Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek na betonie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek na betonie

margi 16:25, 05 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Witam Cię Aniu,jesteś na dobrej drodze do sukcesu tylko pomalutku,w jednym roku remont poddasza,sianie trawki,nowe nasadzenia.Kolejny rok to nowe pomysły i doświadczenia,nie poddawaj się,bo wiosna tuż,tuż
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
zbigniew_gazda 16:36, 05 lut 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Witaj Aniu - przyznam się że trochę załamałem ręce . Spróbuj narysować na kartce szkic działki i zeskanować jak to faktycznie wygląda. Nie wiem np. czy siostra ma przejazd przez Waszą działkę , jakie są wymiary tego wszystkiego , strony Świata , czy nie można jeszcze więcej usunąć betonu. Nasza Szefowa osusza teren ( w czasie realizacji projektów ) przez wiercenie otworów i zasypanie ich żwirem czy piaskiem . To na razie tyle. Pozdrawiam. Uaktywnij podpis bo nie świeci na zielono.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 16:50, 05 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Witaj Aniu, a ja wcale nie mogę się połapać który jest Wasz dom, czy ten beżowy z wisterią, czy ten surowo otynkowany. Mus cosik narysować , czekam na szkic planu sytuacyjnego.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hanka_andrus 17:22, 05 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Plany niezłe,a widząc determinację....dacie radę! Wszystko z sensem i po kolei.Tak trzymać!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
GorAna 20:44, 05 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Obejrzałam zmagania z betonem doceniam i dziękuję za miłe słowa
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
nieszka 20:45, 05 lut 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Witam i ja!
Dawał dobrej roboty odwaliliście! Widać że wielbicielom zielonego nawet gruby beton nie straszny! Jest coraz ładniej
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
aniula 23:39, 05 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
zbigniew_gazda napisał(a)
Witaj Aniu - przyznam się że trochę załamałem ręce . Spróbuj narysować na kartce szkic działki i zeskanować jak to faktycznie wygląda. Nie wiem np. czy siostra ma przejazd przez Waszą działkę , jakie są wymiary tego wszystkiego , strony Świata , czy nie można jeszcze więcej usunąć betonu. Nasza Szefowa osusza teren ( w czasie realizacji projektów ) przez wiercenie otworów i zasypanie ich żwirem czy piaskiem . To na razie tyle. Pozdrawiam. Uaktywnij podpis bo nie świeci na zielono.

Zbyszku, jutro postaram się zrobić szkic.
Siostra ma przejazd przez naszą wąską - 17,5m- działkę. Na razie funkcjonuje to tak, że samochody zostawia koło naszego domu, a dalej pieszo, bo po drodze jeszcze stare drzewa owocowe i brak utwardzenia.
A usuwanie betonu będę z rodzicami negocjować.
____________________
Ania Ogródek na betonie
aniula 23:44, 05 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Gardenarium napisał(a)
Witaj Aniu, a ja wcale nie mogę się połapać który jest Wasz dom, czy ten beżowy z wisterią, czy ten surowo otynkowany. Mus cosik narysować , czekam na szkic planu sytuacyjnego.

Danusiu, dom ten beżowy, a ten surowy to budynek gospodarczy z garażem. W pomieszczeniu obok garażu chcemy w przyszłości urządzić letnią kuchnię.
Jutro postaram się wszystko rozrysować.
____________________
Ania Ogródek na betonie
Kasiek 23:50, 05 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witaj Aniu,juz widac Twoja determinacje i milosc do roslinek Pozwol ze bede u Ciebie gosciem,lubie takie zmiany Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Bawarka
grembosia 23:51, 05 lut 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
No, plan jest konieczny, bo nie można się połapać
Pozdrawiam cieplutko, powolutku, do celu...
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies