Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

Bogdzia 20:37, 26 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Madziu jeszcze nie spotkałam nikogo kto by w doniczkch w mieszkaniu frezje wyhodował, a Twoje sa zdrowe i piękne i na dodatek tyle nasion wysiewasz , bedziesz miała latem co pokazywac. Życzę zeby Ci wszystko dobrze rosło i kwitło.Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madziarzeszow 20:40, 26 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
przeczytałam w Internecie o tym ,że nie którzy hodują w domu , ale to trudne ..
Bardzo mi się podobały , ale strasznie długo na nie czekałam , ale warto , niech tylko pokażą swoje całe piękno..
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 20:41, 26 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
A nasiona to mój sposób na przetrwanie zimy..
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
agata19762 20:43, 26 lut 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
ja w ubiegłym roku też sadziłam frezje w doniczkach......
zapach boski !!!!!!

trzymam kciuki......
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
anna_g 20:45, 26 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Madziarzeszow napisał(a)
Witam i pozdrawiam gości!!!
Aniu wysiałam w lutym ryż ozdobny, kraspedia , gazania , ratibida , trawa pampasowa , oraz dziś wniosłam nasiona po stratyfikacji razem 12 szt
Mam zamiar w marcu wysiać gailardia , passiflora, dzwony irlandzkie,kostrzewa sina.....

Tak więc coraz więcej moich siewek , a to tak cieszy jak coś kiełkuje i rośnie ,...
Pozdrawiam


Łał Madziula - to jestem pod wrażeniem - ja dopiero wysiałam heliotrop, poziomki, goździki... Ciekawa jestem jakie wychodujesz dzwony irlandzkie (bardzo mi się podobają) - też się nad nimi zastanawiałam i nad kostrzewą siną - ale tym razem się nie załapały. Gailardia jest świetna - miałam w ogrodzie w zeszłym roku - ale nie z siewek tylko kupiłam - kwitła praktycznie aż do śniegów a ponieważ dlugo bylo ciepło to chyba jeszcze w grudniu kwitła. I w dodatku jest bardzo ładna. Pozdrawiam wieczornie
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Madziarzeszow 20:49, 26 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Agata dzięki , mam nadzieję , że już teraz nic się nie stanie złego...

Aniu też mi się podobają dzwony i gailardia , jak tylko coś zejdzie to wstawię dla Ciebie zdjęcie ...
A kostrzewa super się sieje ja w tamtym roku siałam i rewelacja nie ma z nią żadnych kłopotów, a wygląda w ogrodzie rewelacyjnie ...
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
JoannA 20:54, 26 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witaj Madziu, to agawa którą podarowała mi moja mama więc z wyjątkową troską traktuję tę roślinę.
Dziękuję za odwiedzinki i pozytywne opinię o moim ogrodzie. Podoba mi się ten mały skrawek ziemi
Pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
danuta_szwajcer 19:04, 27 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Piękne te frezjeGratulacje
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Madziarzeszow 21:28, 27 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Oj żeby tak wszystkie nasionka zeszły ładnie , ale mam takie dziwne przeczucie , że nasionka z al....
są do niczego , obym się myliła
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
GosiaJoanna 21:31, 27 lut 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Madziarzeszow napisał(a)
Oj żeby tak wszystkie nasionka zeszły ładnie , ale mam takie dziwne przeczucie , że nasionka z al....
są do niczego , obym się myliła


Coś wzejdzie jak nie to co zamówiłaś to może pomidor ....ja miałam kiedyś taką przygodę z nasionami ale pomidory koktajlowe też dobre były hehheh
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies