Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Madziarzeszow 08:43, 19 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witaj,
według mnie jest naprawdę ciekawie u Ciebie,,,
choć wiem ,że tak jak ja przerabiając swój stary ogród ciągle widzę niedoskonałości i wady ogrodu...
Tak już jest i tyle..
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
anna_g 08:44, 19 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Witaj Madziu cieszę sie że zawitałas u mnie
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
popcorn 08:47, 19 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Aniu,
ładny ogród, a będzie jeszcze ładniejszy Na pewno wiosną lepiej wygląda, niż teraz- gdy wszystko dookoła szarobure... będę zaglądać.
miłego dnia!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
grazyna 08:51, 19 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Aniu dzień dobry
Spodobał mi się tytuł Twojego wątku : ogrodoterapia idealne określenie na to co ogród z nami wyprawia

Nim doszłam do własnego kawałka ziemi, nawet nie wiedziałam jak wkopać prawidłowo roślinkę
Chciałam: tylko jakiś zielony żywopłot i trawa, o ksockach nawet nie myślałam. Jednak... dałam namówić się na pierwszą... a teraz więcej i więcej marzę mieć
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
aniula 09:14, 19 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Witaj imienniczko!
Ja też na wiosnę zaczynam przeróbkę ogródka, ale stan obecny u mnie zdecydowanie gorszy...
Nie mieliśmy nigdy najładniejszego ogródka. To raczej były pojedyncze roślinki tu i ówdzie posadzone.
A u Ciebie ładnie już jest, a będzie jeszcze ładniej.
____________________
Ania Ogródek na betonie
anna_g 14:10, 19 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Dziękuje dziewczyny za ciepłe przyjęcie

Karolino zapraszam serdecznie do odwiedzin - podglądałam już ciut u Ciebie ale tyle mi jeszcze zostało do przejrzenia Może to nawet dobrze że jest zima...

Grażynko Witam. Odwiedzaj mnie - a ja dzisiaj na pewno przylecę do Ciebie - choć zerknąć

Aniu Twój ogródeczek podglądam i trzymam kciuki za realizację. Myślę, że zrobicie z niego coś naprawdę fajnego i przytulnego - mówią, że małe jest piękne... Będzie dobrze.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Welka 18:24, 19 lut 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Bardzo dobrze, ze założyłaś wątek, nie ma się co wstydzić. Byłam już na najróżniejszych forach, takiej atmosfery jak tu nie było nigdzie, będziesz zadowolona, że tu trafiłaś
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
grazyna 19:03, 19 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Aniu gdybyś letnie fotki wstawiła, byłoby więcej widać
Azalie na pewno dokupisz sobie - cudne krzaczki
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Gosiniak 19:16, 19 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Witaj, dobrze że się zdecydowałaś, ja też długo się wahałam i miałam tremę, a jak się cieszyłam że ktoś napisał, miło to wspominam, zadomowisz się tutaj szybciej niż myślisz. Co do ogródka to pokazujesz go w najgorszym możliwym czasie- czyli zimie, a mimo to widać, że masz bardzo ładnie, Z niecierpliwością będę czekać na wiosnę, żeby zobaczyć jego prawdziwe oblicze
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
danuta_szwajcer 19:34, 19 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witam Cie Aniu kolorowo i wesoło w ten zimowy dzień Widzę, że wczorajsza rozmowa Cie zmobilizowała i bardzo dobrzeBrawo
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies