Gdzie jesteś » Forum » Natura » Cztery łapki - zwierzęta domowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Cztery łapki - zwierzęta domowe

Joanka 19:35, 28 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Joku napisał(a)
Jaki zabójczy wahlarzyk na ogonie!


____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
ka1sia 21:02, 08 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
To i my pochwalimy się słodziakami. W kolejności jak pojawialy się w naszym domu:

Czarna Murka, która okazala się być Murkiem , kretom, nornicom i myszom nie przepuści





ogar polski Endo





I Pretor- mix ogara z owczarkiem, przywieziony ze schroniska, nasz mały bohater, oddawał krew chorym zwierzętom



chłopaki bardzo się kochają








____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Bobik 11:28, 10 paź 2012


Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 60
Pomocy!.Kto przygarnie Elę?.Oto jej historia:urodziła się na ogródkach w Bytomiu.Głodna i wycieńczona przyszła i prosiła o życie. Mama ją porzuciła...Wszyscy radzili,żeby ją zostawić to natura rozwiąże problem,ale ja nie mogłam. Ona by tam umarła. Na tej mokrej zimnej ziemi. Zabrałam ją do domu mimo ostrego sprzeciwu męża (on jest alergikiem i teraz cały czas kaszle i się męczy). Koteczka jest super inteligentna. Jedną dobę uczyła się korzystać z kuwety. Teraz już sama chodzi i załatwia swoje potrzeby.Śpi całą noc zamknięta w transporterze. Otwieram jej drzwiczki, idzie siusiać, potem pije mleczko, bawi się, zaczepia nas, w ogóle się nie boi, biega między nogami domowników. Nie narzeka, nie płacze...kochana...ale słodycz.Mój mąż planuje odwieźć ją do schroniska.Co robić?
____________________
aga_k 07:53, 12 paź 2012


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
A to moja ferajna:



i najmłodszy szkodnik....... tak się zmęczył że musiał odpocząć........
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Joku 20:07, 23 paź 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12126
Mam podobnego "szkodnika" tuż za płotem. Zaprzyjaźniliśmy się baaardzo.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
kaisog1 22:55, 23 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
aga_k napisał(a)
A to moja ferajna:



i najmłodszy szkodnik....... tak się zmęczył że musiał odpocząć........


...w życiu, ale to w życiu bym nie weszła do Ciebie na posesję!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
aga_k 14:11, 25 paź 2012


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
kaisog1 napisał(a)

A to moja ferajna:



i najmłodszy szkodnik....... tak się zmęczył że musiał odpocząć........


...w życiu, ale to w życiu bym nie weszła do Ciebie na posesję!


Gosia one tylko tak wyglądają, to są największe pieszczochy i do tego bardzo dobrze wychowane, także zapraszam nie ma się co bać
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Gardenarium 18:07, 25 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bobik napisał(a)
Pomocy!.Kto przygarnie Elę?.Oto jej historia:urodziła się na ogródkach w Bytomiu.Głodna i wycieńczona przyszła i prosiła o życie. Mama ją porzuciła...Wszyscy radzili,żeby ją zostawić to natura rozwiąże problem,ale ja nie mogłam. Ona by tam umarła. Na tej mokrej zimnej ziemi. Zabrałam ją do domu mimo ostrego sprzeciwu męża (on jest alergikiem i teraz cały czas kaszle i się męczy). Koteczka jest super inteligentna. Jedną dobę uczyła się korzystać z kuwety. Teraz już sama chodzi i załatwia swoje potrzeby.Śpi całą noc zamknięta w transporterze. Otwieram jej drzwiczki, idzie siusiać, potem pije mleczko, bawi się, zaczepia nas, w ogóle się nie boi, biega między nogami domowników. Nie narzeka, nie płacze...kochana...ale słodycz.Mój mąż planuje odwieźć ją do schroniska.Co robić?


Może sama spróbuj wywiesić ogłoszenie w lecznicy pobliskiej, że uratowałaś mu życie, ale mąż jest uczulony i musisz oddać w dobre ręce. To będzie najlepsze wyjście.

Ja też Premierka uratowałam wyleczyłam ale po 2 latach musiałam oddać bo bił moje stare koty, Teraz żyje sobie w centrum ogrodniczym i jest piękny Widziałam go wczoraj, przybiegł do mnie i cieszył się
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bobik 10:39, 27 paź 2012


Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 60
Dziękuję Danusiu,koteczka ma już domek.Zadzwoniła dziewczyna z ogłoszenia,szukała zwierzaka dla swoich rodziców no i ten kotek jej się spodobał (:
____________________
Gardenarium 20:48, 28 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To fajnie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies