Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 13:45, 10 lip 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
anna_t napisał(a)
Ale trawnik pięknie Poli


Dzięki Aniu Trawnik doszedł do wyglądu po czerwcowych upałach choć już miałam załamkę...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 13:51, 10 lip 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Dorii, dziękuję

Haniu, przecież masz śliczny ogród i rewelacyjne oko do zdjęć, którego tak bardzo Ci zazdroszczę

Wilkasiu- prawdziwy, prawdziwy

Zana, w te upały trawnik był dwa razy dziennie podlewany i tak nie było rewelacyjnych efektów. Dopiero teraz przy tych chłodach odżył. Graby tnę od początku w pionie i w poziomie i trzymam je na wysokości 5 m bo nie mam wyższej drabiny

Asiu, na zdjęciach wszystko jakoś tak ładniej wygląda W rzeczywistości trawy w tym roku mają ciężko i nawet pokrzywy już nie dostają aby zbytnio się nie wysilały...

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 13:59, 10 lip 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Sylwia, sama wiesz jak to jest na zdjęciach. Przedstawiamy mały wycinek i wiadomo, że właściciel widzi więcej i szerzej Cegła jest bardzo przyjemna w odbiorze i tworzy klimat ale u mnie nie pasowała i wiem, że gdybym ją zostawiła bo byłaby to męka dla moich oczu

Aguś, wiesz, że ja też zrobiłam sobie drugi dzień odpowczynku od ogrodu? Chociaż dzisiaj to taki przymusowy bo miałam działać w drugim ogrodzie ale deszcz pada Oczywiście nie narzekam! Jak dla mnie to może przez tydzień lać! Na hamaku leżałam dwa razy po pół godzinie
Myślę, że potrzebujesz odpoczynku od ogrodu aby za nim zatęsknić.

Część Aprilku Red Baron z każdej strony ma wkopane paski blachy aby on i Ice Dance nie rozchodziły się po rabacie.

Balea ślicznie dziękuję ale trzeba przyznać szczerze, że gdyby nie forum i dziewczyny to nie wiem jak ogród dzisiaj by wyglądał...

Iwka, masz rację ale i jedno, i drugie nie sprawdziło się A teraz przynajmniej kora nie fruwa po altanie.

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
April 14:04, 10 lip 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Dzięki za info o trawach, tak mi się właśnie wydawało że masz bariery. Planuje swoje przekopać i ujarzmić
Tyle wątków czytam że już mi się miesza
____________________
April April podbija las Mazowsze
Mariposa 21:36, 10 lip 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
polinka napisał(a)


I w tym trawniku była chwastnica? Nie wierzę
____________________
Ela Motylogród
sylwai 00:12, 12 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
Polinko,jak pozbyłaś się chwastnicy z trawnika?
____________________
sylwia
polinka 09:20, 15 lip 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
April napisał(a)
Dzięki za info o trawach, tak mi się właśnie wydawało że masz bariery. Planuje swoje przekopać i ujarzmić
Tyle wątków czytam że już mi się miesza


Gdzieś Aprilku pokazywałam jak to robiłam ale nie mam zapisanej strony. Z drugiej strony to żadna filozofia- pocięliśmy arkusz blachy na paski i wkopaliśmy
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:21, 15 lip 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Mariposa napisał(a)


I w tym trawniku była chwastnica? Nie wierzę


Elu, nie w tym W drugim ogrodzie mam chwastnicę.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:22, 15 lip 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
sylwai napisał(a)
Polinko,jak pozbyłaś się chwastnicy z trawnika?


Niestety Sylwio nie pozbyłam się...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Margarete 10:19, 15 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Jakieś czary u ciebie z tym trawnikiem Polinko czy co ? wszedzie suchy i żółty, no co najwyżej lekko zielony a u ciebie - wzorowy i zieloniuteńki. Jak ty to robisz ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies