Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod bukami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod bukami

tabliczkazna... 21:26, 26 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
MamaMagda napisał(a)


fotki z demolki? zrobiłam jedną - wygląda jak po kataklizmie!!

Hahaha miło się zacznie bo.. idę w piątek na babską imprezę, planowaną z ogromną precyzją od dwóch miesięcy..
Myślę, że lekki foch teściówki będzie - ale oznajmiła, że przyjeżdza kilka dni temu
Imprezki nie odwołam, bo w tym gronie spotykamy się raz do roku. No dobra - może nie wrócę mocno skacowana


Nie rób teraz fotki. Zrób po wyjeździe teściowej hihi

Ani sie waz odwoływać cokolwiek lub wracać wcześniej niz planowałas. Raport po inspekcji przeczytasz pozniej, a wiadomo, ze i tak w duchu bedzie "no i z kim sie ożenił ten moj biedny syn..." [ogladalas Kogel-Mogel?]
____________________
Marta
katarzynkak 23:20, 27 sie 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Marta, nie przejmuj się- Teściowa to nie rodzina
udanej zabawy.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Margaret_ka 14:13, 28 sie 2014


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Co to za przemiany w ogrodzie. Też chętnie zobaczę fotki.

Przepis wydrukowany, jeszcze dziś będzie pieczony pasztet, bo mam sporo kabaczków, które czekają na zjedzenie. Było sporo słoików, leczo i jeszcze są.
____________________
Ogród Margaret-ki
tabliczkazna... 19:53, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Pani, a co to się stało? Teściowa internet rozlaczyla? Bo chyba nie masz takiego kaca?
____________________
Marta
tabliczkazna... 00:50, 16 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Marta, no trochę sie martwię...
____________________
Marta
MamaMagda 12:35, 18 wrz 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
Przepraszam dziewczyny, że mnie chwilowo nie ma..

Rewolucja w pracy, rewolucja w domu i rewolucja w ogrodzie.
Oczywiście wszystko w bardzo pozytywnym aspekcie!
No może poza tym, że mało śpię bo mi szkoda czasu

Z ogrodowych zmian:
- wykarczowane część drzewek owocowych,
- powiększone rabaty,
- wywalone zbędne rośliny, które nie pasowały i mnie denerwowały a wcześniej miałam do nich sentymenty
- posadzone 60 cebul tulipanów,
- skrzynie na nową odsłonę warzywnika robią się u stolarza - teraz mam dylemat, skąd wezmę ziemię, aby do nich nasypać

wszystko dokumentuję aparatem, ale wrzucać będę jak pogoda się pogorszy i nie będę mogła pracować w ogrodzie

no i w najbliższy weekend robimy sobie babski weekend z moją mamą i córką i wybywamy we trzy w góry
muszę odpocząć, choć prawdę mówiąc już sumienie mnie dręczy, że w weekend powinnam coś podgonić z zaległości pracowych/domowych/ogrodowych
ale padnę jak tego nie zrobię

____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
kosolka 12:40, 18 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
MamaMagda napisał(a)
Przepraszam dziewczyny, że mnie chwilowo nie ma..

Rewolucja w pracy, rewolucja w domu i rewolucja w ogrodzie.
Oczywiście wszystko w bardzo pozytywnym aspekcie!
No może poza tym, że mało śpię bo mi szkoda czasu

Z ogrodowych zmian:
- wykarczowane część drzewek owocowych,
- powiększone rabaty,
- wywalone zbędne rośliny, które nie pasowały i mnie denerwowały a wcześniej miałam do nich sentymenty
- posadzone 60 cebul tulipanów,
- skrzynie na nową odsłonę warzywnika robią się u stolarza - teraz mam dylemat, skąd wezmę ziemię, aby do nich nasypać

wszystko dokumentuję aparatem, ale wrzucać będę jak pogoda się pogorszy i nie będę mogła pracować w ogrodzie

no i w najbliższy weekend robimy sobie babski weekend z moją mamą i córką i wybywamy we trzy w góry
muszę odpocząć, choć prawdę mówiąc już sumienie mnie dręczy, że w weekend powinnam coś podgonić z zaległości pracowych/domowych/ogrodowych
ale padnę jak tego nie zrobię



Dobrze że wszystko dobrze Że się dzieje pozytywnie! Pozdrawiam Marta, no i udanego wyjazdu weekendowego!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
tabliczkazna... 14:21, 18 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Strus Pedziwiatr
Jeśli jest czego gratulować po tych pozytywnych zmianach ( nie tylko ogrodowych) to gratuluje
____________________
Marta
Nallar 12:58, 08 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
I gdzie zdjęcia po rewolucjach?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:55, 05 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ogrodniczko, co z Tobą? Odezwij się.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies