Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod bukami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod bukami

MamaMagda 22:05, 09 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
katarzynkak napisał(a)
Witaj Marto

Twój ogród pieknieje w oczach. Sosna, która była jaka była teraz wygląda świetnie.
Zrobiłaś już tę rabatę z poidełkiem, którą naszkicowała Tobie Danusia?



witaj! tak zrobilam - ale częściowo - kupiłam inne zurawki niz polecala i nie jestem zadowolona ;/
takie są konsekwencje jak się nie słucha Danusi!!
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Donia72 22:17, 09 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
No to czekam z niecierpliwością na fotki z nowej rabaty
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
MamaMagda 22:22, 09 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
Donia72 napisał(a)
No to czekam z niecierpliwością na fotki z nowej rabaty


e nie nie - dam jak bede z niej choc troche zadowolona

dzis inne wrzuce - chcialam wieczorkiem ogrod obfocic, ale komary mnie dopadly! jeszcze wczoraj anie bylo ani jednego a dzis cala masa takich maluszkow
nie cierpię ich
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
jolka 22:27, 09 cze 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
No i gdzie te fotki som..MARTA??
Przynajmniej się dowiedziałam, że Magda jest Martą
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
MamaMagda 22:31, 09 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
roze zaslaniajace moj wrzywnik sa cudne!!


a to odmiana zaszczepiona z ogrodu mojej Babci
mam 3 krzaki - pachnie nimi caly ogrod!!


piwonie - to chyba ich ostatni dzien w te upaly
w tle inne roze i floksy! (uwielbiam floksy!!)


no dobra i fragment rabaty z fontanna - nie jestem zadowolona z tych zurawek - nie pasuja mi kolorystycznie
jak znajde dla nich miejsce, albo chętnego na nie, kupię berry smooth
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Donia72 22:33, 09 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
U nas też komary ruszyły, wkoło łąki i tereny podmokłe, więc mają raj!Czekam więc na inne fotki A czemu nie jesteś zadowolona z rabaty?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
MamaMagda 22:39, 09 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
Donia72 napisał(a)
U nas też komary ruszyły, wkoło łąki i tereny podmokłe, więc mają raj!Czekam więc na inne fotki A czemu nie jesteś zadowolona z rabaty?


bo nie posluchalam Danusi kupilam inne zurawki bo nie moglam berry smooth dostac
cienki Bolek ze mnie - nie moge sie oprzec pokusie bo chce miec 'juz' a potem nie jestem zadowolona

jutro zrobie zdjecie calej rabaty to zobaczycie
ku przestrodze! aby zawsze sluchac 'ogrodowej Mamy' i nie wymyślać
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Donia72 22:43, 09 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
U nas też nie ma wyboru w żurawkach Jutro wybieram się do miasta na targ to może coś wyhaczę
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
tabliczkazna... 22:48, 09 cze 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
No a czemu nie kupisz u naszej znajomej Pani Asi Zakręconej? Ona ma dużo zurawek i Twoje pewnie tez. A jak nie, to bylinowyraj ma.
Ale te babcine róże pieeeeekneee. Pasują mi kolorystycznie Dałabym je u siebie razem z białymi... Pewnie nie pamiętasz jaka to odmiana?
____________________
Marta
MamaMagda 23:00, 09 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
No a czemu nie kupisz u naszej znajomej Pani Asi Zakręconej? Ona ma dużo zurawek i Twoje pewnie tez. A jak nie, to bylinowyraj ma.
Ale te babcine róże pieeeeekneee. Pasują mi kolorystycznie Dałabym je u siebie razem z białymi... Pewnie nie pamiętasz jaka to odmiana?


do znajomej Asi mam 70 kilometrow i ciagle jak jesteśmy w tamtych okolicach to nie ma czasu aby zajechać!! no i karmię sie przez to substytutami zamiast na tą wysylke odzalowac i miec to co chce!
no a druga sprawa ze budzet na rosliny mi się skonczył w tym roku - muszę czekac na premie o ktorej M sie nie dowie

roze Babci nie mam pojecia!! one rosną w jej ogrodzie od zawsze
ma taki poniemiecki dom, od wieków co jakiś czas je odmładza i tak kwitną!!
pewnie jakaś przedwojenna odmiana - choć nie wiem czy to możliwe
w kazdym razie moja mama tez twierdzi, że one są u babci od zawsze
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies