Gdzie jesteś » Forum » Domowe » Skrętnik - rozmnażanie skrętnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Skrętnik - rozmnażanie skrętnika

kaska1ge 19:30, 21 sie 2013

Dołączył: 02 lip 2013
Posty: 69
Oj, spore liście ma Rulka. Nie dość, że długie to jeszcze szerokie, na zdjęciu jest już po obcięciu liści. Duże liście maja u mnie też: Zavist Bogow i Mroźne Wzory.

Claudio, ty się zastanawiałaś, czy Pan Piotr Kleszczyński już wszystko sprzedał? Możliwe, że jeszcze przez all.. wystawi coś we wrześniu. Tak pisał. Ja będę sprawdzać, bo ma wtedy trochę taniej niż w swojej ofercie.
____________________
claudia84 21:39, 21 sie 2013


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 41
Tak ja nawet sprawdzałam na jego all ale nic nie miał.Dobrze wiedzieć dziękuje.
____________________
KWIAT TO UŚMIECH ROŚLINY
grazyna_biel 09:24, 22 sie 2013

Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 106
Dziewczyny.....jeżeli już zdecydujecie się na jakiś zakup, to proponuję sprawdzić wykaz posiadanych przeze mnie, Polę i Anulkę skrętniczków.Mamy około czterdziestu odmian!.
Pewnie, że wiele w wieku młodszo-szkolnym, ale...wiosną będzie co wymieniać
kaska1ge 10:25, 22 sie 2013

Dołączył: 02 lip 2013
Posty: 69
Wielkie dzięki za info, porównam i pospisuje odmiany jakie macie. Ja sama mam już (jak się kilka zgodzi odmianowo) 30 odmian, jutro przyjdą listki 5-ciu kolejnych odmian.
____________________
martunia8925 10:20, 27 sie 2013

Dołączył: 27 sie 2013
Posty: 10
Cześć!!! Tak patrzę na wasze roślinki i jestem zachwycona. Są po prostu przepiękne. Ja zaczynam swoją przygodę ze skrętnikami. I mam takie pytanko do pani Basi odnośnie podlewania skrętników wczasie rozmnażania. Jak często podlewać te listki? Bo ja próbowałam tak rozmnożyć i niestety padły mi.
____________________
grazyna_biel 09:15, 28 sie 2013

Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 106
Pierwszy kwiat odmiany Barwy Indii

claudia84 09:45, 28 sie 2013


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 41
Grażynko jest cudowny,,,,,,,,,widać że dobrze im u Ciebie

Mój Apisek coś teraz wolno idzie widać ze łodyżka rośnie ale bbaaardzzooo po woli Chyba testuje moją cierpliwość
____________________
KWIAT TO UŚMIECH ROŚLINY
claudia84 09:47, 28 sie 2013


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 41
martunia8925 napisał(a)
Cześć!!! Tak patrzę na wasze roślinki i jestem zachwycona. Są po prostu przepiękne. Ja zaczynam swoją przygodę ze skrętnikami. I mam takie pytanko do pani Basi odnośnie podlewania skrętników wczasie rozmnażania. Jak często podlewać te listki? Bo ja próbowałam tak rozmnożyć i niestety padły mi.



Ja mogę dodać od siebie ze ja wkładam do wilgotnego(nie mokrego) podłoża i podlałam je w sumie dopiero teraz po 3 tygodniach ociupinkę żeby miały wilgotno
____________________
KWIAT TO UŚMIECH ROŚLINY
grazyna_biel 12:13, 28 sie 2013

Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 106
Gdy włożyłam sadzonki do pudełka które zamknęłam....jeszcze nie podlałam.Systematyczny obieg wilgoci w tym pojemniku jest wystarczającą dawką wilgoci
Nawet zauważyłam pierwsze sadzoneczki
grazyna_biel 12:15, 28 sie 2013

Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 106
claudia84 napisał(a)
Grażynko jest cudowny,,,,,,,,,widać że dobrze im u Ciebie

Mój Apisek coś teraz wolno idzie widać ze łodyżka rośnie ale bbaaardzzooo po woli Chyba testuje moją cierpliwość


Claudia, spróbuj wyciągu z pokrzyw...Jest rewelacyjny.
Oczywiście, oprócz nawozu.
U mnie kilka nowych odmian zapączkowanych
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies