33 06:14, 26 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125


Bardzo współczuję
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Mirka 09:52, 26 maj 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
O Haniu jaka przykra wiadomość współczuję i ściskam mocno. Trzymaj się.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies