Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Złe dobrego początki, mam nadzieje :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Złe dobrego początki, mam nadzieje :)

Olasta 12:32, 23 kwi 2013


Dołączył: 16 gru 2012
Posty: 114
Wyżej jest wersja wiosną, a teraz wersja w środku lata. Próbowałam tam wpasować miskanty, ale wprowadzały chaos swoimi długimi pędami, więc zrezygnowałam. Niestety nie kojarzę ogrodu , o którym wspominasz, że był dla Ciebie inspiracją. Muszę go poszukać w wolnej chwili. Miłego dnia !


Ogród z lustrem mam w ulubionych, jak kilka innych ogrodów. Ja jestem ekologiem z wykształcenia i z zamiłowania i lubię ogrody naturalne, takie wiejskie, z marchewką i różami. Podobają mi się właściwie wszystkie, ale chciałabym mieć taki w stylu wiejskim.
Co do Twojej propozycji, zależało mi żeby się osłonic z boku, bo to strona południowa, za płotem jest zachód.
____________________
Ola - Zle dobrego poczatki - mam nadzieje
Selly 08:08, 24 kwi 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Jesteś ekologiem ? A gdzie pracujesz ? ( to tak z ciekawości, gdzie to mogą pracować ekolodzy? dotychczas kojarzyli mi się jedynie z Greenpeace )

No to teraz już bardziej rozumiem Twój projekt z brzozami i miskantami. Tak to fajnie pasuje do wiejskiego ogródka. Pozdrawiam i życzę miłego dnia



A tu ode mnie kwiatek w prezencie, co by dzisiejszy dzień był radosny jak ten kwiatek
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Olasta 20:44, 24 kwi 2013


Dołączył: 16 gru 2012
Posty: 114
Nie pracuje w zawodzie, ale zamiłowanie zostało
Śliczny kwaitek, moje prymulki bardzo szybko umierają, nie wiem czemu.
____________________
Ola - Zle dobrego poczatki - mam nadzieje
Olasta 21:16, 01 maj 2013


Dołączył: 16 gru 2012
Posty: 114
Muszę odnowić moją stronę, bo potrzebuję jednak fachowej pomocy. Dla zachęty koraliki:


Musze wkońcu zdecydować jak zrobić ten kącik, w miejscu trampoliny:


Pani Danusiu, proszę o poradę czy brzozy będą dobrym pomysłem, czy nie będą za duże. No i jakie iglaki dorzucić? Postaram się zrobić plan z góry całej działki.

Dziś wyrzuciłam płotki przy tujach, wyciełam piękne kanciki na trawniku. Mąż skosił trawę i jest prawie ładnie.

____________________
Ola - Zle dobrego poczatki - mam nadzieje
Olasta 21:50, 01 maj 2013


Dołączył: 16 gru 2012
Posty: 114
UKład całej działki:
____________________
Ola - Zle dobrego poczatki - mam nadzieje
Loosiuu 22:13, 01 maj 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Trafiłaś w dobre ręce Tak na marginesie...już tak nie narzekaj na ten swój ogród! To przecież Twoje miejsce na Ziemi! W przyszłości stanie się prywatnym rajem
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Olasta 22:19, 01 maj 2013


Dołączył: 16 gru 2012
Posty: 114
Loosiuu napisał(a)
Trafiłaś w dobre ręce Tak na marginesie...już tak nie narzekaj na ten swój ogród! To przecież Twoje miejsce na Ziemi! W przyszłości stanie się prywatnym rajem


Tak masz rację, ale cierpliwości dopiero się uczę, średnio mi idzie na razie.
Chciałabym, żeby było ładnie od razu
____________________
Ola - Zle dobrego poczatki - mam nadzieje
Olasta 22:26, 01 maj 2013


Dołączył: 16 gru 2012
Posty: 114
Tak się jeszcze zastanawiam jak połączyć ten kącik z warzywniakiem.
____________________
Ola - Zle dobrego poczatki - mam nadzieje
Gardenarium 22:53, 01 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zrobić partery bukszpanowe (obwódki) a w ogrodzie powtórzyć bukszpany.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Olasta 23:18, 01 maj 2013


Dołączył: 16 gru 2012
Posty: 114
Już posadziłam bukszpany, na obwodzie warzywnika, na razie na jednej ścianie. Małe są więc na razie nie robią wrażenia.
A co do brzóz? Co Pani myśli?
____________________
Ola - Zle dobrego poczatki - mam nadzieje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies