Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

janina_zawada 07:04, 29 cze 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Ale zrobi się kolorowo na jesieni gdy wszystko zakwitnie przy tych kamieniach , te srebrne to pewnie starce ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Anabell 10:33, 29 cze 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Aniu- to doczekałaś się na deszcz. U nas za dużo go było trawnika nie było kiedy skosić, wczoraj pieliłam i dziś jeszcze trzeba przejść bo jak piszesz najlepiej się grzebie w takiej ziemi.
Co zasiądę na herbatę, zaglądam do kompa i tylko do jednej osoby mogę zajrzeć, tak brakuje mi czasu.
Mam taki sam problem z aparatem za mały zum optyczny,a zdjęcia są ładne.
Miłego dnia !
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Joku 10:38, 29 cze 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
GorAna napisał(a)
Agnieszko ja teraz robię nową rabatę i muszę przyznać, że już widać ogrodowiskowe naleciałości, mimo woli człek nasiąka


No właśnie. Ja też mimo woli "nasiąkam". Kupię limlajtki, trawy też polubiłam. Myślę że ogrody na forum są różne. I to bardzo dobrze. Jak się naoglądam to nie wiem który styl bardziej mi się podoba .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
an_tre 11:08, 29 cze 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
GorAna napisał(a)


Aniu dopiero dziś mogłam spokojnie pospacerować po twoim magicznym ogrodzie promieniach słońca i kroplach dżdżu... czuć magię i ukojenie, wspaniały klimat
pozdrawiam Aniu i życzę miłej soboty
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Marta7 00:08, 30 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Przepiękne Aniu zdjęcia pokazujesz,a te w kroplach deszczu to pawdziwy majstersztyk!
I mimo że dużo kopiujemy z ogrodowiska to i tak każden ogród jest inny,niepowtarzalny.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
GorAna 00:04, 01 lip 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16029
janina_zawada napisał(a)
Ale zrobi się kolorowo na jesieni gdy wszystko zakwitnie przy tych kamieniach , te srebrne to pewnie starce ..


Myślę Janinko, że kolorowo zrobi się już za tydzień, teraz jak popadało, to wszystko ruszyło z kopyta
Masz rację te srebrne roślinki to starce
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 00:10, 01 lip 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16029
Anabell napisał(a)


Haniu, u mnie trawnik dopiero zaczyna nabierać kolorków przez tydzień miałam wolne od koszenia, bo zaczynał zasychać
Teraz wygląda trochę lepiej ja też mam mało czasu na siedzenie przed komputerem, bo pogoda sprzyja innym zajęciom, a na ich brak nie mogę nażekać
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 00:13, 01 lip 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16029
Joku napisał(a)


No właśnie. Ja też mimo woli "nasiąkam". Kupię limlajtki, trawy też polubiłam. Myślę że ogrody na forum są różne. I to bardzo dobrze. Jak się naoglądam to nie wiem który styl bardziej mi się podoba .


Joluś masz rację Ja przez to ciągłe czytanie artykułów na Ogrodowisku podszkoliłam się nieźle z nazewnictwa roślin a od oglądania ogrodów czasami mam mętlik w głowie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 22:55, 01 lip 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16029
an_tre napisał(a)

Aniu dopiero dziś mogłam spokojnie pospacerować po twoim magicznym ogrodzie promieniach słońca i kroplach dżdżu... czuć magię i ukojenie, wspaniały klimat
pozdrawiam Aniu i życzę miłej soboty


Aniu, u mnie pracy trochę z przycinaniem bukszpanów ale już się z nimi uporałam
To dowód strzyżenia

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Bogdzia 22:59, 01 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Podziwiam, aż mnie ,,zatkało" z wrazenia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies