Gdzie jesteś » Forum » Natura » Cztery łapki - zwierzęta domowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Cztery łapki - zwierzęta domowe

Megi 18:26, 22 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
To i ja pokażę swojego szkodnika

Vixen Lufa - pieszczotliwie zwana w domu Lufcikiem lub Lufencją, a gdy broi zdecydownie LUFĄ

____________________
Dorka 16:47, 27 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Witam,
przedstawiam mojego psa, który wabi się Baster

to miał być pies obronny hi, hi, hi a okazało się że ...........

to wieczne dziecko
i jego ulubione narzędzie do tego, żeby porządnie zmęczyć całą rodzinę


i z przyjemnością dałabym nagrodę temu, kto potrafiłby tak go wygłaskać aby miał dość bo naszej czteroosobowej rodzinie się to nie udało przez te wszystkie lata
Jest to nasz kochany piąty członek rodziny
____________________
Dorota Białołęka
Sonka 07:27, 28 lip 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Ojej, dzisiaj zrobię zdjęcie mojemu Gozusiowi, widzę,że ma braci na tym forum..
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Dorka 21:23, 28 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
No, koniecznie
____________________
Dorota Białołęka
szafra 15:47, 29 lip 2012


Dołączył: 28 lip 2012
Posty: 26
Bajsza twój Szabaj z mordki jest podobny do mojego Kapsla

to moja Kokaina



i już wiekowy Kapsel, skończył w maju 15 lat

juz dwa lata temu wet. nie dawał Kapslowi 6 miesiecy i kazał poszukać sobie nowego psa ,posłuchałam psa wziełam a Kapsel nie powiem że zdrów ale daje jeszcze radę kupiłam ImmunoDol na wzmocnienie i dodaję do karmy Koka ma cieczkę i biega za nia jak szalony hah
____________________
Uploaded with ImageShack.us
Sonka 15:54, 29 lip 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Megi napisał(a)
To i ja pokażę swojego szkodnika

Vixen Lufa - pieszczotliwie zwana w domu Lufcikiem lub Lufencją, a gdy broi zdecydownie LUFĄ


Witam, nie mogłam się oprzeć i dzisiaj cały wątek przeleciałam, jak bym mojego widziała z przed kilku lat, też mam tej rasy (scotia duck tolling retriever) pieska zowie się Gonzo, ma już 3 lata, taki kochany łanuziak, żyje w symbiozie z kotem, ale tylko w niektórych sytuacjach. Masz hodowlę ? pozdrawiam

____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Megi 16:55, 29 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Witaj Sonko, nie prowadzę hodowli, moja Lufa pochodzi z Łodzi, jest córką Rhineferry's NAMID INDIAN DANCER oraz ACADIAN NUTKA Capella Vis Comica.
Jeśli chodzi o psy, to jestem zakochana w Tollerach na zabój, gdyby tylko mąż się zgodził miałabym co najmniej jeszcze dwa w domu
____________________
Sonka 19:50, 29 lip 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Megi napisał(a)
Witaj Sonko, nie prowadzę hodowli, moja Lufa pochodzi z Łodzi, jest córką Rhineferry's NAMID INDIAN DANCER oraz ACADIAN NUTKA Capella Vis Comica.
Jeśli chodzi o psy, to jestem zakochana w Tollerach na zabój, gdyby tylko mąż się zgodził miałabym co najmniej jeszcze dwa w domu


Sliczna ta Twoja sunia, ma mniej białego niż mój Gonzo, Pan pochodzi z hodowli z Zywca, ja bardzo lubię psy, które zawsze były w naszym domu, nasze dzieci też kochają zwierzęta bo wśród nich dorastały. Syn dzisiaj zadzwonił z radością, że znalazł mu żonę. Pozdrawiam .
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Celina 21:39, 29 lip 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Znalazłam ten wątek i odszukałam szybko zdjęcia.
Gama -tak sie wabiła nasza Ukochana Psina.
W lipcu mija 2 lata gdy pobiegła na niebiańskie łąki
Lubiła buszować po ogrodzie, gryźdź patyki i skubać agrest prosto z krzaczka.
Była 12 lat z nami. Nie mogliśmy już nic zrobić.Weterynarz powiedział ,że jak na bokserkę -tak długie życie- to musiała mieć cudowne warunki.
A jakie miała mieć ?!.Była cząstką rodziny.Kochana ,wypieszczona,wyprzytulana.
Dobra, spokojna, zabawna psina ,ze swoimi wielkimi, wiernymi oczętami .
Te oczy ,będę pamietała zawsze!


Codziennie rano przychodziła się przywitać trącając mnie pyszczkiem w kolana.
Bardzo mi brak jej mokrego noska na dzień dobry.
Bardzo za nią tęsknię...




[imgsize=360x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/19/195445/original.JPG[/img]

[imgsize=360x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/19/195445/original.JPG[/img]
____________________
Celina - Moje poletko
Megi 12:24, 30 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Sonka napisał(a)


Sliczna ta Twoja sunia, ma mniej białego niż mój Gonzo, Pan pochodzi z hodowli z Zywca, ja bardzo lubię psy, które zawsze były w naszym domu, nasze dzieci też kochają zwierzęta bo wśród nich dorastały. Syn dzisiaj zadzwonił z radością, że znalazł mu żonę. Pozdrawiam .


Sonko, zatem macie reproduktora w domu my nie zdecydowaliśmy na wystawy, żeby wyrobić Lufie papiery rozrodowe. Nie znam się na odpowiedzialnej hodowli i nie mam do tego głowy, natomiast warunki po obojgu rodzicach Lufcik ma znakomite, żeby tylko moja rodzina jej tak nie rozpieszczała. Ja jestem żandarmem w domu, a reszta rozpuszcza szkodnika
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies