Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gabisiowy ogród...początki....:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Gabisiowy ogród...początki....:-)

Joku 10:45, 04 lip 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12039
Urośnie jeszcze bardziej, zobaczysz za kilka lat
Ta sterta kamienia to do czego?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
gabriela_kra... 20:59, 04 lip 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Cóż,kupiliśmy 4 tony z zamiarem podsypania pod istniejące już rabaty,bo nam się wydaje,że kamienia nam ubyło,albo się uleżał,ale jest go tyle,że w głowie siedzi nowa rabata,taka z trawami,szuwarami przy oczku,ciurkadelku...

Jest jeszcze druga sterta wielkich głazów i eM coś obmyśla,jakiś wodospadzik,kaskada,woda z kamienia...sadzawka
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 21:14, 04 lip 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655




____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Joku 22:27, 04 lip 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12039
Pięknie kwitnie katalpa. Niedawno widziałam taką w centrum ogrodniczym. Robi wrażenie! Nie tylko liście ale i kwiaty są duże.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joanna___ 15:08, 08 lip 2013

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Gabi,
zarzuciłam dziś okiem i ta "bylinówka"jest na Nakielskiej 155.W tej okolicy jest hotel "Gwiazda",boisko sportowe i mały przejazd kolejowy nad jezdnią.Tylko nie jedz tam specjalnie ewentualnie po drodze,bo mnie zabijesz.Tam nie ma szału ale jak przejeżdżam i jestem na "głodzie'ogrodnika to m.in tam kupuję "działkę"(czytaj:roślinkę)
Za spotkanie chyba będę musiała podziękowacUrządzamy akurat dom i nie wiem w co najpierw ręce włożyc.Latamy po sklepach i innych takich a głównie to latam za moim dwulatkiem łobuzem

My też szukamy "czegoś"na taras i nad taras ale będziemy robili dopiero na wiosnę(chyba).Myślałaś może o desce kompozytowej?

Katalpę masz super.Ja mam jedną szczepioną,nie znam się ale koronę ma kulistą.

Dzięki za przypomnienie istnienia 'Niedzwiedzia".Powoli oswajam męża,że TRZEBA tam jechac
____________________
gabriela_kra... 23:06, 10 lip 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Joanna___ napisał(a)
Gabi,
zarzuciłam dziś okiem i ta "bylinówka"jest na Nakielskiej 155.W tej okolicy jest hotel "Gwiazda",boisko sportowe i mały przejazd kolejowy nad jezdnią.Tylko nie jedz tam specjalnie ewentualnie po drodze,bo mnie zabijesz.Tam nie ma szału ale jak przejeżdżam i jestem na "głodzie'ogrodnika to m.in tam kupuję "działkę"(czytaj:roślinkę)
Za spotkanie chyba będę musiała podziękowacUrządzamy akurat dom i nie wiem w co najpierw ręce włożyc.Latamy po sklepach i innych takich a głównie to latam za moim dwulatkiem łobuzem

My też szukamy "czegoś"na taras i nad taras ale będziemy robili dopiero na wiosnę(chyba).Myślałaś może o desce kompozytowej?

Katalpę masz super.Ja mam jedną szczepioną,nie znam się ale koronę ma kulistą.

Dzięki za przypomnienie istnienia 'Niedzwiedzia".Powoli oswajam męża,że TRZEBA tam jechac


Dziękuję za wyjaśnienia

Spotkanie póki co odwołane,ale jak tylko je zdołam reanimować,to ponawiam zaproszenie.Ja mam w domu 3 letnią pannicę,więc będą się miały dzieciaki czym zająć

Co do tarasuwszem myślałam o desce kompozytowej.Co więcej - napaliłam się na nią...I zgasałam...
Był u nas przedstawiciel,zmierzył taras (28m2) i schody i po tygodniu przysłał wycenę: 17 000.... (w tym sam materiał 11 000)...
Pewnie wrócimy do tematu płytek
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Joanna___ 13:11, 12 lip 2013

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
No to mnie powaliłaś z tą cenąMój mąż pewnie i tak będzie kładł sam ale materiał trzeba kupic.
____________________
Joanna___ 18:10, 13 sie 2013

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Zaglądam...pozdrawiam
____________________
yolka 08:56, 07 wrz 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Macham i pozdrawiam, śliczny masz ogród
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 20:30, 26 sty 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Pokaż swoją zimę Aniu. Czekamy
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies