Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod bukami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod bukami

MamaMagda 10:56, 03 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788

KingaRdziękuje za odwiedziny! namiar poszedł na priv

Tusiala jak to kto? Krasnoludki! przychodzą i sprzątają w ogrodzie jak nikt nie patrzy - zdarza się, że nowo posadzone roślinki też sprzątną i wyplewią


marta_d czterolatkowi jak powiesz, żeby nie podchodził uwierz - wlezie tam jak tylko spuścisz z oczu bezpieczniej jest nic nie mowić licząc, że znajdzie sobie coś ciekawszgo do psocenia



tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)

Zaraz dokonacie na mnie linczu i moze nazwiecie roślinnym katem, ale ja bym w pieruny wyrwała to zielsko i do spalarni.
Jest tyle pięknych roślin, ze nie trzeba mieć w ogrodzie tych, co parza, uczulaja czy zostawiają jakies drzazgi. Chwila nieuwagi i miesiąc leczenia...


cos Ty! nikt tu nie linczuje tym bardziej, że jestem podobnego zdania jeśli chodzi o bardzo niebezpieczne rośliny
oczywiście róży nie wywalę "bo kłuje" i pokrzywa się pewnie gdzieś u mnie znajdzie niech się Młoda uczy życia jak będzie chciała nazrywać Mamie/Babci takie kwiatki
ale myśl o długim leczeniu małej łapki po Dyptamie już mi się tak nie podoba

ModraSowa napisał(a)
Magda, napisz na forum, w wątku o oddaniach i wymianianiu.
Zgadzam się z Martą. Posadz na jego miejscu drugą taką brzozę... Tylko skąd Ty wytrzasniesz jeszcze cztery takie nogi?


dzięki, właśnie tak zrobię! to znaczy napiszę na forum o oddaniach i wymianach - bo na kolejne małe nogi mój mąż nie chce się zgodzić
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
MamaMagda 21:43, 03 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
mokre fotki bukowego ogrodu - prawie przestało padać

piwonie juz prawie przekwitly - na szczescie jeszcze mam pozniejsze odmiany, cale w pączkach


róża zaszczepiona z ogrodu mojej babci - u niej to ogrooomny krzak, rośnie tam od zawsze


i moj warzywnik w tle - obsadzony bukszpanami na wiosnę
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
MamaMagda 21:46, 03 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
i metamorfoza - albo raczej będzie jak Miskanty sie rozrosna



____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
MamaMagda 21:50, 03 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
no i dziś wreszcie odwiedził mnie i moją sosnę nasz rodzinny fachowiec od bonsai
muszę sie nim pochwalić - na międzynarodowej wystawie bonsai we Wrocławiu w tym roku zdobył pierwsze miejsce w kategorii 'wschodzący talent'

kiedyś będę mogła mówić: zaczynał ćwiczenie od mojej sosny


____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
ModraSowa 21:50, 03 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Magda, koniecznie postaw chociaż buty pod brzózką
Czy tych rur(chyba rynien)nie dałoby się czymś przysłonić?
____________________
Ania Ogród to życie
Donia72 21:52, 03 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dziękuję za odwiedzinki Te moje bonsai to były zwykłe jałowce płożące. Mąż dorwał się do sekatora i tak mi poobcinał
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
ModraSowa 21:53, 03 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
MamaMagda napisał(a)
no i dziś wreszcie odwiedził mnie i moją sosnę nasz rodzinny fachowiec od bonsai
muszę sie nim pochwalić - na międzynarodowej wystawie bonsai we Wrocławiu w tym roku zdobył pierwsze miejsce w kategorii 'wschodzący talent'

kiedyś będę mogła mówić: zaczynał ćwiczenie od mojej sosny



No co Ty? Fajnie. To weź Go może jeszcze wykorzystaj, niech Ci zrobi ogród japoński na froncie Powagowo. Pomyśl o tym.
____________________
Ania Ogród to życie
MamaMagda 21:53, 03 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
hehe no padało - nogi nie chciały wychodzić do ogrodu ze mną

ta gruba rura jest tylko chwilowo - docelowo bedzie tylko ja cieńka - zasłonieta przez Miskanta Gracimulusa (2m wysoki rosnie)
wlasnie go posadzilam
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
MamaMagda 21:54, 03 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
Donia72 napisał(a)
Dziękuję za odwiedzinki Te moje bonsai to były zwykłe jałowce płożące. Mąż dorwał się do sekatora i tak mi poobcinał


o mamo - "dorwal sie o poobcinal"? nie doceniasz talentu jaki masz w domku!
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Donia72 21:58, 03 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Oj, doceniam, doceniam i to bardzoChociaż spirala z szmaragdu nie wyszła
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies