Gdzie jesteś » Forum » Natura » Cztery łapki - zwierzęta domowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Cztery łapki - zwierzęta domowe

siaaska 12:22, 23 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Ulubiona pozycja Soni



Dwa śpioszki



Na podusi też lubię spać



Nareszcie znalazłam cieplutkie miejsce



____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
ponentasi 12:26, 23 lis 2011


Dołączył: 08 lis 2011
Posty: 44
Słodka jest, moja sunia też śpi na podusi i pod kocykiem.
____________________
siaaska 12:49, 23 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Tak też lubili spać Teraz już niestety nie ma wstępu na łóżko, ale pewnie jak nas nie ma uwielbia na nim poleżeć



To już Natalcia Baliśmy się jak Sonia na nią zareaguje ale nie było źle Jak tylko płakała w łóżeczku zaraz do niego podbiegała Nie jest już taka cierpliwa w zabawach jak z Kubą ale i tak dużo znosi...
Od małego uczymy że nie wolno pieska bić ani kopać... Można pogłaskać...



Troszkę zaczęła nam niszczyć ogród. Mamy już ogrodzenie i może się wyszaleć do woli... Mam tylko cichą nadzieję że do wiosny jej przejdzie...



____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
zaga 18:20, 23 lis 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Kochana ta nasza zwierzyna. Ja to się czasem sama sobie dziwię, ile im wybaczam. Wy też tak pewnie macie
____________________
Agata - Ogród Zagi
Martek 19:52, 23 lis 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Bogda napisał(a)
A ja smutna, bo Rudka ciągle nie majak nigdy nie przepadałam za kotami(jak i za naszą Klarą) tak ten sobie jakoś upodobałam

Wczoraj dzwoniłąm do schroniska w sprawie tego psiaka co znalazłam go na przystanku-powiedzieli, że jeszcze 2 tyg bo muszą go odrobaczyć i ogólną kwarantannę przeprowadzić,itp. dowiedziałam się tylko, że jest wesoły więc chyba lubi dzieci-czy dobrze myślę?ale i tak najpierw musimy tam podjechać i o wszytsko wypytać-chciałabym żeby był w domu i chodził do ogrodu, a nie biegał po lasach i polanach jak ta nasz 'latawica' Klarkatylko nie wiem jak to zrobić!psiak młody to może i przystosować się będzie umiał?nie wiemaha, i miejsce jakieś muszę naszykować, co by mu cieplutko było i żeby nie bał się, że i ja jego też gdzieś porzucę!bidulek!

A co Wy dajecie jeść swoim psiakom?bo ja różne opinie na temat jedzenia słyszałam
Koty jak to koty chodzą swoimi ścieżkami Bogna ,ale nie doczytałam kiedy zginął Rudek jak tylko zauważyłam treść o piesku w schronisku zaraz myśl czemu nie wspomniałaś ,że możesz wziąć pieska zaraz bym ci w paczce nawet 3 podesłała ...

____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Matka 21:33, 23 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Martuś, Rudek zaginął juz daaawnoooona psiaka czekamy jeszcze jakies 2 tyg, zobaczymy czy lubi dziecioki jak tak to go bierzemya swoim juz znalazłaś nowe domki?
____________________
U Matki
EPODLAS 22:47, 23 lis 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Sonia rozkoszna a Kubuś na pewno wyrośnie na człowieka, który kocha zwierzęta. Znam domy, gdzie piesek nie ma wstępu bo jest dziecko. Moja córka ma 4 letniego synka i psa, który jest z dzieckiem od urodzenia. Dziecko nie choruje.
____________________
Mój ogród
siaaska 10:00, 24 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Też uważam że piesek wnosi dużo dobrego dla dziecka, zwłaszcza jeśli wychowują się razem.
Przy psie, choćbyśmy nie wiem jak sprzątali nie ma szans zachować idealnej czystości i dziecko w ten sposób się uodparnia na choroby. Kuba nie chciał raczkować, rwał się do chodzenia, ale przy Soni spodobało się mu, naśladował ją po prostu Zresztą dużo się mówi o dogoterapii
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Martek 23:50, 27 lis 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Gdyby ktoś nie miał jeszcze przyjaciela to mogę poratować
Wyrwane ze snu ,ale ...


____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 23:51, 27 lis 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Moja "córeczka"
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies