Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

paniprzyroda 08:07, 25 maj 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Wszystko urosło, zagęściło się, super. I piwonia kwitnie, a ta jaśniejsza? Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Margarete 17:31, 25 maj 2020


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kasya napisał(a)
Ten widoczek z piwonią bardzo mi się podoba
Dawno zdjęć nie było
Co u ciebie ?

Dzięki Kasiu za miłe słowa i komplementy.
Dzięki - u mnie wszystko w porządku - ja i moja rodzina jesteśmy zdrowi co w dzisiejszych czasach jest najważniejsze. Pracuję jak większość na zwolnionych obrotach to znaczy 2-3 dni w biurze i 2-3 dni w domu tak naprzemiennie bo zleceń mniej i pracy też mniej przez to ale i kasy też mniej....
Przez tę atmosferę i to co się dzieje wokół nie mam nawet ochoty i mobilizacji do działania w ogrodzie
Fajnie że zaglądasz tu do mnie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:36, 25 maj 2020


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Milka napisał(a)
Małgosiu, pięknie kolory, faktury, rarytaski

Dzięki Irenko za komplementy i za to że zaglądasz. Obniżyła mocno swoją aktywność na naszym forum - tym bardziej miło mi że o mnie pamiętasz i wpadasz.
Twój niezapomniany cudny ogród jest i będzie dla mnie zawsze niedościgłym wzorem
U mnie ziemia licha i las wode "zabiera" ale nie narzekam - staram się i ciesze się swoim małym ogródkiem.
Buziaki dla ciebie Irenko !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:42, 25 maj 2020


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
Ale busz Gosia! Buk tricolor Ci urósł, super wygląda! Ogród wygląda na większy, kawał dobrej roboty! Podziwiam!
buziaki!

Karola dzięki - wszystko mi Porosło i teraz już palca nie ma gdzie wcisnąć i cienia przybyło.
Na zdjęciu to wszystko wygląda większe ale ja nie narzekam - z wiekiem zaczynam coraz mniej tęsknić za duuuużym ogrodem jak np u naszej Krysi. Taki nieduży jak mój jest akurat - a i tak mam co robić
Buziaki ! Tęsknię donspotkanua Karolcia - kiedyś może do wariactwo się skończy i znowu będziemy mogly zaplanować spotkanie.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:50, 25 maj 2020


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AniazUroczyska napisał(a)
Tamaryszek? Od ja dawna rośnie u Ciebie? Jak czuje się sumak, czy ma już listki? Zasadziłam jesienią i na razie nic nie widać ,nie wiem, czy ma jeszcze czas , bo późno startuje, czy jest z nim coś nie tak?


Witaj Aiu
Sumak już ruszył choć on jak zwykle wiosna jest na końcu po buku tricolor i oerukowcu "zamyka peleton"
Mój tamaryszek to "roztrzepaniec" z boku domu ale tam właśnie jest rośliną "funkcyjną" bo ma za zadanie zasłonić mi takactechniczna strefę domu z taczką, narzędziami ogrodniczymi etc. To moje drugie podejście do tamaryszku bo pierwszy był w innym miejscu i po zimie padł. Tego mam że 4 lata ale jest w najbardziej naslonecznionym i suchym miejscu w moim ogrodzie i tam jest mu dobrze - tnę go mocno bo jest ekspansywny i gdyby nie cięcie to zagospidarowałby całą przestrzeń

Pozdrawiam cieplutko i ciesze się że zaglądasz


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:56, 25 maj 2020


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Wszystko urosło, zagęściło się, super. I piwonia kwitnie, a ta jaśniejsza? Pozdrawiam.

K
Część Mariolka! Miło mi że wpadłaś
Pięknie cieszą mnie bardzo. Ta jaśniejsza jest ciut wcześniejszą niż ta amarantowa i już nie wygląd ładnie po deszczach. Ale nie marudzę bo deszcze potrzebne więc godzę się z tym że już mojego oka nie cieszy - trudno.

Tak masz rację - ogród zagęścił się i wyrósł - z resztą komu ja to mówię - u ciebie też na pewno już jest busz i też nasz jakim na problemy z miejscem .
Ale agastache od ciebie, ożanka, orliki i wiele innych roślin podarowanych z twojego ogrodu ma się dobrze

Pozdrawiam i buziaki ślę
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jolanka 21:52, 25 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Małgosiu, dobrze, ze wszystko jest w porządku. Nawet myślałam ostatnio o Tobie. Ogród daje trochę oddechu i wytchnienia więc dobrze, że jest. Twój to chociaż kolory pokazuje ....
Buziaki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gocha 22:18, 25 maj 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Gosiu pięknie u Ciebie. Dobrze że się pokazałaś. Buziaki gorące z Lublina
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
rozark 09:08, 26 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Małgosiu jak żyjesz? Choróbska cię omijają?
Ogród już dojrzały, zachwyca

pozdrawiam
____________________
pozdrowionka
popcorn 09:15, 26 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Też mam nadzieję spotkanie się odbędzie jak czasy się trochę uspokoją... może w wakacje?
pozdrówka!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies