Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek na betonie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek na betonie

aniula 23:53, 05 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Kochani wszyscy jesteście, miło mi, że się tym moim betonem zainteresowaliście.
Już dość sama bezmyślnie nasadziłam, teraz z Wami muszę to ponaprawiać. Na takim małym terenie trzeba jednak wszystko dobrze przemyśleć.
....ech, chciałam mieć szybko trochę zieleni, ale mam nadzieję, że jeszcze z tego ogródek będzie.
____________________
Ania Ogródek na betonie
grembosia 23:55, 05 lut 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Będzie..., z pomocą Ogrodowiska piękny!
Prześpij się z tym
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
ewa004 00:06, 06 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Ja również witam się serdecznie
na pewno dasz sobie rade z tym twoim betonem ,nie takie bariery do przeskoczenia tu były
Uwierz ze wszystkim sobie te nasze kobietki poradzą
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Moniika 18:02, 06 lut 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj ! Ależ metamorfoza u Ciebie nastąpiła! Podziwiam! Cudnie Ci rośnie glicynia! To była pierwsza roślina która posadzilam u siebie po przejęciu ogrodu moich rodziców - ale przez 3 lata ledwo rośnie... Twoja jest super!! Zreszta wiata też pięknie Ci obrosła ... ! Pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
beata0109 19:16, 06 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
Jestem pod wrażeniem, stworzyliście piękny zakątek. Wyobrażam sobie jaki to ogrom pracy na dodatek z małą dzidzią w rodzinie. Podziwiam .Moje najmłodsze dziecko było tak obsorbujace że plewiłam z nią uwieszoną na cycu
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
aniula 14:19, 07 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Narysowałam w końcu taki prosty plan... nie wiem, na ile będzie czytelny.


Tu jeszcze zbliżenie na tą część, którą pokazywałam na zdjęciach:
____________________
Ania Ogródek na betonie
aniula 14:26, 07 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Nie wyszło chyba zbyt dobrze... Jak będę miała możliwość zeskanowania, to wrzucę jeszcze raz.
A wieczorem postaram się pokazać,co już mi rośnie na tych małych rabatkach.
____________________
Ania Ogródek na betonie
zawitka 14:34, 07 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Witaj Aniu . Ciężko ale są wielkie postępy .Walczcie bo warto To wasze rodzinne ziemie blisko siostra też to wazne .Zobaczysz pomalutku pomalutku i będzie pięknie Trzymaj się i nie martw sie że robisz błędy Ja działke mam dawno i tęz bajzel w roslinkach a przy ogrodowisku poprawię tak myślę .Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
anna_g 14:44, 07 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
I ja się przywitam Aniu - też Ania Z tą trawką dużo lepiej się zrobiło, weselej, przytulniej... Wisteria ładnie ci rośnie. Małe jest piękne - z pomocą Ogrodowiska Twój zapał na pewno da fajne efekty. Będę zaglądać Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
zbigniew_gazda 15:15, 07 lut 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Aniu jesteś zuch . Narysowałaś planik . Dla mnie w połączeniu ze zdjęciami wiele się wyjaśniło. Tak jest wiatę by rozebrać - ja bym usunął całkowicie aby mieć przejście na tyły. Z tą rabatką naprzeciw drzwi kuchennych coś by zrobić bo przeszkadza w dojściu do kuchni letniej. Rabatkę bym pociągnął wzdłuż ogrodzenia na tyły (obok rozebranej wiaty ) . Pod oknami kuchennymi może posadzić Rh , hortensje - bo to strona północna . A może na beton położyć kostkę ? to nie jest tak znowu dużo ok. 70 m2.
Ale tak tylko gdybam . Pewnie odezwą się inne propozycje i lepsze. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies