Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

GosiaJoanna 20:47, 25 lut 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
U mnie również już małe siewki rosną kostrzewa sina juz się rozkrzewia, mam również małe aksamitki i kiełkuje mi rącznik Pozdrawiam
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Madziarzeszow 20:52, 25 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Gosiu to aksamitki już posiałaś? ja myślałam , że może koło kwietnia posieję.
a kostrzewę to jutro posieję , myślę ,że tak będzie dobrze..
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
GosiaJoanna 20:57, 25 lut 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Dosłownie wzeszło może 10 szt. ogólnie sadzą ją prosto do gruntu a tym razem posadziłam również w domu będę miała kilka sztuk wczesniej heheh a Twoje jakie fajne roślineczki bardzo interesuje mnie ta trawa pampasowa ...trzymam za nią szczególnie kciuki ponieważ tez chcę ja posadzić ale się bojam heheh
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Madziarzeszow 21:09, 25 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Jeśli chodzi o trawę pampasową to różową kupiłam na all... i jeszcze nic nie zeszło , a biała kupiłam w sklepie ogrodniczym i pięknie kiełkuje , a w tym samym czasie posiane , mam nadzieję , że też różowa da radę...

Nie trzeba się bać , tylko w zimie muszę ją schować ,ponieważ wymarza bardzo .
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Maria667 21:38, 25 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Madziu!
Tak naprawdę to eksperyment z tym milinem. Ale wygląda na to, że czuje się całkiem nieźle. Czasami latem w upalne dni podlewam okolicę drzewa, ponieważ taka duża sosna chłonie dużo wilgoci i jest pod nią bardzo sucho.
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
danuta_szwajcer 22:54, 25 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale z Ciebie super ogrodniczkapodziwiam za tą ilość siewek, sadzonek, rozmnazania i mysle nad tą Twoja studnia zobacz u mnie tez mam studnie i to przed domem przy wejsciu i mam podlaczona pompe i przewodem pod ziemia do ogrodu wiec nie musze nic otwierac ,daje zawsze na nia sezonowe kwiaty w donicach a studnia jest obudowana cegiełkami ale takimi na stare cegly...
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 23:00, 25 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
tak wyglada ta studnia...
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Madziarzeszow 07:38, 26 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Mario wygląda bardzo dobrze i tak też się czuje na to wygląda ..ja mam taką malutką sadzonkę z nasion z tamtego roku , na zimę opadły liście i teraz widać już pąki , więc dobrze przezimowała..

Danusiu bardzo fajnie wygląda ta studnia u Ciebie ja o czymś takim właśnie myślałam , tylko niższa obłożyć cegłami , albo połówkami cegieł a dookoła posadzić coś fajnego tylko nie wiem co...

Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
danuta_szwajcer 18:41, 26 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Madziu a korzystasz z niej? pytam czy musisz tam podchodzic? czy chcesz z jednej strony obsadzic a to chyba jest dosyc mocno w sloncu? pytam bo pomysle co bys tam mogla posadzic
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Madziarzeszow 20:13, 26 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Danusiu mam podłączoną pompę i podchodzić muszę do niej , ale mogłabym z jednej strony coś przy samej ściance studni posadzić , tak bym mogła podejść do niej ...
Słońce jest przez cały dzień .
Pozdarwiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies