Gdzie jesteś » Forum » Natura » Cztery łapki - zwierzęta domowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Cztery łapki - zwierzęta domowe

hanka_andrus 23:14, 28 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja swojemu daję ryż albo kaszę wymieszane z gotowanymi warzywami i karmą z puszki,albo mięsem ze skrzydełek,A młodemu na sierść daje się jeszcze żółtko w pierwszym roku.Raz w tygodniu.
Suchej nie daję,najwyżej jakieś witaminowe chrupki.Ale mój to już 12 lat ma.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 23:16, 28 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja swojemu daję ryż albo kaszę wymieszane z gotowanymi warzywami i karmą z puszki,albo mięsem ze skrzydełek,A młodemu na sierść daje się jeszcze żółtko w pierwszym roku.Raz w tygodniu.
Suchej nie daję,najwyżej jakieś witaminowe chrupki.Ale mój to już 12 lat ma.
Pies ma mieć stale w misce zimną wodę.A karmi się młodego 2 razy dziennie,potem po roku raz.Najlepiej o stałej porze.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 00:41, 29 lis 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Zima można jęczmienną gotować z warzywami i resztkami mięsa, a latem to najlepiej sucha, bo nie kiśnie, mój od małego na Royalu, to pasza na bazie warzyw bardzo dobra , i kupuj takie zielone gryzaki jak patyki po jedzeniu na zakończenie dnia dawaj na zęby
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Martek 01:09, 29 lis 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Bogna normalnie szczenie je od 5 stopniowo 3 posiłków małych dziennie .Potem uczy się psa jeść dwa małe posiłki lub jeden większy w ciągu dnia .Ale twój psiak ma z rok chyba pisałaś ?On powinien już jeść jak dorosły pies .Najlepiej chociaż nie praktycznie dla człowieka,żeby pies jadł dwa mniejsze posiłki niż jeden ale nawet przy rodowodowych psiakach właściciele często stosują 1 posiłek .
I tak przy karmach suchych jest napisane stosunkowo do wagi ile i w jakiej ilości dozować karmę .
A normalne jedzenie to się na wyczucie daje .Może ten jest wybiedzony,może trzeba mu vitaminy kupić ,to wszystko powinien powiedzieć ci weterynarz po obejrzeniu psa .Zęby sierść te elementy dużo mówią .
Ale się uśmiałam z tych pcheł )))))))))))))
Ja piorę sukę tyle razy ile mi się gdzieś "wyperfumuje" Nie lubi kąpieli ,ale miałam suczkę ,która lubiła jak się nią zajmowałam i zapach szamponu jej nie odstraszał ))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Matka 12:04, 29 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Właśnie go wykąpałam, nie dawał sięale jakoś dałam radę, nie mogłam znieść tego zapachuteraz się wyciera i chyba obraził namniemuszę jednak coś na pchły kupić, bo się drapie!mam takie środek dla kota, ale nie wiem czy psu mogę też zaserwować?

Grzeczny jest!raz szczeknął na kota jak ją zobaczył poraz pierwszy!nawet na mnie nie szczekał podczas kąpielio przyszedłcałą noc'trzymał' siku i resztę, M go rano wyprowadził to sikał chyba z minutę!
____________________
U Matki
Matka 12:05, 29 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Muszę mu kupić ładną czerwoną obrożę i smycz!będzie mu do twarzy w czerwieni?
____________________
U Matki
hanka_andrus 12:28, 29 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jak wytrzymuje w nocy,to już jest dobrze Wyprowadzaj go w jedno miejsce, nawet mu możesz kołek w ziemię wbić/jak na ogród/,to zawsze będzie tam latał jak się przyzwyczai.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Matka 12:31, 29 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
o widzisz!dobra myśl, bo wczoraj jak poszedł z M to mi runiankę wykopał!
____________________
U Matki
Matka 13:23, 29 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Panie i panowie, oto GAS!



Smutne oczy, co?



____________________
U Matki
Krys 13:34, 29 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogda ,piękne zielone oczy i psiak tez ładny.Takie psy zabrane ze schroniska są najwierniejszymi przyjaciółmi.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies