Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

AgnieszkaW 09:25, 02 sty 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Irenko, zima daje nam obraz "szkieletu" ogrodu. To właśnie wtedy patrzę na ogród oczami "wygłodniałego" ogrodnika z pytaniem: co by tu jeszcze, a może już nic? E, chyba jednak coś jeszcze... I tak do wiosny, a potem zwykle zaczyna się to "jeszcze" realizować, no bo jakże to, już nic? Nie może być...

Agatko, Basiu, bardzo dziękuję

U nas dzisiaj w nocy znów dosypało śniegu, ciekawe, na jak długo...

____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:02, 02 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82331
Ty masz biało, u nas ciapa i wietrzysko, ogólnie mało przyjemnie, z domu nie chce się nosa wystawić, a trzeba Pierzynka lepsza, bo podobno znów ciut przymrozi, macham w tym roku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 17:12, 02 sty 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Agnieszko, przed chwilą się popłakałam. Niech nigdy żadne drzewo nie usycha w Twoim ogrodzie. A o tym, że drzewa mają siłę jest u mnie na wątku, więc miłość do brzozy niech trwa, niech płyną jej soki w ziemi Twojego ogrodu, z której obie czerpiecie.

Na ten Nowy Rok!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Agania 18:44, 03 sty 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Fajnie, że z nowym rokiem przyszła zima i od razu wygłodniałaś ogrodowo
Pozdrawiam noworocznie Agnieszko
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
an_tre 18:47, 03 sty 2019


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Agnieszko w Nowym Roku życzę zdrowia i samych wspaniałości w ogrodzie
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Magleska 19:16, 04 sty 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18925
Agnieszka buziaki w Nowym Roku .....dziękuję za wszystko Kochana
.......Widoki zimowe bajeczne u Ciebie

Zdrówka na Nowy Rok i na kolejne oczywiście też
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AgnieszkaW 11:08, 05 sty 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Sylwio, Ewo, Agatko, Aniu, Madziu, pięknie dziękuję za wszystkie miłe życzenia i pozdrowienia. Wszystkim Wam odwzajemniam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
mira 14:17, 05 sty 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Pszczelarnia napisał(a)
Agnieszko, przed chwilą się popłakałam. Niech nigdy żadne drzewo nie usycha w Twoim ogrodzie. A o tym, że drzewa mają siłę jest u mnie na wątku, więc miłość do brzozy niech trwa, niech płyną jej soki w ziemi Twojego ogrodu, z której obie czerpiecie.

Na ten Nowy Rok!


Ewa to umie napisać, a ja sobie tak pomyślałam więc powtarzam jak papuga ale ze zrozumieniem i ze szczerości serca

Najlepszego !
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
AgnieszkaW 17:52, 05 sty 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Miro, są osoby, które nadają na podobnych falach co ja i dobrze mnie rozumieją. Ty, Ewa Pszczelarnia i jeszcze parę osób, których tu nie wymieniam, z pewnością do nich należycie. Dziękuję,
Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
ryska 23:07, 05 sty 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Agnieszko i ja się wzruszyłam Twoją opowieścią z cudownym zakończeniem. I niech trwa tak, tego Ci życzę, dużo zdrowia.
Ogród Twój kocham od pierwszego wejrzenia, dziękuję, że się nim dzielisz z nami.
Buziaki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies