Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod bukami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod bukami

bartek_luberda 22:22, 05 cze 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Żebym ja miała czas na tym tarasie czas posiedzieć jak ja mam zawsze coś do roboty Lenka ma 25 czerwca 4 latka Pozdrawiam a sosna wymiata
____________________
Ogródeczek
MamaMagda 08:16, 06 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
bartek_luberda napisał(a)
Żebym ja miała czas na tym tarasie czas posiedzieć jak ja mam zawsze coś do roboty Lenka ma 25 czerwca 4 latka Pozdrawiam a sosna wymiata


znam ten bol! ja u siebie też nie siedzę
moja córeczka miesiąc i 7 dni młodsza też już prawie czterolatka

dziś rano mi oświadczyła, że niedługo ma urodziny i będzie już dorosła,
więc się jej pytam, co takiego fajnego jest w byciu dorosłym?
a ona z usmiechem: "no że gotujesz w kuchni, sprzątasz i chodzisz do pracy..."
więc jej powiedziałam, że zapiszę to co mówi i pokażę jej za parę lat
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Tusiala 08:31, 06 cze 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
O rany Marta córa sobie wybrała najgorsze rzeczy z bycia dorosłą
kamilcia_w 12:51, 06 cze 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82
Długo mnie nie było, ale nadrobiłam. Piękne miskanty upolowałaś, poproszę namiar na priv i pozdrawiam ciepło
____________________
Ogród nad Nogatem
Donia72 13:42, 06 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
No, moja córcia skończyła 17 lat i jakoś do pomocy się nie rwie Tak to już jest
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
katarzynkak 00:22, 07 cze 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Witaj Marto

Twój ogród pieknieje w oczach. Sosna, która była jaka była teraz wygląda świetnie.
Zrobiłaś już tę rabatę z poidełkiem, którą naszkicowała Tobie Danusia?

____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
bartek_luberda 09:49, 08 cze 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Dwa razy w tygodniu na targu są fajne starocie i zawsze coś przytargam ostatnio 7 niebieskich wazoników Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
tabliczkazna... 21:04, 09 cze 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
MamaMagda napisał(a)


znam ten bol! ja u siebie też nie siedzę
moja córeczka miesiąc i 7 dni młodsza też już prawie czterolatka

dziś rano mi oświadczyła, że niedługo ma urodziny i będzie już dorosła,
więc się jej pytam, co takiego fajnego jest w byciu dorosłym?
a ona z usmiechem: "no że gotujesz w kuchni, sprzątasz i chodzisz do pracy..."
więc jej powiedziałam, że zapiszę to co mówi i pokażę jej za parę lat


Moja ma 3.5, od zawsze gotujemy razem, kiedy tylko ona ma wene. Wtedy słyszę jadący przez pol domu zydelek z Ikei i córka melduje sie na posterunku. Ściemy nie ma, ostatnio dziadkowi z pamięci wyrecytowala jak sie robi zawijance. Pełna profeska. Sprzątać nie lubi jednak...
Ale za to mój telefon zna lepiej niz mój eM, zdarzyło sie, ze pytał ja jak coś u mamy sie włącza! Dzieci rodzą sie teraz z wkodowana instrukcja do iPhona
____________________
Marta
MamaMagda 22:01, 09 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Ale za to mój telefon zna lepiej niz mój eM, zdarzyło sie, ze pytał ja jak coś u mamy sie włącza! Dzieci rodzą sie teraz z wkodowana instrukcja do iPhona


moja w sierpniu 4
ale tego Sylwestra nie chcieliśmy żeby miała za dużo do czynienia z telefonami, komputerami i itp - takie hmm 'zdrowe' wychowanie mialo byc
mialo - bo na Sylwestra pojechalismy cala paczka znajomych, duuzo ludzi i dzieci - dziecko mi zginelo, ponoc ladnie bawi sie w pokoju obok - wchodze, cisza i spokoj - patrze a ona na tablecie kolegi śmiga!
wiec ze zdziwieniem pytam, gdzie Ty Kochanie nauczylas sie jak sie gra na tablecie? a ona na to: "pani w przedszkolu mnie nauczyła"
no i kupiliśmy tablet
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Jag_58 22:02, 09 cze 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Kurcze Magda Ty jesteś Marta ??? teraz już sie nie pomylę ale sama trochę namieszałaś i Magda tez ładnie ..trochę mnie nie było a tu tyle zmian rabatka przerobiona sosna przycięta świetnie ,tuja super wyszła bardzo ładne zmiany u Ciebie pozdrawiam serdecznie a córcia zdolniacha ,faktycznie dzieci rodza sie jakieś madrzejsze od nas
____________________
Jagoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies