Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

Bogdzia 22:07, 07 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)

no ja też regularna jestem na wybranych wątkach - nie sposób ogarnąć. Jestem ostatnio wyczerpana. długa zima, praca zawodowa. Miałam nadzieję w majowe wolne dni ogarnąć ogród, ale córka podrzuciła mi wnuki (4,5 i 1,5 roku), co by z mężem wyjechać na San Salwador (Bahamy). Na stałe mieszka we Francji wiec na razie ulegam, ale muszę nauczyć sie w tych sprawach mówić NIE - po prostu brak sił.


w takie piękne miejsce powinna zabrac dzieci ale wtedy by nie odpoczeli tak dobrze jak bez nich a wiadomo babci można zaufac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:10, 07 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
Pytanie dla ekspertów: chory czy zmroziło go troszkę, Brązowe nie powieksza się.


Pewnie go nie przykrywałaś pod koniec zimy jak było ostre słońce. Od stycznia jak sa dni z ostrym słońcem trzeba go cieniowac bo moze nawet cały uschnąc.Nic teraz już nie rób podsyp tylko nawozem dla rh jeżeli jeszcze nie podsypywałas i podlewaj jak jest sucho.Wypusci w tym roku nowe liście i bedzie dobrze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 07:39, 08 maj 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)


w takie piękne miejsce powinna zabrac dzieci ale wtedy by nie odpoczeli tak dobrze jak bez nich a wiadomo babci można zaufac.

Wiadomo
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 07:43, 08 maj 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)


Pewnie go nie przykrywałaś pod koniec zimy jak było ostre słońce. Od stycznia jak sa dni z ostrym słońcem trzeba go cieniowac bo moze nawet cały uschnąc.Nic teraz już nie rób podsyp tylko nawozem dla rh jeżeli jeszcze nie podsypywałas i podlewaj jak jest sucho.Wypusci w tym roku nowe liście i bedzie dobrze.

dziękuję bardzo, nawóz juz dostały, podlewam codziennie (od stopnienia sniegu na początku kwietnia, tylko raz był deszcz - średni, wcale nie ulewa)
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 07:53, 09 maj 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
U MNIE WIELKIE ŚWIĘTO - SPADŁ DESZCZ
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 22:57, 14 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A co to nic nowego u Ciebie sie nie dzieję?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 07:56, 15 maj 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)
A co to nic nowego u Ciebie sie nie dzieję?

Troche sie dzieje, tylko sama muszę się zebrać "do kupy". Rh ma 3 pęknięte pączki - wiec sie cieszę. pozatym pracuję jako robotnik budowlany: opaskę robię wokół domu, stawiam obrzeża na ławie z oporem - w końcu jestem drogowcem. Właśnie po prawie trzydziestu latach odkryłam , że wiedzieć jak zrobić żeby było równo, a zrobić to samemu - to nie to samo Ale co tam, niech będzie. Poza tym M robi kompostownik. Toche siedziałam w warzywniku. Musze jakieś fotki wstawić, ale czekam na kwiatki. Pozdrawiam i cieszę się,że u ciebie jest dobrze
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Ewa4 08:17, 15 maj 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Zaglądam i pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
AniaK 13:42, 15 maj 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Pozdrawiam
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
renatamama3 15:49, 15 maj 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Jak tam prace nad rabatką zaprojektowaną przez Anię?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies