Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 22:13, 17 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Wiosenny Złotlin

____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 22:18, 17 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Hibiskusy
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 22:27, 17 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
było kolorowe to teraz liliowo

____________________
Liliowo i kolorowo:)
anna_g 22:49, 17 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
danuta_szwajcer napisał(a)
Z tyłu domu przy garażu posadziłam Milin i Wisterie na specjalnie pospawanej mocnej kratownicy przez M. Wisteria zaczęła pięknie oplatać i garaż no ale niestety nie wiem jak zakwitnie tej wiosny bo połowę z niej mó M wycinając z rynny winobluszcz wyciął i część Wisterii



Danusiu piękne zdjęcie. Chciałam się poradzić a propos milina. Czy Ty go przycinasz? Mam w ogrodzie milin posadzony od jakich 3 czy 4 lat. W zeszłym roku po raz pierwszy miał jeden kwiatek (rośnie na słonecznym miejscu). Przeczytałam iż należy go mocno ciąć wiosną bo wtedy lepiej kwitnie i nie rozprzestrzenia się za bardzo (podobno nie cięty milin potrafi zarosnąć całą rabatkę). Bardzo Cię proszę napisz mi jakie masz z nim doświadczenia ? Dziękuję i dobrej nocki życzę
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Marta7 08:51, 18 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Danusiu zachwycasz mnie swoim ogrodem-,milin przepiękny,ja nawet nie próbuję z nim przygody,słyszałam że przymarza,a unas bywają mrożne zimy.pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
margi 10:53, 18 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Danusia obejrzałam dokładnie od 1-14 aż mi się gorąco w sercu robi czuje lato i zapach Twoich kwiatów.Pięknie.................pozdrawiam
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
danuta_szwajcer 17:38, 18 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
anna_g napisał(a)


Danusiu piękne zdjęcie. Chciałam się poradzić a propos milina. Czy Ty go przycinasz? Mam w ogrodzie milin posadzony od jakich 3 czy 4 lat. W zeszłym roku po raz pierwszy miał jeden kwiatek (rośnie na słonecznym miejscu). Przeczytałam iż należy go mocno ciąć wiosną bo wtedy lepiej kwitnie i nie rozprzestrzenia się za bardzo (podobno nie cięty milin potrafi zarosnąć całą rabatkę). Bardzo Cię proszę napisz mi jakie masz z nim doświadczenia ? Dziękuję i dobrej nocki życzę


Aniu milin zakwita dopiero po 3-4 latach po posadzeniu i u mnie tak było, że po trzech latach i tak tnę go wiosną bardzo mocno, zresztą on mi przymarza wiec i tak wycinam wszystko co zmarzniete, szybko rośnie i bardzo obficie kwitnie, to jest milin o czerwonych kwiatach bardzo ładny i długo kwitnie.Miałam też żółty ale niestety zeszłej zimy nie przetrwał a rosły obok siebie myślę, że w tym roku Ci zakwitnie a jaki masz kolor?
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 17:42, 18 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Marta7 napisał(a)
Danusiu zachwycasz mnie swoim ogrodem-,milin przepiękny,ja nawet nie próbuję z nim przygody,słyszałam że przymarza,a unas bywają mrożne zimy.pozdrawiam


Witaj Marta, u mnie też są mrożne zimy i mieszkam w takim niezabudowanym miejscu ale posadziłam go na poludniowej ścianie od garażu w miejscu bardzo osłoniętym od wiatrów, żółty wymroziło zeszłej zimy ale czerwony ma się dobrze, mozno przymarza ale on i tak wypuszcza i zakwita na nowych pędach a ile radości jak po trzech latach zakwitł)
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 17:46, 18 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ten zegar to prezent mojego M i jak go przytachał to marudziłam, że jak na dworcu kolejowym hihihi a teraz bardzo go lubię no i przydatny
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Milka 17:50, 18 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękny, bajecznie kolorowy ogród! róże i hortensje ogrodowe zachwyciły mnie, klimat jak w angielskich ogrodach
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies