Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

zawitka 08:14, 28 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Witaj Kasiu!!! Poczytałam sobie o twoich perypetiach ogrodowych i marzeniach ,są takie same jak u wszystkich, ale nie spiesz się , nie galopuj bo potem będziesz zmieniać a nie wszystko można będzie .Taras ----jak możesz rób duży , bo tak

i będzie potrzebny ja powiększałam i teraz po 5 latach muszę zmieniać terakotę, bo żle zrobiono dobudówkę.wszystko chodziło na mrozie i popękało.Całość to całość.A kwiatki postawisz w doniczkach i też będzie fajnie.Poczytaj o terasach ze
by nie popełnić błędu ,bo szkoda roboty.Cisy widzę rosną i tak samo bukszpany posadż i będziesz miała swoje .Ja wszystkie bukszpany mam swoje i cieszę się..Tnę je na różne kształty.,ale najładniejsze mi w zeszłym roku wymarzły .Pozdrawiam gorąco .ciesz się że coś się dzieje i głowa do góry.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
kitek81 08:44, 28 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Dzień dobry
Czy Was też rano przywitało piękne słonko ?!
U mnie świeci cudnie-normalnie wiosna
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 08:49, 28 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Witaj Halinko
No to będę musiała poczytać o tych tarasach, bo nie chcę potem żałować, albo za jakiś czas zmieniać!
Wczoraj nawet z M rozmawiałam, że niby te posadzone własnoręcznie roślinki długo rosną, ale gdzie nam się spieszy, przecież dopiero co zaczynamy tu mieszkać i na razie nie planujemy się wyprowadzać-z resztą na 30 lat jesteśmy związani węzłem prawie że małżeńskim z bankiem za pomocą kredytu
Dziękuję za piękne wiosenne kwiatki :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 14:32, 28 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Co z tego, że ładnie na dworzu, jak dziecko me starsze ma anginę
Musiałam go odebrać z przedszkola, tak go nagle złapało i rozłożyło!
I jak na złość jeszcze klawiatura mi coś nawala :/
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 16:13, 28 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Kasia masz nerwa dziś widzę ale czy to słonko na Ciebie naprawdę nie działa pozytywnie trzeba cieszyć się z każdego dnia czasem jest leprzy czasem gorszy ale ogólnie pociesz się że masz działkę i zajęcie na wiosnę a przeciesz na to czekasz nie smuć sie młodemu przejdzie
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 18:03, 28 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ewa, wydaje Ci się, nie jestem nerwowa Po prostu uroki macierzyństwa, u mnie zawsze tak jest, że na weekend dzieciaki chorują, więc mnie to już nie dziwi
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 18:36, 28 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
No to fajnie że masz dobre nastawienie
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 19:14, 28 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Na szczęście ładnie leży w łóżku, więc ze 2 dni i będzie lepiej
Tak sobie myślę o tym moim ogrodzie, niby wiem co i jak, ale do końca nie umiem się zdecydować! Chyba znów muszę coś naszkicować na kartce i może jakaś dobra duszyczka napisze mi jakie roślinki w to miejsce Żeby potem wiedzieć co kupować!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 19:18, 28 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Pewnie wrzuć szkic będą propozycje
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 17:22, 01 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
to są moje ostatnie szkice! cały czas myślę i kombinuję, ale potrzebuję raczej pomocy znawcy! sama nic nie wykombinuję, a zaraz będzie czas zakupów i znając życie, pokupuję to, czego nie trzeba

ale cały czas to wersja robocza i pewnie jeszcze niejedno się tu zmieni!
nawet teraz już kombinuję, że może zamiast tych dwóch brzuszków od strony sąsiada nie zrobić jednego, a większego?
może kompost schować za drewutnią, a może gdzieś przy wejściu?
chodnik przy wejściu chyba za duży mi wyszedł, bo zamiast kwiatów będę mieć beton
a ile muszę zostawić metrów od płota, żeby porobić takie warstwowe nasadzenia?
tyle pytań, niewiadomych! kto mi pomoże?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies