Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

hanka_andrus 00:16, 30 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witam! Jest już pierwsze drzewko!Miejsca dużo ,pomysłów jeszcze więcej,i tylko jedna przykrość.....brak kasiorki na to wszystko!
Ale mam nadzieję,że uporem pokonacie i tę niedogodność,od czego siema przyjaciół.A tu ,, wokoło...sami przyjaciele.
Życzę zieloności ,ciekawej roślinności i zdrowia!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
GosiaJoanna 08:16, 30 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Witaj fajnie tu u Ciebie się zapowiada z pewnością będę zaglądała pozdrawiam
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Gardenarium 09:31, 30 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Świerk serbski zgrabny, martwię się tylko, że była taka mała na święta to oni sprzedają czasem takie wyciapane z gruntu, ale świerk dobrze się przyjmuje. Podlewaj go czasem, żeby nie wysechł.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
majorkaa 09:45, 30 sty 2013


Dołączył: 26 lis 2012
Posty: 172
Dzień Doberek! Fajnie, że tu trafiłaś. Raczej szykuj się na nieprzespane nocki
Życzliwe duszyczki na pewno Ci pomogą a i inspiracji znajdziesz tu setki.
Pozdrawiam
____________________
Hokus pokus w ogródku Beaty
kwiatholandii 12:18, 30 sty 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Witaj. Widzę, że szukuje się u Ciebie bardzo pracowita wiosna Możesz poczytać sobie u mnie o moich zeszłorocznych perypetiach ogrodowych. Zaczynałam od stanu praktycznie takiego jak Twój, więc krok po kroku dałam radę. Miałam oczywiście kilka problemów po drodze , ale skończyło się w sumie pozytywnie
Wiele osób TUTAJ bardzo mi pomogło, więc jak będziesz miała jakies pytanie, pisz

Pozdrawiam
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Gardenarium 13:02, 30 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję za wizytę i miłe słówka w moim wątku. Twój domek i jego nazwa bardzo mi się podoba, wiedzieli architekci, jak nazwać domek Lubczyk, no nie może być lepszej nazwy dla domku
Pięknie będzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kitek81 14:14, 30 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Wow, ile gości
Dziękuję Kochani za wizytę w moich skromnych progach
Ja sobie przeglądam inne wątki, a tu tyle odwiedzających :* Zapraszam częściej!
A teraz częstuję kawą i ciasteczkiem

Danusiu, świerk podlewam i chyba troszkę jakby mi już urósł Wielki to on nie jest, ale nie mogłam go tak w sklepie zostawić! Tak mnie woła "weź mnie, weź mnie", jak do niektórych kobitek buty czy torebka
Co do nazwy domku, to fakt, każdy nam mówi, że w Lubczyku na pewno będzie nam się dobrze mieszkało

Przez chorobę Milenki jestem uziemiona w domu, bo tak to już bym poleciała po papier milimetrowy i zaczęła coś bazgrolić na kartce, wczoraj mąż mi zorganizował co prawda jakąś kartkę większego formatu, ale tam kratka kiepsko widoczna, obawiam się, że na zdjęciu to wogóle nie będzie jej widać
A jeszcze przede mną przygotowania do roczku Milenki, jak tak dalej pójdzie to się nie wyrobię, bo jak już zauważuliście Ogrodowisko mnie już wciągnęło i każdą wolną chwilę spędzam na forum-tylko łapię stresa, że Wy od samego początku wiecie co chcecie i jak ma to wyglądać, a ja na razie żadnej wizji nie mam ;( I wszędzie tak jest pięknie, mam tylko nadzieję, że u mnie chociaż po części tak będzie!
Ale z takimi doradcami na pewno mi się uda
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Marlenaa 18:28, 30 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Beata-Majorka dobrze pisze, nieprzespanych nocy będziesz miała bardzo wiele Ogrodowisko jest jak uzależnienie. A jeśli chodzi o ogród pomyśl co będzie wam potrzebne: altana, miejsce na ognisko, na basen, plac zabaw dla dzieci, warzywnik? Może jeszcze coś innego. Najpierw rozmieść takie elementy na działce, a potem zabierzesz się za wyznaczanie rabat. Ogrodowisko pomoże
____________________
krowy, staw i my
kitek81 01:57, 01 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mój pierwowzór- proszę się nie czepiać, bo to i tak pewnie nie ostateczna wersja, ale od czegoś trzeba zacząć!
Oczywiście każda uwaga, wskazówka , sugestia mile widziana, ale pochwała jeszcze bardziej Proszę zobaczyć na godzinę dodania posta-już siedzę po nocach, zamiast kotlety smażyć czy placki piec na niedzielną imprezę
A tak na poważnie proszę o wyrozumiałość i podpowiedzi w każdym kawałku ziemi
Będę mocno wdzięczna :*
A tak to się prezentuje:

Miłej nocy, pa
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Urszulla 10:01, 01 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21795
Witaj,....nie dziwię się że stworzyłaś tak długi elaborat ....pewnie handra dopadła Cię przy tej pogodzie
Ja też w zeszłym roku byłam w wielkiej depresji jak to wszystko ogarnąć.....w domu mam same prowizorki dostosowane do życia........więc rozumiem Twoje zmartwienia
Jak sama wiesz życie uczy pokory......na wszystko trzeba poczekać...............więc jedynie co mogę doradzić to czytanie wielu wątków o tym jak stworzyć ogród...............i małymi krokami tak jak wielu z nas będziesz miała cudownie.............a wokół domu masz całkiem dobrze.............bałagan się uprzątnie

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies