Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem

Pokaż wątki Pokaż posty

Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem

Zeta 17:15, 17 mar 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Dawno mnie tu nie było ...wpadłam nadrobić conieco ....piękne zdjęcia ...i papużki hahha ......pozdrawiam
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Pawlus 17:24, 17 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Witajcie
Cieszę się, że odwiedzacie mimo zimowego zastoju. Gdzie ta wiosna???
U mnie nawet krokusy nie zdążyły łebków wychylić i znów zasypało.
Czekamy więc dalej.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Roberto 19:07, 17 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Siemka Paweł, nie przejmuj się. Po mimo, że swojego wątku póki co za często nie odwiedzasz my wpadamy i czekamy na fotki i wpisy Kurcze wiosny się chce jak nie wiem co. Pozdrawiam
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Mala_Mi 21:21, 17 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dzięki za dużo miłych słów u mnie.... naprawdę jest mi miło, jak komuś mój styl ogrodu się podoba... i jak każdy ogrodnik (bo chociaż mimo woli to nim zostałam) jestem dumna za każdą pochwałę
Nie lubię wskakiwać na chwilę, bo forum traktuje jak życie towarzyskie i lubię być w temacie... coraz trudniej z tym, ale staram się, przeczytałam co napisałeś i bardzo mi się to podobało.

Co roku dosadzała to co jej się spodobało. I wyszło teraz to co wyszło.

Zapisuję sie do fanklubu Twojej mamy ... tylko ja chciałam mieć duuuuużo i kupowałam czasami po więcej.. i tu chwała mojemu chciejstwu, że nie tylko chciało mieć, ale chciało dużo



Gdyby teraz nie było nic...Wszystko było by łatwiejsze.

Popatrz na to z innej strony wszytko byłoby mniejsze U mnie dopiero jak drzewka i krzaki podrosły zrobiło się ładnie... a one potrzebują czasu



A studiuję budownictwo.


Witam kolegę po fachu..... szkoda, że mieszkasz tak daleko..staż miałbyś u mnie

Zdjęcia zimowe piękne, stawu zazdraszczam.... ja musiałam wykopać kałużę



To prawda mozna wpaść w kompleksy, podziwiając ogrodowiskowe ogrody, ale te zbieraniny nasze też mają swój urok

Przemek pięknie to ujął .... ja polubiłam moja zbieraninę .. i nie mam ochoty tego zmieniać, chcę tylko uporządkować Ktoś z ADHD nie może mieć ful uporządkowanego ogrodu Dotarło to do mnie i tego będę sie trzymać.

Na piwonię w pierwszej chwili myślałam, że to mak wschodni O ogrodnik kiepski ze mnie.. ale z jakim zapałem....

Papugi wymiatają.. piękne... Robert z jesiennego ma też papugę Romana Hasło Ewy004 rozwaliło mnie na łopatki Ale dziewczyny daja czadu i z nimi jest wesoło...

Filmików nie obejrzałam, ale czasu brak.... kiedy popatrzę.obiecuję

A teraz lecę zerknać co u mnie się dzieje

I czekamy na wiosnę






____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
natalie 21:19, 19 mar 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 46
Witam pozytywnie zakręconego rówieśnika Twój zapał do pracy niesamowity i rzadko spotykany w naszym wieku! Zdjęcia zimowe super, papużki też sama od października przymierzam się do kupna, czekam na cieplejsze dni chyba zgłoszę się do Ciebie po porady Pozdrawiam ciepło
____________________
Ania - Początek moich przygód z ogrodem
Roberto 07:45, 28 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335


Paweł - Radosnych, zdrowych i prawdziwie wiosennych Świąt
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Loosiuu 13:38, 28 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Wesołych Świąt
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Keri 14:05, 30 mar 2013


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
____________________
Agnieszka Zielona przystań
natalie 21:35, 30 mar 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 46
Radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy oraz mokrego Śmigusa-dyngusa życzy Ania

____________________
Ania - Początek moich przygód z ogrodem
Mala_Mi 22:23, 02 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
To zostawię i u Ciebie krokuski.. uwielbiam te maluszki..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies