Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Francuskiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Francuskiej

pawel_snopek 19:32, 21 lip 2015


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Witam
Piękne masz byliny widzę że idziesz w ciepłe barwy i bardzo dobrze
Kompozycje letnie też są wypasione
Pozdrawiam
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 13:32, 10 sie 2015


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Hej kiedy będą nowe foteczki jestem spragniony pisma obrazkowego pozdrawiam ciepło
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Gosiniak 16:27, 25 wrz 2015


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Witaj, kompozycje w doniczkach wypasione, widać że dbasz o nie i cudnie kwitną
Chyba do ciebie na lekcje bylinową chętnie bym przyszła, bo ja raczej igiełkowa i w bylinach dopiero raczkuję, a u Ciebie całkiem ich sporo i ładne okazy
Powtórze prośbę Pawła- zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia prosimy
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
kamila66 08:43, 03 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Cześć Magda
Jestem z rewizytą, pięknie u Ciebie.
Udało Ci się stworzyć intymny ogród mimo, że działka narożnikowa. Zazdraszczam tego równiutkiego trawnika
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Magdalenka 11:51, 03 lis 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Pawle, Gosiu, Kamilo...witam Was bardzo ciepło. Zaglądam tutaj codziennie, ale nie mam ochoty na pisanie. W ogrodzie w tym roku więcej podziwiam niż działam. Zdjęć też w tym roku mało robiłam, ale coś jednak mam.
Jesień u mnie piękna. Lipy złote, klony i brzozy za płotem też. Tak pięknie mogłoby być aż do marca. Pokochałam swój ogród na nowo.

Gosiu, na zdjęciach moje bylinowe rabaty wyszły ładniej. W rzeczywistości w tym roku raczej słabo kwitły, może przez tę suszę? Mimo to, byliny to moja ukochana grupa roślin

Pawle, dziękuję. Chyba nie potrafiłabym wybrać, w jakie kolory ma iść mój ogród. Te wszystkie kwitnące cuda tak bardzo kuszą, że kupuję wszystko co się u nas w okolicy pojawia, a potem zastanawiam się, gdzie to zmieścić Na pewno chcę iść w trawy, mój M bardzo je lubi. Może przez zimę wymyślę jakąś trawiastą rabatę, tylko gdzie ja ją zmieszczę? Mój ogródek taki malusi

Kamilo, witaj w moim malusim królestwie. Dziękuję za miłe słowa, to bardzo budujące, jeśli komuś też się podoba to, co ja wykombinowałam
Powoli czujemy tę intymność, choć jeszcze trochę brakuje. Do tego jednak już się przyzwyczailiśmy.

Pozdrawiam ciepło wszystkich zaglądających.
Na koniec małe info- w biedrze przecena cebulek na 99 gr Już pierwszą partię kupiłam, trzeba w końcu coś posadzić


____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 11:55, 03 lis 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Na zachętę zdjęcie sprzed tygodnia. Reszta wieczorem
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 19:04, 04 lis 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Zdjęcia mojej pięknej jesieni, choć na żywo ogród wygląda o wiele lepiej- tło robią lipy i inne drzewa za płotem


moja tegoroczna miłość-rojniki i rozchodniki...kochaniutkie są. Tutaj w skrzyni na tarasie, dziś zrobiłam drugi taki ogródeczek. Kamyczki to pamiątka z wakacji

a zaczęło się od takiego

____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 19:12, 04 lis 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
I tutaj jeszcze jeden, w małej, starej beczułce po ogórkach(?)


____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 19:19, 04 lis 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266



____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 19:22, 04 lis 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Jesienny wianek wrzosowo- hortensjowo- rozchodnikowy


____________________
Magda Na Francuskiej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies