Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Kindzia 08:34, 29 maj 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
A dlaczego Ty, Małgosiu, w swoim wątku się obijasz? Jakieś zdjęcia znowu może, co?

Macham
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
polinka 09:45, 29 maj 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Pozdrawiam Małgosiu
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Margarete 11:06, 31 maj 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
MalGosia napisał(a)
ależ kolorowo rododendronowo i kalinowo super!
uwielbiam kaliny, właśnie za zapach, a przez przypadek z naszego a. mam dwie pachnące azalie (jestem przeszczęśliwa, że nie okazały się tymi z etykiety)

a klonika podziwiam, też mam, ale maleńkiego


Dzięki. Szkoda że nam go nie pokażesz bo nie masz swojego wątku ale jak chcesz to możesz Małgosiu zamieszczać swoje fotki u mnie. Zapraszam.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:07, 31 maj 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
Gosiu dziękuję za sobotę, przemiłe towarzystwo i historie

Twój ogród jest cudny

I mnie było miło znowu się z tobą zobaczyć
Dzięki za komplement
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:10, 31 maj 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)
Małgoś, przypomniałam sobie ... ta mała hortensja u mnie to nie Polar Bear tylko Bobo...ale gapa ze mnie, zupełnie zapomniałam.

O widzisz !ale Polar Bear jest też bardzo fajna odmiana więc nie mam wyrzutów sumienia że poleciłam jej zakup koleżance. Dzięki za gościnę i oprowadzenie po ogrodzie. Troszkę cię zaskoczyłam ale przejeżdżałam obok i to był impuls
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:16, 31 maj 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Krzewuszka i pęcherznica takie ładne a ja ich nie mam, ale miejsca zbyt mało. szkoda, że do Bogdzi nie mogłam przyjechać

No właśnie - liczyłam na to że się spotkamy, pogadamy ....ale wiem że miałaś rodzinne uroczystości, rozumiem.

Pęcherznicę uwielbiam i tą jasną - za limonkowy odcień świeżej zieleni wiosną i z drobne białe kwiatki teraz - w tym roku wcześniej niż zwykle. A tą ciemnobordową za cudny kolor liści, za kwiatki i za te czerwone owoce które po kwitnieniu długo zdobią ten krzew.


A obie kocham za ich witalność i siłę przyrostu. One u mnie skutecznie zasłaniają mój ogród od strony bloku obok i parkingu. Rosną mocno i mocno je przycinam, kos,tej kwitnienie wtedy niestety ale ogród niewielki to i rośliny muszę trzymać w ryzach.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:20, 31 maj 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Zbyt długo spokojnie na tym wątku, co nowego w ogrodzie? Jak trzyma się drzewo, które było u "ogrodowego ortopedy". Miłej niedzieli

Wszystko w porządku - dzięki za troskę. Po prostu wchłonęła mnie praca dość mocno a do tego domowe usterki i...niestety wydatki mocno angażują mój czas. Po prawie 20 latach w domu zaczyna się seria awarii które muszę tanio szybko i skutecznie naprawić sama albo znależć odpowiedniego fachowca...a to nie łatwe
Do tago ogród do porządkowania choć "po łebkach" bo wszystko przyspieszyło i czasu już na forum brak...
Ale nadrabiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:23, 31 maj 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kindzia napisał(a)
A dlaczego Ty, Małgosiu, w swoim wątku się obijasz? Jakieś zdjęcia znowu może, co?

Macham

Buziaki!

Zawstydzona uzupełniam fotki sprzed chwili
Dla ciebie moja maleńką ale śliczna Heidi Klum


Niezawodny Leonardo rusza


I nieśmiało zaczyna Queen of Sweden

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:35, 31 maj 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Pozostałe róże dopiero " w blokach startowych" ale przy tej upalnej i słonecznej pogodzie pewnie za chwilę rozkwitną

Przesadzona w ubiegłym roku Ascot - wyraźnie odżyła


Chorującej mocno w ubiegłym sezonie Moonsted Wood ma się na życie a myślałam że będę zmuszona spisać ja na straty, czego bym nie odżałowała. Na razie ma jeden maleńki pąk na wiotkiej łodydze ale jest dzielna i walczy


Lady Emma Hamilton rusza i jest ok choć u Krys jej wielki krzew odchorował tegoroczną zimę i zmarniał. Byłam pełna obaw o moją ale chyba będzie dobrze.


Pastella zadziałała - dużo pąków i zdrowe liście - będzie za chwilę efekt łał...


Aspirin w donicy na tarasie po zimie ruszyła bez problemów - lada moment pokryje się kwiatami
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:39, 31 maj 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Skoro były róże to do towarzystwa wklejam im szałwie - i te normalne wyższe i te malutkie kompaktowe pięknie kwitną i cieszą oko


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies