Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

dajana 09:54, 14 cze 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Jolu ! musiałam zobaczyc kto tak samo za,,,a na kolanach jak ja i to w pojedynkę Kiedy przeczytałam skad jesteś usmiech sie na mej twarzy pojawił Kujawianki tak mają ,zaprawione w boju muszą sobie radzic i radzą Urodziłam sie na Kujawach i mieszkałam do 24 roku zycia .Nadal tam jeżdzę bo mam jeszcze rodzinę w tamtych stronach. Głównie mamę która ma juz 82 lata tez Kujawianka zaprawiona w boju .Znam te tereny jak własną kieszeń i choc mieszkam teraz wokół lasu to takich lasów jak na Kujawach nigdzie nie ma .Ilekroć jadę w rodzinne strony to mam ochotę wyzbierac te wszystkie kamienie polne których u mnie nie uświadczysz Widzę je równiez na twojej rabacie .Twój teren pięknieje ale początki miałas ciezkie .W żadnym wieku nie jest za pózno na spełnianie swych marzeń a ogród umili nam trudniejsze lata i wynagrodzi cieżką pracę .Przede mną jeszcze ogrom pracy zanim będę mogła nazwać moją działkę ogrodem ale uwielbiam z niczego robic coś.Czas niestety ogranicza szybsze działanie no i finanse które nie sa bez znaczenia .Cieszy mnie na dzień dzisiejszy kazdy listek czy kwiatek i kazdy metr ziemi przekopany,spiew ptaków i cud przyrody Reszta sama przypełżnie jak w tym kawale o miąsku Serdecznie pozdrawiam i dziekuje za odwiedziny na moim profilu .Zapraszam czesciej ,będzie mi bardzo miło
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
yolka 11:58, 14 cze 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
bedę zagladać, do siebie tez zapraszam. pewnie jestesmy w podobnym wieku, skoro Twoja mama ma tyle lat.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 07:18, 15 cze 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jolu wszystkiego najlepszego , niech się spełniaja wszystkie marzenia.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 11:53, 16 cze 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bardzo, bardzo dziękuję, ale niespodzianka, piękne bodziszki dostałam. Dziekuję raz jeszcze.

Poza tym u mnie kołowrotek, powoli szykujemy miejsce pod altanę, ,co by w cieniu posiedzieć. Drzew dających cienia i innych dużych jeszcze nie ma.
Przeglądam regularnie Twój wątek. widziałam ptaszki, wiewiórkę i inne stawonogi no i oczywiście piękne kwiaty.Wczoraj kleciłam rabatkę od strony północnej.ciężko idzie, ale jestem dobrej myśli. Miłej niedzieli, pozdrawiam serdecznie.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 22:00, 23 cze 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
wieczorne impresje
rzut okiem
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
renatamama3 21:23, 24 cze 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Joluś łubin ,iryski i chyba wiciokrzew?(to na pergoli) bardzo dorodne.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
yolka 21:39, 24 cze 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
tak to wiciokrzew.Sporo wody leję tak bardzo jest sucho, nawóz też był. Męczę ten swój ogród od roku, zdjęcia robię w taki sposób zeby coś było widać . Sporo pracy przede mną. Miło, ze zajrzałaś. pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 21:51, 24 cze 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
renatamama3 22:09, 24 cze 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
To tak jak,u mnie ,roczny ogródek,krzewuszka też pięknie ukwiecona.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
GorAna 22:37, 24 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Pozdrawiam wieczorkiem
Jak myślisz, czy spotkanie kuj-pom dojdzie do skutku?
pisałam post u Gabi, ale się nie odzywa może trzeba pomyśleć jak jej pomuc?
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies