Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

Celina 20:02, 16 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Hortensje bajka!! mam trzy krzaki ,ale kwitnienie kiepskie Twoje- cud!! Co im robisz ?
____________________
Celina - Moje poletko
danuta_szwajcer 20:38, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Celina napisał(a)
Hortensje bajka!! mam trzy krzaki ,ale kwitnienie kiepskie Twoje- cud!! Co im robisz ?


Celinko mam ich chyba ponad 20 ostatnio sadze tylko bukietowe bo zawsze kwitną a ogrodowe są przepiękne ale biała np.ostatnie dwie zimy niestety pomimo zabezpieczenia przemroziło ją i nie zakwitła a najgorsze są te wiosenne przymrozki niestety, nawoże je odpowiednimi dla nich nawozami i bardzo je kocham



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 20:46, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
mirka napisał(a)
Przyszłam się przywitać i nacieszyć oczy twoim niesamowitym ogrodem.Kiedy ty to ogarniasz?


Mirka daję radę i to tylko popołudniami mam czas ale mam tak samo zakręconą koleżankę, która w soboty latem przychodzi do mnie i razem pracujemy cały dzień za co bardzo jej dziękuję no i jestem przymuszona od 5 lat z uwagi na opiekę nad chorą mamą być zawsze w pobliżu więc ten ogród to moje sanatorium.
a to moja koleżanka,z która rozplantowałyśmy same ziemię i kupiłam wałek rozwałowany teren i posiałyśmy trawę ale ile satysfakcji
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 20:48, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
a tak już rozwałkowana jedna z wielu części ogrodu, i ponad + 30C) dobra sauna hihihi




____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 20:50, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
a tak jak już trawa jest)) ile radości a na dzień dzisiejszy same mam kopce po kretach pod śiegiem(
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Mala_Mi 20:52, 16 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Macham do takiej super koleżanki Ale masz fajnie i nie chodzi o pomoc, ale o to że razem fajniej
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
danuta_szwajcer 20:56, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
alinak napisał(a)
Danusiu wątek zapowiada się niezwykle ciekawie . tyle pięknych roślin . mam pytanie odnośnie altany . widzę że jest pokryta papą bitumiczną . czy to ci się sprawdza i ile lat masz już to pokrycie


Mój M z kolegą robił to sam w 2007 roku i gont bitumiczny się sprawdza i nic się z tym nie dzieje zrobił też oswietlenie i latem są super grilowe imprezy no i ciągle śmiecąca wierzba tj. jej liscie nie wpadają mi do kawy
w trakcie prac

____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 20:57, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
a tak latem
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 21:03, 16 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Piętra z roślin u Ciebie znakomite. . Dużo roślin tniesz?

I tyle się namachałyście z tą ziemią, a tu krecik nie docenia ludzkiej pracy nieładnie z jego strony.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 21:26, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
asc napisał(a)
Macham do takiej super koleżanki Ale masz fajnie i nie chodzi o pomoc, ale o to że razem fajniej


Masz racje Aniu, razem razniej no i zawsze coś doradzi a jej pomoc jest bezcenna bo "Matylda nożycoręka" jest nie do zastąpienia , u mnie jest bardzo dużo cięcia a ona z drabiny ciach ciach i jest) tak z tyłu domu tez porzadkowałyśmy teren
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies