Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Wendy79 22:50, 20 sty 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
No ładnie, ładnie Warzywniak Czekam na opis planów ogrodowych i ciekawa jestem Twoich aktualnych działań. Buziaki
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
April 11:59, 21 sty 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10172
Podziwiam ten ład i porządek. Nawet liście na równych kupeczkach. Spokój i lekkość. Uwielbiam twój ogród, wycisza mnie a zarazem nie jest nudny.
____________________
April April podbija las Mazowsze
polinka 16:08, 21 sty 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
roma2 napisał(a)
Pięknie! Niezwykła konsekwencja . Zostawiam uśmiechy i uciekam


Cześć Romciu Jak miło, że zajrzałaś Buziaki
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:10, 21 sty 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Margerytka40 napisał(a)
Z przyjemnością obejrzałam podsumowanie. Właściwie już widziałam na I ale na zdjęcia z Twojego ogrodu można bez końca patrzeć. Pozdrawiam Polinko


Asiu, dziękuję za miłe słowa Mam postanowienie powrotu tutaj ale czy się uda to się okaże Zaczynam rewolucję w drugim ogrodzie i pewnie będzie krucho z czasem...
Trzymam kciuki za Twoją altanę!!!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:13, 21 sty 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Cieszę się, że miałaś udany sezon. Oba ogrody pięknie się prezentują.
Wszystkiego dobrego, Polinko.


Cześć Haniu
Pod względem wzrostu roślin to był dobry sezon. Niestety susza dała się porządnie we znaki i w tym roku muszę zainstalować większą ilość beczek na deszczówkę bo podlewanie ogrodu wodą z wodociągu wywołuje u mnie wyrzuty sumienia...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:15, 21 sty 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
April napisał(a)
Podziwiam ten ład i porządek. Nawet liście na równych kupeczkach. Spokój i lekkość. Uwielbiam twój ogród, wycisza mnie a zarazem nie jest nudny.


April, bardzo to miłe co piszesz i niezmiernie się cieszę, że takie emocje wywołują moje ogrody Nieskromnie powiem, że jestem zakochana w nowej części ogrodu i mam mocne postanowienie na ten sezon, aby więcej czasu spędzać w altanie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Pszczelarnia 16:21, 21 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Piękne dokonania ogrodowe i w starym, i w nowym!

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
polinka 16:21, 21 sty 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Agus, muszę się udać do Ciebie z prośbą o pomoc przy zaplanowania warzywnika bo wiem żeś doświadczoną w warzywkach
U mnie aktualnie trwa wycinka seslerii



A plan na ten rok to rewolucja w drugim ogrodzie i mam nadzieję, że sił wystarczy...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:26, 21 sty 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Pszczelarnia napisał(a)
Piękne dokonania ogrodowe i w starym, i w nowym!



Dziękuję Pszczółko
Można powiedzieć, że pierwszy ogród przywrócony do stanu używalności i jeszcze tylko jedno miejsce pozostało do remontu ale to temat na przyszły rok. W tym roku chciałabym więcej czasu poświęcić dla drugiego ogrodu
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
sylwik69 17:07, 21 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ja także zostawiam swój ślad na początku Nowego Roku i życzę spełnienia ogrodowych planów i nie tylko ! podsumowanie obejrzałam z przyjemnością
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies