Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem

Pokaż wątki Pokaż posty

Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem

Pawlus 23:15, 06 lip 2018


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Betka napisał(a)
Pięknie nowe nasadzenia imponująco wyglądają bardzo ładnie dobrałaś rośliny.... BRAWO TY!!!


Czasami wydaje mi się że za duży misz-masz się robi ale widząc rabaty Danusi z nwego ogrodu chyba jest to jakiś kierunek
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Pawlus 23:16, 06 lip 2018


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Waclaw napisał(a)


Witaj Pawlus.
Jak Ty to robisz, że świeże nasadzenia takie obfite są?


Sam się dziwię biorąc pod uwagę 3-miesiąc bez deszczu.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Pawlus 23:17, 06 lip 2018


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Betka napisał(a)
Ale pięknie okolice stawu wyglądają bardzo O trakcyjne dzięki nowej rabacie. Czekam na kolejne fotki ehhh muszę wrócić do nich jeszcze raz napatrzeć się bo tak ładnie masz że hoho


Dziękuję
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Pawlus 23:18, 06 lip 2018


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Gosiek33 napisał(a)
Jak zwykle mie zawiodłam się. Uczta dla duszy. I rośliny i zdjęcia podlewasz wodą ze stawu?


Tak, używam wody ze stawu jednak coraz mniej w nim wody przez brak opadów ;(
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Pawlus 23:18, 06 lip 2018


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Johanka77 napisał(a)
Cieszę się, że wróciłeś!

Rzeczywiście, ten rok u nas to walka o wodę... przez 2 tygodnie nawet nawadnianie nam szwankowało przez te susze...

Nowa rabata imponująco przybrała na masie. Super!

Dobrze, że świerki dały radę.
Ja w tym roku mam do przesadzenia kilka drzew i boję się, czy się przyjmą...


Nigdy nie przesadzałem drzew poza wiosną lub jesienią, różnie może z nimi być, zależy od pogody.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Pawlus 23:22, 06 lip 2018


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
AngelikaX napisał(a)
Jak zawsze Twoje zdjęcia ogrodowe oglądam z wielką przyjemnością Czekam na więcej


Dużo mam do nadrobienia chociaż ze zdjęciami w tym roku nie szalałem. Głównie grzebię w nowej rabacie


dorciabe napisał(a)
Nieustannie jestem zachwycona Twoim ogrodem!


Cieszę się że nadal się podoba

Kasia_CS napisał(a)
Nie dość, że piękne widoki i nowe nasadzenia świetne, to jeszcze wspaniałe zdjęcia robisz.. można się rozpłynąć


Na szczęście jest jeszcze co fotografować, wszystko walczy z suszą.

Wiolka5_7 napisał(a)
Przepięknie jak zawsze, uwielbiam Twój ogród ! Masz wyczucie smaku
Pozdrawiam


Kupuję i sadzę bez planu, jakoś samo wychodzi

leon60 napisał(a)
Wspaniale jak zawsze!


Dzięki

MirellaB napisał(a)
Bardzo ładnie


____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
nicol21 09:12, 07 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Nie bywam u Ciebie regularnie, ale wątek zapisany w śledzonych i jako że zrobił się ruch to odwiedzam i ja - aż ciężko uwierzyć że to rabata sadzona wiosną tego roku! Na pewno wiosną tego roku sadzona ;P? Fajne połączenia i rozmach! no i rośliny świetnie sie rozrosły, pewnie masz dobrą ziemię i nawadnianie daje im tego dodatkowego bodźca do wzrostu.

poodba mi się też połączenie anabelki z chyba rozplenicą w szpalerze? to rozplenica czy inna trawa?

Gratuluję dobrego wyczucia i troski o roślinki!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
mst 16:00, 07 lip 2018


Dołączył: 07 wrz 2015
Posty: 84
Piękny ogród!!!
____________________
Magda-wszystko od zera
Pawlus 20:58, 10 lip 2018


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
nicol21 napisał(a)
Nie bywam u Ciebie regularnie, ale wątek zapisany w śledzonych i jako że zrobił się ruch to odwiedzam i ja - aż ciężko uwierzyć że to rabata sadzona wiosną tego roku! Na pewno wiosną tego roku sadzona ;P? Fajne połączenia i rozmach! no i rośliny świetnie sie rozrosły, pewnie masz dobrą ziemię i nawadnianie daje im tego dodatkowego bodźca do wzrostu.

poodba mi się też połączenie anabelki z chyba rozplenicą w szpalerze? to rozplenica czy inna trawa?

Gratuluję dobrego wyczucia i troski o roślinki!


Chyba to też kwestia dobrych sadzonek, rosną od samego początku doskonale

W szpalerze z anabelkami są miskanty Herman Mussel. Trochę za duże jednak będą, pewnie za rok, 2 trzeba będzie przesadzać albo dać je niżej na skarpie?
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Pawlus 20:59, 10 lip 2018


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
mst napisał(a)
Piękny ogród!!!


Dziękuję
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies