Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem

Pokaż wątki Pokaż posty

Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem

monteverde 22:00, 31 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Madziarzeszow 22:04, 31 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Dzięki , myślę nad nowymi zakupami..
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Pawlus 22:05, 31 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Tą piwonię mogę zdecydowanie polecić. Każdy wie jaka była zima 2011/2012. A ona sobie pięknie zakwitła w maju. Także to taki pewnik
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Kairu 22:15, 31 sty 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Szkoda, że ta piękna wiosna tylko na zdjęciach, a za oknem szaro, buro, wieje i pada
____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
Pawlus 22:36, 31 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Niestety Jedynym plusem takiej aury jest całkowity brak chęci wychodzenia z domu-a akurat mam w sobotę egzamin na studiach. Można się więc pouczyć.
Nie ma się co smucić-jeszcze tylko kilka tygodni i wiosna Już bliżej niż dalej.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
monitka 23:04, 31 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Pawlus napisał(a)
Oczywiście zdjęcia kórników po przycięciu będą Powiem Ci, że z daleka znajomy szkółkarz pomylił je ze Smaragdem po tym zabiegu


No teraz to już się nie bedę mogła doczekać ciekawe co tam z nimi wyczarowałeś
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Moniika 19:50, 04 lut 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj piękne rośliny w wielkim ogrodzie i jakie Cudne zimowe zdjecia... Pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Marta7 09:26, 06 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Witaj Pawlus ! Twoje działeczki już są bardzo ładne,a Ty się dopiero rozkręcasz! Bardzo spodobał mi się Twój ogródek i Twoja osoba-nie dość że pracowity,lubi roślinki to jeszcze w dodatku przystojniacha ! Oj przydałby się taki zięć!Moje dzieci,a są w Twoim wieku nawet minuty zainteresowania nie poświęciły moim roślinkom,dlatego tak Cię podziwiam .U mnie ogródek też jest pomiędzy zabudowaniami gospodarczymi i uwierz mi zawsze można tam coś wcisnąć-pnącze,drzewko kolumnowe-zresztą co ja Ci będę mówić,Ty Jesteś najlepszym ekspertem od swojego podworka.Będę Ci kibicować !Pozdrawiam !
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Pawlus 17:19, 08 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Dziękuję za wszystkie miłe słowa i w oczekiwaniu na wiosnę przedstawię Wam moją drugą pasję jaką są papugi. Choć teraz pasja ogrodami trochę je przewyższyła.
Wszystko zaczęło się parę ładnych lat temu, kiedy mój tata złapał zabłąkaną papużkę. Kupiliśmy klatkę i ptaszek zamieszkał razem z nami. I od tego się zaczęło. Przez kilka następnych lat miałem zawsze jakieś papużki w domu. I tak aż do 2008 roku. W głowie zrodził mi się pomysł na wolierę ogrodową.
Prace ruszyły w maju 2009. Dokupiłem kilka kolejnych papużek. Mieszkają sobie u mnie do dzisiaj mimo, że ilość się zmniejszyła.
To owa wolierka, w której papużki przebywają od wiosny do jesieni.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Pawlus 17:22, 08 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007


Po więcej zdjęć zapraszam na http://www.garnek.pl/kozka05/a
Mam również kanał na YT, gdzie można pooglądać sobie najciekawsze i najzabawniejsze sceny z życia codziennego tych wesołych ptaszków http://www.youtube.com/user/kozka0503?feature=mhee
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies