Gdzie jesteś » Forum » Natura » Cztery łapki - zwierzęta domowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Cztery łapki - zwierzęta domowe

Anita1978 19:06, 05 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
to moje cztery łapki

Luna
____________________
ogródek Anity
bajsza 12:26, 06 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 239
Skoro wszyscy swoje zwierzątka przedstawiają - to ja swojego Szabaja również. Całe życie od dziecka miałam swoje psy. Ostatnim był owczarek długowłosy czarny ogromny,

żył u mnie 19 lat i gdy odszedł na łąki pełne motyli obiecałam sobie, że to koniec. Nie chciałam już więcej przeżywać rozstań z kochaną istotą
Cztery lata temu pojechałam z kolegami na plener fotograficzny do Puszczy Białej.
W małym miasteczku, gdy moi kumple poszli szukać, skarbów fotograficznych ja wykończona upałem poszłam do kiosku kupić sobie loda. Wtedy właśnie zjawił się Szabaj i patrzył na tego loda jak na pęto serdelków

Oczywiście dostał loda, stwierdziłam, że potrzebuje go bardziej niż ja.
Kiedy wsiadłam do samochodu pies wskoczył jak do swojego i nie pozwolił ruszyć się z tylnego siedzenia moim kolegom.Widać było, że był zastraszony ale mnie ocenił jako tego człowieka, który nigdy nie da mu zrobić krzywdy. Bardzo chciał zostać ze mną. Nauczył się żeglować.
.
Nauczył się współżyć z innymi zwierzakami

Polubił nasz ogródek.

Dziewczyny mogą robić z nim wszystko.

Uwielbia piesze wycieczki.

I nocne wachty.
ale najlepiej czuje się w poduchach.

czasmi dla dobra sprawy zgadza się pozować do zdjęć

____________________
bajsza/Basia/http://www.ogrodowisko.pl/watek/1722-bajszowe-klimaty *** http://www.bajsza.blogspot.com *** http:///www.bajszafotokul.blog.onet.pl/
baraga1904 13:13, 06 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Lady na "swojej kanapie"..
Nie przepada za pozowaniem...
Jabeska 11:33, 12 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Dzień dobry Chciałam pokazać mordkę , ale ktoś mi się do miski dobrał!



No sytuacja opanowana witam się, jestem Hebe z Halikarnasu, mieszkam w Wyżełkowie.

wczoraj



i dziś

____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 11:41, 12 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
No przybiegam i ja Bryza Rabiec wczoraj



i dziś


Mieszkam z Hebe w Wyżełkowie, gzie rozrabiamy i dokazujemy ku rozpaczy naszych właścicieli



____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
pawelec 22:36, 16 lip 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 23
Dawno, dawno temu czyli z 10 wiosen wstecz pracował u nas przy robotach budowlanych pewien Pan z Ukrainy. Pewnego dnia zjawił się z małym szczeniakiem (niestety nie mam zdjęć) - chciał się pochwalić. Wiedząc, że ten Pan lubi napoje % nie mogliśmy pozwolić żeby ten piesek był skazany na tułaczkę i głodówkę( tak by pewnie było). Szybka decyzja i zamieszkał u nas. Pan robotnik nazwał pieska a raczej suczkę po ukraińsku Muśka i tak już zostało.

Taka mam mordkę( nie za bardzo lubię jak mi po oczach błyskają)




____________________
Pod orzechem
Gardenarium 22:40, 16 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Widać, że ma dobrze
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
reni 20:32, 20 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
To i ja się pochwalę moim łobuziakiem ogrodowym





____________________
Ogród... reni
Gardenarium 21:31, 21 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Łobuziak jest grzeczny ma się rozumieć?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
reni 11:45, 22 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Gardenarium napisał(a)
Łobuziak jest grzeczny ma się rozumieć?


O, już teraz nie ma większych problemów
____________________
Ogród... reni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies