Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Madziarzeszow
Img 20140608 160651

Dodany 08:43, 19 lut 2013
Witaj,
według mnie jest naprawdę ciekawie u Ciebie,,,
choć wiem ,że tak jak ja przerabiając swój stary ogród ciągle widzę niedoskonałości i wady ogrodu...
Tak już jest i tyle..
Pozdrawiam

Dodany 08:44, 19 lut 2013
Witaj Madziu cieszę sie że zawitałas u mnie
popcorn
Mouse

Dodany 08:47, 19 lut 2013
Witaj Aniu,
ładny ogród, a będzie jeszcze ładniejszy Na pewno wiosną lepiej wygląda, niż teraz- gdy wszystko dookoła szarobure... będę zaglądać.
miłego dnia!
Karolina

Dodany 08:51, 19 lut 2013
Aniu dzień dobry
Spodobał mi się tytuł Twojego wątku : ogrodoterapia idealne określenie na to co ogród z nami wyprawia

Nim doszłam do własnego kawałka ziemi, nawet nie wiedziałam jak wkopać prawidłowo roślinkę
Chciałam: tylko jakiś zielony żywopłot i trawa, o ksockach nawet nie myślałam. Jednak... dałam namówić się na pierwszą... a teraz więcej i więcej marzę mieć

Dodany 09:14, 19 lut 2013
Witaj imienniczko!
Ja też na wiosnę zaczynam przeróbkę ogródka, ale stan obecny u mnie zdecydowanie gorszy...
Nie mieliśmy nigdy najładniejszego ogródka. To raczej były pojedyncze roślinki tu i ówdzie posadzone.
A u Ciebie ładnie już jest, a będzie jeszcze ładniej.

Dodany 14:10, 19 lut 2013
Dziękuje dziewczyny za ciepłe przyjęcie

Karolino zapraszam serdecznie do odwiedzin - podglądałam już ciut u Ciebie ale tyle mi jeszcze zostało do przejrzenia Może to nawet dobrze że jest zima...

Grażynko Witam. Odwiedzaj mnie - a ja dzisiaj na pewno przylecę do Ciebie - choć zerknąć

Aniu Twój ogródeczek podglądam i trzymam kciuki za realizację. Myślę, że zrobicie z niego coś naprawdę fajnego i przytulnego - mówią, że małe jest piękne... Będzie dobrze.
Welka
Dsc 0691

Dodany 18:24, 19 lut 2013
Witam!
Bardzo dobrze, ze założyłaś wątek, nie ma się co wstydzić. Byłam już na najróżniejszych forach, takiej atmosfery jak tu nie było nigdzie, będziesz zadowolona, że tu trafiłaś
Pozdrawiam

Dodany 19:03, 19 lut 2013
Aniu gdybyś letnie fotki wstawiła, byłoby więcej widać
Azalie na pewno dokupisz sobie - cudne krzaczki

Dodany 19:16, 19 lut 2013
Witaj, dobrze że się zdecydowałaś, ja też długo się wahałam i miałam tremę, a jak się cieszyłam że ktoś napisał, miło to wspominam, zadomowisz się tutaj szybciej niż myślisz. Co do ogródka to pokazujesz go w najgorszym możliwym czasie- czyli zimie, a mimo to widać, że masz bardzo ładnie, Z niecierpliwością będę czekać na wiosnę, żeby zobaczyć jego prawdziwe oblicze

Dodany 19:34, 19 lut 2013
Witam Cie Aniu kolorowo i wesoło w ten zimowy dzień Widzę, że wczorajsza rozmowa Cie zmobilizowała i bardzo dobrzeBrawo