Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym zostań ogrodnikiem :-) w Koszalinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym zostań ogrodnikiem :-) w Koszalinie

hanka_andrus 22:34, 22 kwi 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Też mam takie cisy w doniczce i ciut mniejsze jak środkowy Twój. Szansy na dożycie 100 lat nie mam, ale wnuki może w swoich ogrodach je umieszczą.
Bierz te sadzonki od koleżanki, w każdej ilości. Przydadzą się kiedyś.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zawitka 13:11, 25 kwi 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Witaj selly wsadzaj te cisy do ziemi w cień lub półcień podlewaj i zibaczysz jak będa rosły .Pozdrawiam i sadz co się da albo sadzonki albo w maju czerwcu gałazki Pozdrawiam serdecznie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Selly 13:26, 25 kwi 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Witaj Zawitka. Oczywiście sadzić sadzę wszystko, co mi wpada w ręce, ale nie pomyślałam, że cisy powinny być w półcieniu . Zaraz je przestawię za dom, bo się biedaki prażą na słońcu. Dzięki za oświecenie w tej materii. Pozdrawiam najcieplej, jak umiem
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
DoCia11 09:38, 26 kwi 2013


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 47
przepiękny domek maja państwo i też widzę początki a psiunia najładniejszypozdrawiam
____________________
DoCia11 Moje wyzwanie
Selly 09:51, 26 kwi 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Witaj Dorotko ! Tak psiunia najładniejsza! I najukochańsza
Planowaliśmy ostatnio kupić płot do ogrodzenia frontu i dlatego chcieliśmy sobie bardzo dokładnie zmierzyć długość frontowej granicy naszej działki. Mierzyłam z moim M ale brakowało nam trzeciej osoby , która podawałaby nam patyk ,który by nam służył za znacznik mierniczy. Dzieciaki oczywiście zajete przed swoimi komputerami . Więc kto nam podawał ten patyk ? Nasza psiunia ! My mierzyliśmy miarką a nasza psiunia zaznaczała nam w odpowiednim miejscu patykiem I jak tu jej nie kochać ?
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Karolinek 10:34, 26 kwi 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Mam jeszcze chwilkę, więc zajrzałam do Ciebie sąsiadko! Mieszkam w Koszalinie. Też marzył mi się domek z dużą działką za miastem, ale nie wyszło. Jest za to mieszkanie w dwurodzinnym domu z małą działeczką w mieście. Przynajmniej wszędzie blisko. Coś za coś. Mała działeczka, ale strasznie zaniedbana, a robotyyyyy.
Też mam taką mikroskopijną samosiejkę cisa, którą posadziłam od razu do gruntu i ma się dobrze.
A nawet jak miejsce docelowe na razie niepewne, to zawsze można przesadzić później.
Ale dzisiaj pięknie! Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Selly 10:48, 26 kwi 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
No nie może być ! W Koszalinie
A ja właśnie dziś jestem umówiona z jedną Ogrodowiczanką poznaną na forum, która ma działkę blisko mnie. Idę do niej pooglądać jej działkę w realu, bo dotychczas znam ją tylko z jej wątku. / co nie Haniu ? /
No teraz to już koniecznie musimy sobie zorganizować jakiś większy ogrodowiskowy zjazd na ciacho i herbatę wśród róż, żurawek, bukszpanów no i może...rzodkiewek
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
atena35 10:51, 26 kwi 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Witam, czy ten miły uśmiech w ogrodzie bukszpanowym to tylko do Szefowej, czy może być też do mnie?
____________________
Ogród Tosi
Selly 10:58, 26 kwi 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Witaj Tosiu . Uśmiech był dla wszystkich a dla Ciebie wyjątkowo oprócz uśmiechu też kwiatki

____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Karolinek 11:07, 26 kwi 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Selly napisał(a)
No nie może być ! W Koszalinie
A ja właśnie dziś jestem umówiona z jedną Ogrodowiczanką poznaną na forum, która ma działkę blisko mnie. Idę do niej pooglądac jej działkę w realu, bo dotychczas znam ją tylko z jej wątku. / co nie Haniu ? /
No teraz to już koniecznie musimy sobie zorganizować jakiś większy ogrodowiskowy zjazd na ciacho i herbatę wśród róż, żurawek, bukszpanów no i może...buraczków czy marchewek


Bardzo chętnie piszę się na taką propozycję zjazdu, ale u mnie nawet nie ma się na razie czym zachwycić.
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies